Торік на Закарпатті втопилось 36 людей, з початку цього року - вже 3

Про таке, серед іншого, йшлося сьогодні під час засідання регуональної комісії на тему підготовки до купального сезону та забезпечення безпеки на водних об'єктах області у Закарпатській ОДА.

Торік на Закарпатті втопилось 36 людей, з початку цього року - вже 3

Сьогодні під головуванням заступника голови ОДА Михайла Рівіса відбулося засідання регіональної комісії, на якому обговорено питання підготовки до купального сезону, забезпечення безпеки на водних об’єктах області та про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення у весняно-літній період 2014 року.

Як поінформував присутніх начальник відділу організації заходів цивільного захисту управління ДСНС України у Закарпатській області Роман Заяць, торік в області на водних об’єктах загинуло 36 осіб, з яких 5 – діти. Найбільшу кількість загиблих зафіксовано на водних об’єктах Ужгородщини – 8 осіб, Хустщини – 7 та Мукачівщини – 6.

З початку поточного року на водних об’єктах вже загинуло 3 людей. Група водолазно-рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини АРЗ СП управління ДСНС у Закарпатській області у 2013 році здійснила 76 виїздів, з яких 37 – на водолазно-пошукові роботи. Відтак, знайдено та піднято 18 загиблих. Цьогоріч укладено 4 договори на обов’язкове аварійно-рятувальне обслуговування.

Основною причиною загибелі людей є використання стихійних місць відпочинку на воді. У більшості випадків купання проводиться на природних водоймах у непристосованих для цього місцях.

За результатами обговорення дано відповідні доручення керівникам РДА та МВК, обласним рятувальникам та департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА. Зокрема, визначити конкретних відповідальних осіб за підготовку до купального сезону та забезпечити безпеку на водних об’єктах області. Встановити районні та міські зони відпочинку, купання і рибної ловлі, облаштувати їх відповідними рятувальними засобами, пунктами з надання першої медичної допомоги. А також затвердити карти-схеми земельних ділянок та водного простору, придатних для пляжів, пунктів прокату плавзасобів, водних атракціонів, любительського і спортивного риболовства.

Але найголовніше – у заборонених для купання місцях встановити попереджувальні бігборди «Купатися заборонено!» або «Небезпечно». Спільно з підрозділами УМВС України у Закарпатській області організувати патрулювання вздовж берегів водних об’єктів, аби не допустити купання людей у заборонених місцях. Передусім, акцентував заступник голови ОДА, необхідно провести серед школярів та молоді роз’яснювальну роботу з профілактичних заходів попередження загибелі та травмування на воді під час купального сезону.

 

Управління інформаційної діяльності та комунікацій Закарпатської ОДА

30 квітня 2014р.

Теги: втопилось, люди

НОВИНИ: Соціо

23:48
Торік у закладах дошкільної освіти Закарпаття виховувалося дітей на 6,3% менше, ніж у 2024-му
18:34
Підтвердили загибель захисника із села Луг на Рахівщині Юрія Гринюка Фото новина
16:36
На Закарпатті триває моніторинг ситуації з вірусним гепатитом А
13:38
/ 4
Під Ужгородом у користування депутатському готелю "Брістоль" віддали майже 10 га лісу з червонокнижними птахами за 54 тис. гривень в рік
13:23
У Берегові попрощаються із Героєм Євгеном Копчею, який більше року був зниклим безвісти Фото новина
12:18
На Закарпатті відбудеться нічний гірський забіг Фото новина
12:13
Яку національність обрали воїни Чехословацького корпусу Людвіка Свободи?
10:06
В Ужгороді попрощаються із захисником Едуардом Ного Фото новина
17:13
Підтверджено загибель Героя із села Костилівка на Рахівщині Анатолія Годенчука Фото новина
13:24
На Закарпатті за місяць розшукали сімох водіїв-втікачів після ДТП
12:49
Підтвердили загибель воїна із Перечина Івана Ценкнера Фото новина
10:04
/ 1
Нетверезий водій в Ужгороді спричинив ДТП та врізався в огорожу Фото новина
18:28
У Хусті в ДТП за участі автомобіля та скутера травмувався чоловік Фото новина
11:22
/ 2
У Мукачівському замку «Паланок» триває лицарський фестиваль Фото новина
08:14
Закарпаття стало частиною нового міжрегіонального маршруту «Карпатський етновайб» Фото новина
16:37
Після понад трьох років полону на Закарпаття повернувся оборонець Маріуполя Фото новина
12:27
У селі Олешник на Берегівщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Савком Фото новина
18:36
Укрзалізниця призначила додаткові поїзди до Закарпаття на святкові вихідні
14:02
У Доробратові на Мукачівщині попрощаються із полеглим Героєм Василем Боговичем, який майже два роки був безвісти зниклим Фото новина
09:25
/ 9
На війні з рф поліг відомий хірург із Закарпаття Олег Наконечний Фото новина
15:31
/ 1
На Закарпатті перевізника оштрафували на понад 86 тисяч гривень за 203 порушення Фото новина
12:17
/ 1
У румунських Карпатах врятували 23-річного українця, який чотири дні блукав біля кордону Фото новина
11:06
/ 1
На війні з рф поліг захисник із села Сасово на Берегівщині Михайло Тимканич Фото новина
10:04
У передмісті Ужгорода зупинили водія з 2,26 проміле алкоголю Фото новина
09:01
Закарпатців попереджають про ускладнення руху через КПП «Вилок – Тисабеч»
» Всі новини