В Ужгороді три дні дегустуватимуть мед та вино: від сьогодні до неділі у місті триває фестиваль "Сонячний напій" (ФОТО)

В обласному центрі Закарпаття стартував традиційний фестиваль вина та меду «сонячний напій». Велике торговище розкинулось цього року вздовж набережної Незалежності.

В Ужгороді три дні дегустуватимуть мед та вино: від сьогодні до неділі у місті триває фестиваль "Сонячний напій" (ФОТО)

Головним атрибутом щорічного фесту «Сонячний напій» очікувано є вино та мед: ціни і на той, і на інший продукт на ярмарку починаються від 40 гривень (за л вина і за 0,5 л меду).

Окрім вина та меду на будь-який смак, різних сортів та видів, торгівці на ярмарку пропонують абсолютно різноманітні вироби: від прикрас ручної роботи і вишиванок – до мисливських ножів і декорованих шкірою фігурних глечиків. Вітчизняна продукція чи вироби хенд-мейд на фестивалі вже звично органічно поєднується на одному прилавку з дешевою фабричною продукцією: так, наприклад, трав’яний карпатський чай чи кошики з лози сусідять з резиновими капцями та яскравими пластмасовими іграшками.

І, звісно, пригощають на ярмарку традиційними для закарпатських фестів наїдками: шашликом, бограчем, печеною картоплею, приготованим на вогні човлентом. 

Організатори стверджують: свою продукцію три дні поспіль ужгородцям та гостям міста пропонуватимуть близько 130 підприємців. З-поміж них – 40 виноробів і майже 10 продавців меду й продуктів бджільництва. 

 

Тетяна Кашуба, Закарпаття онлайн

25 квітня 2014р.

Теги: фестиваль, вино, мед, Сонічний напій

Коментарі

Читач 25.04.2014 / 20:34:42
Так дуже приємно що таке свято , як цей фестиваль традиційно проводиться в нашому місті .Кожty хоче завітати на це свято , отримати приємні враження та скуштувати гарну та якісну продукцію нашого краю , але це позитивне враження може миттєво зникнути.
Якщо захочете отримати незабутні враження , завітайте до палатки з усілякими наїдками с. Бобовище, де за Ваші гроші Вас нагодують несмаком та побажають " ПРИЄМНОГО БЛЮВАННЯ ! "
Наші зусилля будуть направлені на створення для Вас затишної атмосфери відпочинку. Ви постійно будете відчувати закарпатську гостинність та нашу увагу!”, – пишуть організатори можливим відвідувачам. Що в такому випадку про нашу гостинність скажуть гості нашого краю ???

НОВИНИ: Соціо

21:48
Підтверджено загибель на Запоріжжі ще в січні 2024-го 22-річного Михайла Яцканича з Підвиноградова Виноградівської громади Фото новина
15:52
/ 2
На війні поліг 21-річний Іван Микульця з Тячева Фото новина
13:33
/ 6
В Ужгороді відклав яйця унікальний, єдиний в Україні кайман Шнайдера Фото новина
11:33
/ 2
На Харківщині поліг Леонід Пивовар з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
12:53
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим на війні з росією Андрієм Розгау Фото новина
02:16
/ 2
WWF-Україна виступає проти будівництва лісової автодороги в межах лісництв філії "Ужгородське лісове господарство" ДП "Ліси України"
19:18
/ 15
У Калинах на Тячівщині харківський забудовник незаконно почав роботи зі спорудження ГЕС Фото новинаВідео новина
16:48
/ 7
В Ужгороді ще не відкритий McDonald's покарали за "непродуману" вивіску Фото новина
10:41
/ 1
На війні з росією поліг 57-річний Іван Пичкар з Родниківки на Мукачівщині Фото новина
01:31
/ 14
Справа Комарницького: Звільнений начальник УСР в Закарпатській області Химич зберігає $95 тис. готівкою
13:59
У Буштині на Тячівщині, гасячи пожежу в надвірній споруді, врятували два будинки та літню кухню поруч Фото новина
11:06
/ 1
На Запоріжжі поліг Володимир Зелді з Тересви на Тячівщині Фото новина
00:08
/ 10
Ужгородські лісівники будуватимуть дорогу під вітряки на Рівній через праліси (ДОКУМЕНТИ)
11:01
/ 2
На Сумщині поліг прикордонник Руслан Пинзару з села Сімер Перечинської громади Фото новина
15:37
/ 13
ВР прийняла доопрацьований після вето президента закон про примусове відчуження землі та будинків в Ужгородському районі Закарпатської області
16:23
На Закарпатті у лютому 2025-го порівняно з груднем 2024-го ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%
13:20
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Лазориком Фото новина
12:45
Профільна комісія Закарпатської облради підтримала збереження Чорних озер в Ужгороді Фото новина
19:14
У Мукачеві патрульні виявили водійку "під кайфом", а в пасажира – наркотики Фото новина
14:12
/ 14
Закарпаття відвідала очільниця Міндовкілля Гринчук, нищення довкілля мініГЕСами і вітряками пріоритетом візиту не було Фото новина
13:02
На Закарпатті, на кордоні з угорщиною на початку квітня запрацює новий пункт пропуску "Велика Паладь – Нодьгодош"
13:57
/ 1
У понеділок у Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Володимиром Напудою Фото новина
13:20
/ 1
В Ужгороді у суботу попрощаються з полеглим на війні Мирославом Біртою Фото новина
19:37
/ 4
Петиція про розробку нового генплану Ужгорода зібрала необхідні підписи всього за добу
14:46
У п'ятницю зранку тимчасово не працюватиме КПП "Лужанка – Берегшурань"
» Всі новини