Суддя апеляційного суду Закарпатської області Ганна Фазикош увійшла до складу Вищої ради юстиції

Наразі до складу Вищої ради юстиції призначено 9 із 20 членів.

Суддя апеляційного суду Закарпатської області Ганна Фазикош увійшла до складу Вищої ради юстиції

З'їзд юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ 29 квітня делегував своїх представників до Вищої ради юстиції, повідомляє прес -служба ВРЮ.

Шляхом таємного голосування призначені доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедрою кримінального процесу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Оксана Капліна; професор, доктор юридичних наук, декан юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Андрій Бойко і кандидат юридичних наук, суддя апеляційного суду Закарпатської області Ганна Фазикош.

Раніше, 11 квітня в. о. Президента Олександр Турчинов призначив членами ВРЮ суддів Вищого господарського суду України Сергія Бондаря, Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Лідію Мазур і народного депутата України Сергія Власенка, а позачерговий З'їзд адвокатів України 27 квітня - адвокатів Олексія Резнікова, Павла Гречковського і суддю господарського суду Києва Сергія Балац.

Три члени повинні ще призначити Верховна Рада, з'їзд суддів України, а Всеукраїнська конференція працівників прокуратури - двох членів. Також до ради за посадою входять генпрокурор, голова Верховного суду України і міністр юстиції.

Таким чином, на 29 квітня до складу Вищої ради юстиції призначено дев'ять осіб.

 

30 квітня 2014р.

Теги: Вища рада юстиції, суддя, Фазекош

Коментарі

лариса 07.08.2014 / 10:44:50
я знаю по роботі суддю Фозекош Г.В. У 1998 р. разом складали авдвокатський іспит Вона тоді відповідала краще ід нас усіх. Проте заздрість вона і є заздрість, щоб ламати людям долі, не давати досягнути бажаного. А щодо тих 1500 чи 1000 доларів хабаря- то це замовна дія. Знаю, що Фозикош тільки подивилася на ті гроші, але не взяла. Шкода, що не проявила агресії . Потрібно було ці гроші заставити з"їсти , благо, під боком є працівники міліції, які змогли б допомогти в грубій формі присікти таку виходку, щоб більше не повторювалася. Краще кожек дивімся за своїми гріхами, як нас учив Господь :"Не бачиш у своєму оці поліно, а пиолинку у чужому оці бачиш"

GS88 16.05.2014 / 23:49:16
Саму велику бесредєльщицу взяли з суда...

позивач 16.05.2014 / 20:42:30
ВСЕ ВІРНО. МЕНІ ЗА ПОЗИТИВНЕ АПЕЛЯЦІЙНЕ РІШЕННЯ ПРОПОНУВАЛИ ПЕРЕДАТИ ДЛЯ ФАЗИКОШКИ 1500 ДОЛАРІВ. ПО 500 У.Е. ДЛЯ КОЖНОГО.

апеляція 16.05.2014 / 20:37:16
взяточниця ото точно. хто юй більше грошей дасть- тот и виграэ апеляцію. так і в мене пройшов суд. ..

прехожий 06.05.2014 / 10:33:53
Дійсно неоднозначна ситуація. При Януковичу-Портнову її призначили заступником голови апеляційного суду, а після революції, та втрати ціеї посади у зязку з люстрацією, обрали до ВРЮ. Мабуть не буде великого толку з такого відновлення довіри до судової влади.

правда 04.05.2014 / 09:27:21
До цього часу пані суддя Фазекош брала хабарі від адвокатів та посередників, а після люстрації-така справедлива,що аж підвищили посаду. Тут буде брати вже хабарі від суддів, які будуть виносити незаконні рішення.Звертаюсь до люстраційного комітету-провірити всі судові рішення хоча би за 2-3роки в яких суддя Фазекош приймала участь, я думаю що Ви знайдете таке, за що можна її відправити у відставку з "вовчим білетом" За що стояв майдан? ЛЮСТРАЦІЯ!!!

Лео. 02.05.2014 / 21:12:10
Її не проклинати треба. а направити громадське звернення до Президента, з проханням перевірити за які заслуги ця Гісемовська ( Партія Регіонів) криша стала членом ВРЮ.

FBI 30.04.2014 / 16:58:37
Новий Майдан не за горами...

читач 30.04.2014 / 16:22:11
О такої! Судів - корупціонерів -ще на підвищення? Паскуда одна, людські сльози та прокльони дарма не пройдуть. ЇЇ саму треба піддати первірці у ВРЮ, скільки і кому заплатила? думає, що люди не напишуть про її "досягнення", час усе розтавить на свої місця.

НОВИНИ: Соціо

18:06
Закарпатські рятувальники розшукали у горах туриста із Миколаєва Фото новина
17:06
На Закарпатті попрощалися з 37-річним старшим матросом Максимом Раком Фото новина
15:45
У Мукачеві попрощаються з Олександром Карольї, який загинув ще в червні 2024-го Фото новина
15:13
/ 1
Глава греко-католиків Закарпаття звершив божественну літургію в оновленій церкві архістратига Михаїла в Щасливому на Мукачівщині Фото новина
14:56
Схему з фіктивним шлюбом викрили прикордонники Чопського загону Фото новина
13:06
У Квасах на Рахівщині під час екоакції зібрали понад 5 кубометрів пластикових відходів Фото новина
12:02
/ 5
У Міжгір’ї висадили нову алею сакур Фото новина
11:11
/ 1
В Ужгороді прощатимуться із полеглим захисником Іваном Кир’яновим Фото новина
10:04
На війні з росією поліг захисник із села Ярок на Ужгородщині Михайло Бреза Фото новина
17:23
/ 3
Іван Чендей про діячів неорусинського руху
16:41
Нетверезого водія без посвідчення виявили патрульні в Ужгороді Фото новина
13:47
/ 1
У потязі «Чоп – Загонь» службовий пес знайшов валізу з контрабандними сигаретами Фото новина
10:43
/ 1
В Ужгороді проведуть в останню путь захисника Максима Рака Фото новина
09:04
/ 2
Школяр із Закарпаття виборов перше місце на Балтійській олімпіаді з хімії Фото новина
18:15
/ 1
На Закарпатті проведуть десятки безкоштовних заходів до Міжнародного дня музеїв Фото новина
15:17
Педагог із Закарпаття став переможцем конкурсу «Учитель року – 2026» Фото новина
11:16
/ 1
На Закарпатті митники викрили схему незаконного ввезення систем зберігання електроенергії на майже 8 млн грн Фото новина
09:07
На Рахівщині медики пішки через ліс добиралися до травмованої туристки Фото новина
17:36
/ 2
Закарпатські митники викрили спробу ввезення великої партії незадекларованого одягу Фото новина
14:13
/ 2
В Ужгороді попрощалися із 22-річним захисником Денисом Дзюіним, якого тривалий час вважали зниклим безвісти Фото новина
12:31
/ 1
З російського полону звільнили двох закарпатських військових Фото новина
11:12
/ 10
СБУ та поліція проводять обшуки в Ужгородському ТЦК Фото новина
09:02
/ 1
У Чопському прикордонному загоні обрали найкращих кінологів Фото новина
18:07
/ 1
Підтвердили загибель на війні з росією захисника із Воловця Володимира Кравчука Фото новина
15:14
/ 6
На Закарпатті виявили сім’ю, де діти роками жили без школи та медичної допомоги Фото новина
» Всі новини