Різак хоче встановити в Ужгороді меморіальну дошку своєму загиблому синові

Про можливість встановлення меморіальної дошки Олексієві Різаку на звернення до міської ради його батька, колишнього "губернатора" Закарпаття Івана Різака, йшлося сьогодні під час засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради.

Зазначалось, що із проханням на дозвіл встановлення відповідної меморіальної дошки Олексію Різаку до міськради звернувся його батько, Іван Різак.

Згідно зі зверненням, меморіальну дошку Іван Різак хоче встановити на фасаді будинку, в якому проживає, з окремим входом у власну квартиру.

Попередньо питання було розглянуте на засіданні науково-художньої ради, а відтак було винесене на розгляд виконкому.

За результатами обговорення питання виконком вирішив відкласти його на довивчення, щоб була можливість погодити зовнішній вигляд меморіальної дошки.  

Як відомо, 16 листопада 2012 року до чергової частини Ужгородського міськвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що біля 16-поверхівки на проспекті Свободи виявлено труп чоловіка 25-30 років. На місце пригоди прибула слідчо-оперативна група міліції. Особу загиблого було встановлено – ним виявився єдиний син екс-"губернатора" Закарпаття Івана Різака Олексій.

 
 

Тетяна Кашуба, Закарпаття онлайн

07 травня 2014р.

Теги: Різак, меморіальна дошка

Коментарі

имре 07.05.2014 / 18:02:10
ризаку надо установить виселицу возле его дома на ул.Капушанской чтобы помнил...

Микола 07.05.2014 / 15:54:10
У Різака криша поїхала, пацана звичайно шкода, але, часто дітям приходиться розплачуватись за "дії і вчинки" батьків. Скільком людям Різак зламав життя, зробив "добра",....

111 07.05.2014 / 13:53:25


****ец, хто він такий??? Хай до в себе дошку ставить, для Ужгородців, цей пацан нічого не значить...


Генек 07.05.2014 / 13:27:16
Брєд. Чим його син кращий за інших, щоб йому на фасаді будинку меморіальну дошку класти? тільки тим, шо він син Різака? капец велике досягнення... я звичайно співчуваю, але по місту меморіальні дошки висять на будинках, де жили митці, письменники, видатні діячі і т. п., а тут це як мінімум зневага до міста, як туристичного центра. Як це пояснювати туристам?

НОВИНИ: Соціо

22:31
В Ужгороді у дворі чоловіка, що незаконно проник на сусідську територію, виявили рослини конопель Фото новина
18:00
/ 1
На війні з росією поліг Павло Полянчук з Богдана на Рахівщині Фото новина
21:14
На Закарпатті забудовник уник кримінальної відповідальності, сплативши 4,6 млн грн податку на прибуток
15:45
/ 1
У Тарнівцях на Ужгородщині провели в останню дорогу захисника Василя Копача Фото новина
09:23
У Лукові Хустської громади попрощалися з Іваном Повхом, що з квітня вважався зниклим безвісти Фото новина
23:49
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 7
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 12
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
» Всі новини