Біля Мукачева злодії на мікроавтобусі з "газозваркою" крали метал з дач (ФОТО)

На околиці м.Мукачева в урочищі «Попова гора» правоохоронці затримали двох місцевих мешканців, які газозварювальним апаратом розрізати металевий вагончик, вагою більше 2 тонн. Крадений метал складали до мікроавтобусу, який замаскували під деревами та кущами.

Біля Мукачева злодії на мікроавтобусі з "газозваркою" крали метал з дач (ФОТО)

Нещодавно до чергової частини Мукачівського міськвідділу міліції звернувся 64-літній пенсіонер, який повідомив про крадіжку металевої конструкції зі своєї дачі. Чоловік розповів, що близько двох тижнів минулого з того часу, як він востаннє був на ділянці. Відтоді зник його металевий каркас висотою близько 3 м,  вагою понад  2 тонни. Одразу з потерпілим на місце події виїхала слідчо-оперативна група Мукачівського міськвідділу міліції.

Як розповіли правоохоронцям сусіди, вони часто бачили мікроавтобус жовтого кольору, який їздив польовими доріжками в урочищі. Оглянувши територію,  оперативники карного розшуку  неподалік ділянки,  де була вчинена крадіжка,  натрапили на той самий жовтий мікроавтобус, який був прихований під деревами. Газозварювальним апаратом двоє чоловіків, віком 31 та 28 років, розрізали вже інший металевий вагончик. Побачивши людей у міліцейській формі, мукачівці не чинили опору і у всьому зізнались.

В першому випадку розповіли чоловіки, вони розібрали каркас з кутників та швелерів для виноградника, який вирішили облаштувати в себе вдома, а метал з вагончика вирішили здали до пункту металоприйому, щоб заробити гроші.

Наразі слідчим міського відділу відомості про дану подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками част. 2 ст.185 Кримінального кодексу України (Крадіжка вчинена повторно та за попередньою змовою групою осіб). Окрім того, мукачівці перевіряються на причетність аналогічних правопорушень на території Мукачівщини. Тривають досудові перевірки.

Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС

01 травня 2014р.

Теги: метал, металобрухт

НОВИНИ: Кримінал

18:23
/ 1
У Виноградові затримали чоловіка, який кинув бойову гранату у двір поліцейського Фото новина
09:32
/ 7
У Мукачеві затримали іноземця, який зґвалтував 16-річну дівчину Фото новина
21:24
/ 3
У Рахові за відмову від повістки на 3 роки ув'язнили Свідка Єгови
13:30
До 8 років ув’язнення загрожує фігурантам справи про незаконний видобуток на Тисі Фото новина
10:53
В Ужгороді виявили п'яного водія KIA Фото новина
17:59
/ 2
На Закарпатті судитимуть керівника фірми за контрабанду хутра на понад 11 млн грн Фото новина
15:51
На вʼїзді в Закарпатську область зупинили «швидку» з боєприпасами Фото новина
14:14
У Берегові викрили 42-річного торговця автоматом і бойовими гранатами Фото новина
11:56
/ 2
На Закарпатті затримали киянина, що намагався ввезти в авто, маркованому під "швидку", гранати і набої Фото новина
17:45
/ 1
У Мукачеві через суперечку 44-річний чоловік напав на знайомого з ножем Фото новина
14:54
/ 1
До 8 років ув'язнення з конфіскацією майна засуджено обвинувачених у розбійному нападі в Мукачеві
16:25
/ 2
На Закарпатті житель Вінничини переправляв "ухилянтів" до Румунії за 500 тис. грн Фото новина
15:14
У Рахові раніше судимого чоловіка підозрюють в умисному вбивстві Фото новина
13:27
/ 1
Двох братів із Закарпаття судитимуть за нелегальний вейп-бізнес Фото новина
16:07
/ 3
На Тячівщині 26-річний син напав з ножем на батька Фото новина
13:38
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали іноземця, який переправляв групу чоловіків Фото новина
14:24
/ 10
На Закарпатті викрили схему з фіктивним «туберкульозом» для ухилення від призову Фото новина
10:56
/ 1
Житель Івано-Франківщини організував на Закарпатті переправлення призовників через кордон Фото новина
10:33
/ 2
В Ужгороді судитимуть ексдиректора департаменту міськради за незаконну приватизацію землі біля «Чорних озер» Фото новина
13:33
/ 1
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
» Всі новини