У трагедії на Виноградівщині - 2 вбитих малолітніх дітей. В міліції припускають, що вбити міг батько на грунті ревнощів

Про таке ідеться в офіційній інформації, розміщеній на офіційному сайті УМВС Закарпатської області за фактом страшної трагедії в селі Веряця на Виноградівщині із 5-ма вбитими - членами однієї родини.

У трагедії на Виноградівщині - 2 вбитих малолітніх дітей. В міліції припускають, що вбити міг батько на грунті ревнощів

Як повідомляло Закарпаття онлайн, у селі Веряця Виноградівського району трапилась жахлива трагедія: 5-х членів однієї родини знайшли вбитими, з перерізаними горлянками. На місці події вже зранку працюють експерти, розслідування справи взято на особистий контроль прокурором Закарпаття Олегом Сидорчуком.

В якості однієї з версій трагедії правоохоронці розглядають причетність до загибелі родини її глави, який міг убити родичів на ґрунті ревнощів та покінчити життя самогубством.

У Виноградівському районі Закарпаття до міліції надійшло повідомлення про те, що громадянин виявив тіло загиблої родички. На місце події виїхали працівники місцевого відділу внутрішніх справ, а також керівництво обласної міліції.

Правоохоронці знайшли тіла 5 загиблих осіб: чоловіка, двох жінок та двох малолітніх дітей. Вони також з’ясували, що загиблі є членами однієї родини: чоловік, дружина та 2 малолітніх дітей, а також мати загиблого.

Обставини події кваліфіковані слідчими за ознаками злочину, передбачено ч. 2 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Працівники міліції розглядають усі версії, у тому числі – вбивство чоловіком своєї сім’ї на ґрунті ревнощів, після чого він покінчив життя самогубством, повідомляє УЗГ МВС України.

28 квітня 2014р.

Теги: міліція, батько, трагедія

НОВИНИ: Кримінал

17:59
На Закарпатті судитимуть керівника фірми за контрабанду хутра на понад 11 млн грн Фото новина
15:51
На вʼїзді в Закарпатську область зупинили «швидку» з боєприпасами Фото новина
14:14
У Берегові викрили 42-річного торговця автоматом і бойовими гранатами Фото новина
11:56
/ 1
На Закарпатті затримали киянина, що намагався ввезти в авто, маркованому під "швидку", гранати і набої Фото новина
14:54
/ 1
До 8 років ув'язнення з конфіскацією майна засуджено обвинувачених у розбійному нападі в Мукачеві
16:25
/ 2
На Закарпатті житель Вінничини переправляв "ухилянтів" до Румунії за 500 тис. грн Фото новина
15:14
У Рахові раніше судимого чоловіка підозрюють в умисному вбивстві Фото новина
13:27
/ 1
Двох братів із Закарпаття судитимуть за нелегальний вейп-бізнес Фото новина
16:07
/ 3
На Тячівщині 26-річний син напав з ножем на батька Фото новина
13:38
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали іноземця, який переправляв групу чоловіків Фото новина
14:24
/ 10
На Закарпатті викрили схему з фіктивним «туберкульозом» для ухилення від призову Фото новина
10:56
/ 1
Житель Івано-Франківщини організував на Закарпатті переправлення призовників через кордон Фото новина
10:33
/ 2
В Ужгороді судитимуть ексдиректора департаменту міськради за незаконну приватизацію землі біля «Чорних озер» Фото новина
13:33
/ 1
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
» Всі новини