В Ужгороді презентують "Казки другого класу", яку словацький вчитель видає спільно зі своїми учнями

Книжку «Казки другого класу» презентують в Ужгороді цієї середи, 7 травня, у центрі словацької культури, що у 4-ій міській школі – українсько-словацькій.

В Ужгороді презентують "Казки другого класу", яку словацький вчитель видає спільно зі своїми учнями

«Казки другого класу» є продовженням проекту, започаткованого торік.

Тоді словацький вчитель Ян Поханіч разом зі зі своїми вихованцями-першокласниками вже видав збірку цікавих розповідей із шкільного побуту: написав казки, а малеча їх ілюструвала.

Нині міняються ролями: писали казки, вірші й оповідання самі учні, а ілюстрації для книги були залишені на вчителя.

Пан Ян переконаний: «Обидві книги доводять, що учні спроможні на екстраординарні речі вже в такому юному віці. Просто їм іноді треба допомогти - і результат дивовижний». Чи це дійсно так – переконатися запрошує на презентацію книги у середу, 7 травня 2014 в 17:00 в центр словацької культури на Жупанатську, 10.

Гостей зустрічатимуть (окрім, звісно, креативного вчителя та його творчих учнів) Генеральний консул Словацької республіки в Ужгороді Янка Буріанова, директор будинку Матіци Словенської в Міхаловце Марія Кушнірова, Президент Матіци Словенської на Закарпатті Йожеф Гайніш, представники освіти і культури тощо. А «хрещеним батьком» книги  буде популярний співак і композитор Мартін Гусовський.

06 травня 2014р.

Теги: казки, вчитель, учні

НОВИНИ: Соціо

12:12
В Ужгороді завершилася перша зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" Фото новина
16:45
/ 1
"Щасливі діти" оголосили на Закарпатті конкурс "Карпатський сторітелінг"
16:42
/ 1
З російського полону повернули ще двох закарпатців
12:36
Четвертий день екотабору «Зелені скарби Карпат»: мандрівки, квести та екотворчість
21:23
/ 1
Внаслідок важких поранень у лікарні помер захисник Андрій Раняк з Хуста Фото новина
21:10
/ 1
Берегівська міськрада повідомила про смерть захисника Йожефа Паски Фото новина
16:23
19-25 червня на словацько-українському автомобільному прикордонному переході "Убля – Малий Березний" буде тимчасово обмежено рух
13:55
"Зелені скарби Карпат": третій день екотабору — пригоди, знання і натхнення
13:55
/ 2
У Іршаві попрощаються з Сергієм Копинцем, що рік вважався зниклим безвісти
21:29
На Закарпатті запрацює програма стентування для пільгових категорій з хронічними ураженнями серця Фото новина
21:11
Другий день екотабору "Зелені скарби Карпат: поїздка на озеро Синевир і до бурих ведмедів Фото новина
11:33
/ 2
Підтверджено загибель у серпні 2024-го Василя Тарканія з Мукачева Фото новина
23:16
На Закарпатті стартував дитячий екотабір у межах проєкту "Зелені скарби Карпат" Фото новина
19:30
/ 3
Зелений водень для Європи ціною унікального високогір’я Українських Карпат?
17:41
В Ужгороді з'явилася можливість безконтактної оплати на усіх міських автобусах Відео новина
03:15
/ 4
На унікальному Свидовецькому хребті без дозволів розпочали попередні роботи для будівництва ВЕС – ЗМІ Фото новинаВідео новина
20:58
/ 6
ВІДЕОФАКТ. Держекоінспекція Закарпаття мовчки спостерігає, допоки полонину Руну нищать?
16:32
/ 2
На Закарпатті функціонують 585 закладів дошкільної освіти на 32,5 тис. місць
02:05
/ 2
Скаргу ЕПЛ щодо скандального будівництва ВЕС на полонині Руна розгляне комісія з розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності ДІАМ
16:03
/ 2
У Мукачеві в понеділок попрощаються з полеглим Героєм Денисом Білим Фото новина
14:12
/ 8
Депутати Ужгорода проголосували за створення парку "Чорні озера" (ДОКУМЕНТ)
02:24
/ 2
На війні з росією поліг Василь Плиска з Черної на Берегівщині Фото новина
15:49
/ 7
Забудовник ГЕСів на Тересві в Калинах провалив спробу "таємно" скасувати арешт в апеляційному суді Фото новина
14:32
У четвер-суботу в Ужгороді проводитимуть дератизацію
14:08
/ 1
На Запоріжжі помер 45-річний військовослужбовець Петро Токарчик із Родникової Гути на Мукачівщині Фото новина
» Всі новини