В Ужгороді активісти затримали п’яного міліціонера за кермом (ВІДЕО)

Годину тому в Ужгороді, в самому центрі міста, громадськими активістами був затриманий за кермом автомобіля п'яний працівник міліції.

В Ужгороді активісти затримали п’яного міліціонера за кермом (ВІДЕО)

Затримали нетверезого і небезпечного "правоохоронця", який виїздив з площі Петефі на автомобілі "Фольксваген Поло", прості ужгородці та активісти "Правого сектора" Закарпаття.

Як з'ясувалося - це капітан міліції, працівник УБЕЗ УМВС України в Закарпатській області Гойдик Микола Володимирович.

За одними свідченнями, нетверезого міліціонера, що припаркувався на площі, активістів повідомив один з таксистів. За іншими, на нього звернули увагу, коли він на авто почав дуже різко виїжджати з парковки.

Підставою для затримання працівника міліції на підпидку стало звернення члена Громадської ради при УМВС України в Закарпатські області Олександра Пересоляка по номеру 102.

Як стверджують очевидці, працівник міліції намагався втекти від активістів та ледь не збив своїм авто одного із них.

На місці події працюють працівники ДАІ та інспекції по особовому складу УМВС України в Закарпатській області.  Відповідно до вимого закону вже складено адмінпротокол.

В.о. керівника міліції Закарпаття Сергій Шаранич через речника обласної міліції вже  повідомив у Фейсбуці, що після освідчення вказана особа буде звільнена з органів внутрішніх справ.

26 квітня 2014р.

Теги: міліціонер

Коментарі

Українець 2014-04-27 / 21:06:03
Мусору яйця відірвати на місці за таке. Урод міг покалічити чиюсь дитину.
Підара треба було на місці навчити правил дорожнього руху.
І не тільки звільнити з мусарні, а відкривати кримінальну справу.

vovk 2014-04-27 / 17:05:07
Chytaju komentari i tycho ,,shyziju''. Perevazhna biljshistj doysuvachiv ne bachytj NICHOHO protyzakonnoho v dijach porushnyka,ta navitj spivchuvaje jomu! Ljudy! SxAMENITJSA!Pochynajmo nazyvaty rechi svojimy imenamy, vykorinjuvaty zlo u vsich joho projavach (a holovne-potribno pochaty z sebe; -ne sidaty za kermo vypyvshy;ne davaty chabariv; ne chamyty odyn odnomu ;i sche 1000 takych NE!)Bo ne bachyty nam kraschoho zyttja,jak svojich vuch.

антимент 2014-04-27 / 16:29:37
Закон - один для всіх. А правоохоронці мають дотримуватися його особливо, бо вимагають дотримання від всіх інших. Тому - геть з міліції і забрати права за керування авто в нетверезому стані. І штраф - по максимуму.

законослухняний громадянин 2014-04-27 / 16:23:54
В будь якому випадку не модна сідати за кермо в нетверезому стані будь це працівник міліції, прокуратури, суддя, депутат чи простий гомадинин.
Однак засуджувати всю міліцію із-за одного працівника теж не можна, кожному хочеться відпочити тим більше в суботу і в поза робочий час не сідаючи при цьому за кермо.
А на рахунок умов праці міліціонерів повністю згідний з деякими думками, нехай держава дасть їм європейську зарплату і відмінить нікому не потрібну паличкову систему показників.

Ярославу Сливці 2014-04-27 / 16:15:16
З ваших думок випливає, що п"яний на лівій малопотужній і старій машині вчиняє наїзд на пішоходному переході, потім виявляється мусором з ВБЕЗу і має бути виправданий? Що курите, пане?
Доречі, його дружина працює в прокуратурі, така собі Інна Анатоліївна.

йончі бачі 2014-04-27 / 15:18:04
а ви через півроку подивіться чи не вернуть йому права моглаб прокуратура здійснити перевірку скільком продали права гаї

Ярослав Сливка 2014-04-27 / 14:34:22
P.S.: Тут питання-глибше...У нас є закони, але діють і застосовуються не до всіх однаково. Настав час, коли дія закону і норм, які там прописані, мають застосовуватися ДО УСІХ ОДНАКОВО!!! ... Інакше - ХАОСУ І ВІЙНИ НЕ МИНУТИ!

Ярослав Сливка 2014-04-27 / 14:20:35
1. Ви бачили цей «фольксваген»? Хіба на ньому можна розігнатися хоч до 100 км/год? Це на таких авто зазвичай стаються резонансні ДТП, які потім спускають на «тормозах»?
2. Я не кажу входити в ситуацію, а лише об'єктивно робити висновки, відповідно до яких, вимагати адекватного реагування і притягнення до відповідальності, згідно поки діючого ще чинного законодавства, а не керуватися емоціями, які в цей час всіх нас переповнюють.
3. А чи був при виконані, чи ні? Я особисто вважаю, що це - важливо. При тому, що система і рівень з/п залишилися такі ж - вимагати, щоб людина була круглі сутки «робокопом», ну, як мінімум, - цинічно. Мент має бути ментом, а злодій-злодієм! І вимагати еталонної поведінки від міліції, навіть у вільний від роботи час, можна - коли буде відповідна оплата праці (відповідальності).

Читач 2014-04-27 / 14:14:27
Не він один такий правоохоронець їздить п"яний за кермом!!! Це називається дуже просто - БЕЗКАРНІСТЬ та ВСЕДОЗВОЛЕНІСТЬ!!! Але якщо усі ми будемо так ловити п"яних правоохоронців за кермом, принципово не давати хабарів, тоді щось і змінеться в цьому світі! Зміни треба робити УСІМ, а не чекати поки за нас це зроблять!!!

Юра 2014-04-27 / 13:19:44
Люди, ви здуріли шукати виправдання бухому менту за кермом? Та яка різниця, при виконанні він був чи ні? Оскільки бухий за кермом, то однозначно штраф і позбавлення прав. Якщо ще й мент, то нафіг з органів.
Тут не можна "входити в ситуацію".

... 2014-04-27 / 12:51:32
правильно роблять шо здають таких як вин.важливо те,щоб ця справа дийшла до кинця...й вин був покараний .

Віт 2014-04-27 / 12:06:50
А що за коменти такі? Хіба хлопці зробили щось протиправне? Треба було чекати поки він не переїде когось п'яний? Якби він не був капітаном міліції то інша справа, а так треба зробити показовий суд, щоб п*дори в погонах знали своє місце!!!

бомкало 2014-04-27 / 09:23:39
він постійно пяний ходитьбо теща десь у киеві працює в генпрокуратурі.з нього толку ніякого

Ярослав Сливка 2014-04-27 / 04:53:58
Це все дуже добре, але риба гниє з голови. Не можна на цьому робити піар. Всі ми знаємо, що якщо не кожний, то кожний другий працівник ОВС їздить за кермом поддатий і це - факт! При попередніках для показника (паличко-галичкова с-ма) і на взятках ловили, але в основному маленьку рибу — цапів-відбувайлів, або неугодних. По-перше, всі ми люди і хто з нас не грішив хоча б один раз в житті - не сідав трохи випивший за кермо?... По-друге, треба з'ясувати чи був він на роботі — чи вихідний? І якщо він п'яний сів за кермо — то однозначно позбавлення права керування ТЗ. Але якщо сів у вихідний день? А якщо хороший професіонал? Сувора догана за недостойну поведінку - 100%! Звільнення? 100%-так, якщо був при виконанні. Але тепер дуже важливо аби правосуддя вершилося не вибірково! P.S. : Хлопці - молодці! Усі!

Белецький Іван 2014-04-27 / 02:44:10


Відео з мого телефону)))) Закарпаття онлайн так любить "Силу Народного Контролю", що про нас жодного слова))

Це відео Олександра Пересоляка і закачано у його профілі в Ютубі. Тому ми не можемо здогадуватися, що воно в якийсь спосіб має відношення до вас і до організації "Сила народного контролю", яку ми не можемо любити чи нелюбтит хоча б по тій простій причині, що взагалі не знаємо про її існування. Адмін


Вася 2014-04-27 / 00:40:37
Ага, насильно його заставили пити і насильно за руль посадили

по правді кажучи 2014-04-26 / 23:33:49
"Підстава" однозначно...комусь "насолив" неборак,от і помста знайшла його, а Шаранич кіть не буде "своїх" відстоювати - піде "на фуч"... По городу а особливо по Собранецькій тілько ся придурків обдовданих носить і нико нич...Воістину дивні твої діянія, Гсподи....

юля 2014-04-26 / 22:08:14
сектор ти такий симпатичний блондін, хай у нас усе буде добре можеш оберігти нас, а це єрунда ти ж людьми

правдачині 2014-04-26 / 21:40:23
це подстава чи ні? сектор не вичікуй людей допоможи реально. Людина не знає де його біда спідкає. ТИ молодець Але це кіно не спасе Украину, а має неприємності людина

Ужгородець 2014-04-26 / 20:35:43
Він зарас здасть кров і купить довідку про відсутність алкоголю в крові,вот і все!!!

НОВИНИ: Кримінал

10:28
У Грушові на Тячівщині чоловік увірвався в будинок односельчанки та пограбував її
10:13
Мукачівець, після спільного відпочинку, побив свою колишню дружину до реанімації
18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 2
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині