МАФ на набережній Ужа споруджується незаконно і буде демонтований - Волосянський

При спорудженні малої архітектурної форми на набережній річки Уж поблизу Лінгвістичної гімназії ім. Т.Шевченка навіть побіжно зафіксовано цілий ряд порушень, які дозвлояють говорити про його незаконність. Про це в коментарі кореспондентові Закарпаття онлайн повідомив керуючий справами виконавчого комітету Ужгородської міської ради Олександр Волосянський.

МАФ на набережній Ужа споруджується незаконно і буде демонтований - Волосянський

З його слів, після появи відповідної  публікації Закарпаттят онлайн до нього почали звертатися ужгородці та члени виконкому. Після того, як він в телефонному режимі з'ясував ситуацію з в.о. міського голови Ужгорода Віктором Щадеєм і міською архітектурою, в режимі оперативної наради було вирішено винести зазначене питання на розгляд виконкому. Однак уже зараз зрозуміло, що спорудження зазначеного МАФу відбувається з суттєвими порушеннями.

Так. за словами О.Волосянського, павільйон встановлюється не на тому місці, на якому, теоретично, мав би бути встановлений, а за 10 метрів від нього. Крім того, йдеться не про оренду земельної ділянки, а про договір сервітуту, який не зареєстрований ні в Держкомземі, ні в реєстраційній службі.

" У понеділок, тобто в перший робочий день, ми піднімемо всі документи у цій справі і підготуємо на виконком рішення про демонтаж зазначеної споруди", - повідомив О.Волосянський.

02 травня 2014р.

Теги: МАФ, Волосянський

Коментарі

777 2014-05-06 / 13:24:09
"...а воз и ныне там !" Чи переможе закон?!

іван 2014-05-03 / 20:48:04
а що, хіба дерево не горить? так буде горіти, що аж шафарям,докторам,щадеям,і т.д. додому видно буде

Читач 2014-05-03 / 18:59:04
Так знесуть як і зупинку біля Казначейства !

Читач 2014-05-03 / 18:57:49
А практично поруч чий МАФ знаходиться - Шафаря!!! Він що прикрашає набережну? Усі прибрати треба!!! Там колись троянди росли!!!

221 2014-05-03 / 18:42:37
То тот що був директором Інтурист Закарпаття

Микола 2014-05-03 / 16:19:19
Дохтор то тот шланг, що ся усе плентав по економічному факультету, в зачуханых куртых нагавицях? Типир такый фишак? Ко го так з гуна вытяг?

Urd 2014-05-03 / 08:35:39
Хочешь и тебе дам разрешение?

знаючий 2014-05-03 / 00:48:10
Доктор оформив на свого кума Вакарова!

111 2014-05-02 / 22:51:54
А нахрен виносити на виконком рішення про демонтаж???знесли і всьо..і не забути наказат и того, хто його незаконно встановив.

виконком 2014-05-02 / 22:13:42
Торгівлею завідує Шафарь Саме він дав відмашку на цю будку. Гімнюком був, гімнюком і залишився

Ужгородець 2014-05-02 / 22:07:17
Мафи, тих кого ви писарі!!! првели до влади))))Шафари.Доктори.

марічка 2014-05-02 / 21:05:15
не помішає підняти документи у всіх непонятних терасах і ресторанах-кабаках в житлових будинках! в нащому, навіть дозволу у жителів не просили!і так, напевно, у половини *пердприємців*, яким по фіг на людей, лиш загребти гривни! подавились би вже! відкрили і *ГутенТаг*! Путлери!

марічка 2014-05-02 / 20:52:58
З цими кабаками вже задовбали!!строять,та накладають тераси, скоро ні тротуарів не буде,ні вулиць,ні житлових будинків без цих генделиків!лиш для кого строять?якщо самих жителів,а по факту і клієнтів і витісняють!для тих і строять,получається, хто їм дозволи дає,бо на інших наплювати! у нас в домі теж ресторан відкрили,до 12 ночі роблять,кондюки шумлять,музика грає,жалуйся,не жалуйся,по фіг! де наші захисники? скоро і дома неспокій і по вулиці спокійно не пройдеш! хай нова влада покаже себе для народу!хай звільнить народ не тільки від зовнішніх ворогів, а й від і внутрішніх ворогів власного народу !!! від непотрібних нікому мілліон ресторано-мафіозо! які лиш заважають жити людям!!!!

223 2014-05-02 / 20:38:24
Дадуть хабар та й ніхто нічого зносити не буде

Sobran 2014-05-02 / 20:05:02
Павільон Олександра Доктора

іван 2014-05-02 / 18:49:10
підніміть,підніміть документи обов'язково,і дайте пи*ди уже новій владі,бо цей беспредел проходить уже при ній.що за питання, ніхто не знає хто є власником? дурня якась

НОВИНИ: Соціо

02:33
"Укрзалізниця" відкрила продаж квитків до Ужгорода
02:03
З понеділка в Ужгороді почнуть їздити муніципальні автобуси (ГРАФІК РУХУ)
14:04
/ 2
На вечір суботи та у ніч проти неділі на Закарпатті прогнозують грози зі зливами, шквальним вітром, градом і мокрим снігом
13:56
/ 1
На Закарпатті відкривають пункти пропуску на кордонах зі Словаччиною
10:47
/ 2
На Закарпатті через йододефіцит у 4 рази більше захворювань щитовидної залози, ніж в інших областях країни
10:27
/ 5
На Міжгірщині пройшла конференція щодо розвитку туризму
10:16
/ 2
"Велике будівництво" триває на Закарпатті
09:36
За безпекою дорожнього руху на Закарпатті слідкуватимуть додаткові патрулі
02:34
/ 7
В Ужгороді на погоджувальній комісії по "Кірпічці" громадськість відстояла додатковий шмат території майбутнього парку від забудови
02:18
На Тячівщині жителі Дубового вийшли на попереджувальну акцію через ями в центрі селища
01:55
На Закарпатті мобільні групи перевірятимуть на кордоні з Угорщиною посилки заробітчан (ДОКУМЕНТ)
01:25
На Закарпатті обговорили проєкт "Мале карпатське коло"
01:14
Угорщина повідомила, що відтерміновує відкриття пунктів пропуску на українсько-угорському кордоні зі свого боку
18:00
/ 3
Угорщина погодила відкриття 4 пунктів пропуску на Закарпатті
17:53
/ 1
Останній дзвоник відсвяткували дистанційно у школах Закарпаття
16:29
/ 1
В Ужгороді шукають кандидатів на звання почесного громадянина міста і претендентів на почесну відзнаку міськради
14:43
/ 2
Суд підтвердив обов'язок підрядника відшкодувати збитки за неякісний ремонт частини вулиці Капушанської в Ужгороді
14:26
На Закарпатті з 1 червня послаблюють карантин: дозволяють пасажирські перевезення, роботу готелів і спортзалів
13:03
/ 5
Ще 7 нових автобусів "Електронів" закуплять в Ужгороді
12:05
/ 2