Головою Громадської ради при Ужгородській МДПІ обрано заступника гендиректора ТОВ "Термінал-Карпати" Лору Коломійцеву

Ужгородською МДПІ спільно із Закарпатським територіальним відділенням Асоціації платників податків в Україні проведено чергове засідання Громадської ради. На засіданні були присутні представники великого, середнього та малого бізнесу, аграрного сектору економіки, представники ЗМІ та громадських організацій - Спілки підприємців Ужгородщини, районного відділення Асоціації платників податків та Ужгородська районної асоціації фермерів.

Головою Громадської ради при Ужгородській МДПІ обрано заступника гендиректора ТОВ "Термінал-Карпати" Лору КоломійцевуНачальник інспекції Т.М. Триндяк доповів про виконання вимог Тимчасового Положення про впорядкування плати за користування земельними ділянками до укладання договорів оренди по Ужгородському району; проблемні питання плати за землю; організацію роботи в Ужгородській МДПІ із первинними скаргами платників податків та cтан розгляду апеляційних скарг платників податків за І півріччя 2007 року.

Активними були і члени ради. Так, Куртинець М.І. зосередив свій виступ на легалізації підприємницької діяльності та відповідальності за здійснення підприємницької діяльності без державної реєстрації. У ході виступу Михайло Іванович розповів про необхідність налагодження тісної співпраці з органами місцевого самоврядування з метою вирішення питань щодо легалізації та збору інформації про потенційних порушників податкового законодавства, а також про необхідність проведення спільних виїзних зустрічей ДПІ та відділень АППУ, Спілки підприємців, дозвільних служб району, відділень фондів соціального захисту із депутатськими активами, СПД та жителями населених пунктів Ужгородського району з метою роз’яснення основних положень податкового законодавства та відповідальності за його порушення.

Присутні обговорили пропозиції щодо спільного плану роботи Громадської ради та Закарпатського територіального відділення АППУ у 2007 році, зміни та доповнення до наказу про Громадську раду. Вирішили протягом ІІІ кварталу 2007 року проводити спільні виїзні зустрічі ДПІ та відділень АППУ, Спілки підприємців, дозвільних служб району, відділень фондів соціального захисту із депутатськими активами, СПД та жителями населених пунктів Ужгородського району з метою роз’яснення основних положень податкового законодавства та відповідальності за його порушення. З метою профілактики висвітлювати у засобах масової інформації показові приклади результатів проведеної роботи щодо виявлення випадків здійснення підприємницької діяльності без державної реєстрації.

Чергове спільне засідання Громадської ради при Ужгородській МДПІ завершилося обранням нового голови ради. В результаті голосування головою Громадської ради при Ужгородській МДПІ була обрана заступник генерального директора з фінансово-економічних питань ТОВ “Термінал-Карпати” Коломійцева Лора Едуардівна.
За матеріалами Ужгородської МДПІ
22 серпня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

13:44
У Мукачеві патрульні виявили водія у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
10:05
На Ужгородщині чоловіка оштрафують за випалювання сухої стерні біля житлових будинків Фото новина
09:20
Ще одного водія оштрафували за забруднення території поблизу Синевиру Фото новина
21:37
На Харківщині поліг Віктор Маріонда з Рахова Фото новина
17:59
В Іршаві під час руху загорілася вантажівка Фото новина
16:59
На війні загинув Герой із Рахова Андрій Петрищенко Фото новина
14:21
В Ужгороді безкоштовно вакцинуватимуть котів і собак проти сказу
13:05
В Ужгороді 30 липня попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Андрієм Куном Фото новина
11:42
Рятувальники, поліція та прикордонники другий день шукають зниклого на Ужгородщині чоловіка Фото новина
11:16
На Закарпатті затримали чоловіка, який влаштував серію фейкових повідомлень про мінування Фото новина
18:39
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
16:19
В Ужгороді нетвереза водійка без прав влаштувала ДТП Фото новина
15:21
/ 1
У селі Осій на Хустщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Матіком, який більше трьох років був зниклим безвісти Фото новина
14:14
Рятувальники показали фото ліквідації наслідків негоди на Закарпатті Фото новина
11:55
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Володимиром Рогачем Фото новина
21:18
В Іршавській громаді попрощалися з захисником Олександром Вінніченком зі Смологовиці Фото новина
17:57
В Ужгороді під час нічної пожежі постраждали двоє людей Фото новина
13:55
/ 1
В Ужгороді 28 липня попрощаються із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
11:58
У селі Тихий на Ужгородщині попрощаються із загиблим воїном Євгенієм Бушмакіним, який більше року був зниклим безвісти Фото новина
11:26
/ 1
Підтвердили загибель на війні Героя із села Онок на Берегівщині Миколи Заріцького Фото новина
10:23
На одній із вулиць Ужгорода можливе ускладнення руху через аварійні роботи
18:18
/ 2
На Закарпатті за місяць зафіксували 32 скарги на порушення прав під час мобілізації
14:15
/ 1
У Карпатах рятувальники евакуювали туристку зі Львова, якій стало зле під час походу Фото новина
12:21
На Закарпатті дитина отримала різані рани після небезпечних завдань в онлайн-грі
10:41
/ 1
Завтра в Ужгороді відбудеться прощання із захисником Олександром Карбованцем Фото новина
» Всі новини