Іршавські ДАІшники з журналістами та громадськістю міряли ями на дорогах (ФОТО)

З 1 по 21 квітня працівниками Іршавської Державтоінспекції проводиться планове обстеження стану експлуатації утримання автомобільних доріг загального користування, вулиць населених пунктів після закінчення зимового сезону і належної підготовки їх до літнього періоду.

Іршавські ДАІшники з журналістами та громадськістю міряли ями на дорогах (ФОТО)

На одне із таких обстежень працівники Іршавської Державтоінспекції запросили представників Автомайдану та місцевих журналістів. Всі вони разом виїхализа маршрутом  місто Іршава – село Хмільник, а по дорозі зупинялись у місцях, де ями були найбільші. У присутності журналістів та громадськості інспектор з організації дорожнього руху капітан міліції Іван Тесличко робив обстеження автодороги Берегово-Кам'янське, а саме на відрізку Кам'янське -Хмільник. Присутні журналісти та громадськість побачили, що глибина деяких ям досягала 15-17см, а ширина - більше 1 метра. Якщо колесо автомобіля потрапить у таку яму, то вибратись із неї без пошкоджень практично неможливо.

Водії, побачивши працівників Державтоінспекції та журналістів, які знімали ситуацію, зупинялись і просили вплинути на відповідні служби, аби ті в найкоротші терміни провели ремонтні роботи, оскільки люди не встигають лагодити свої автівки, а за нормальну експлуатацію шин навіть мови не може бути.

Цими вихідними саме на даному відрізку дороги причиною дорожньо-транспортної пригоди стало дорожнє покриття. Вантажівка із лісом об’їжджала вибоїни і перекинулась на узбіччя. На щастя, ніхто не постраждав та пошкоджень зазнала огорожа та причіп вантажівки.

Найбільше інспектори ДАІ хвилюються за безпеку пасажирських автобусів,  особливо шкільних, які перевозять дітей. Через велику ямковість та руйнування дорожнього покриття автобуси можуть перекинутись, а тому на даній ділянці дороги водіям, слід бути дуже уважними.

Як розповів Іван Тесличко, з початку року вже направлено 4 приписи до філії Іршавського автодору. Крім цього на посадову особу, цього ж підприємства складено адмінпротокол за ч.4 ст. 140 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг і вулиць, невжиття заходів щодо своєчасної заборони або обмеження руху чи позначення на автомобільних дорогах і вулиць місць провадження робіт).

На території Іршавського району таких ділянок доріг, де дорожнє покриття потребує негайного ремонту багато. Працівники Державтоінспекції роблять все залежне від них, однак водіям слід бути обережними, щоб із-за  вибоїн та ямковості не потрапити у  дорожньо-транспортну пригоду.

Віта Горзов, Іршавський РВ УМВС

15 квітня 2014р.

Теги: ДАЇ, вибоїни, дороги

НОВИНИ: Соціо

21:48
Підтверджено загибель на Запоріжжі ще в січні 2024-го 22-річного Михайла Яцканича з Підвиноградова Виноградівської громади Фото новина
15:52
/ 2
На війні поліг 21-річний Іван Микульця з Тячева Фото новина
13:33
/ 7
В Ужгороді відклав яйця унікальний, єдиний в Україні кайман Шнайдера Фото новина
11:33
/ 2
На Харківщині поліг Леонід Пивовар з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
12:53
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим на війні з росією Андрієм Розгау Фото новина
02:16
/ 2
WWF-Україна виступає проти будівництва лісової автодороги в межах лісництв філії "Ужгородське лісове господарство" ДП "Ліси України"
19:18
/ 15
У Калинах на Тячівщині харківський забудовник незаконно почав роботи зі спорудження ГЕС Фото новинаВідео новина
16:48
/ 7
В Ужгороді ще не відкритий McDonald's покарали за "непродуману" вивіску Фото новина
10:41
/ 1
На війні з росією поліг 57-річний Іван Пичкар з Родниківки на Мукачівщині Фото новина
01:31
/ 14
Справа Комарницького: Звільнений начальник УСР в Закарпатській області Химич зберігає $95 тис. готівкою
13:59
У Буштині на Тячівщині, гасячи пожежу в надвірній споруді, врятували два будинки та літню кухню поруч Фото новина
11:06
/ 1
На Запоріжжі поліг Володимир Зелді з Тересви на Тячівщині Фото новина
00:08
/ 10
Ужгородські лісівники будуватимуть дорогу під вітряки на Рівній через праліси (ДОКУМЕНТИ)
11:01
/ 2
На Сумщині поліг прикордонник Руслан Пинзару з села Сімер Перечинської громади Фото новина
15:37
/ 13
ВР прийняла доопрацьований після вето президента закон про примусове відчуження землі та будинків в Ужгородському районі Закарпатської області
16:23
На Закарпатті у лютому 2025-го порівняно з груднем 2024-го ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%
13:20
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Лазориком Фото новина
12:45
Профільна комісія Закарпатської облради підтримала збереження Чорних озер в Ужгороді Фото новина
19:14
У Мукачеві патрульні виявили водійку "під кайфом", а в пасажира – наркотики Фото новина
14:12
/ 14
Закарпаття відвідала очільниця Міндовкілля Гринчук, нищення довкілля мініГЕСами і вітряками пріоритетом візиту не було Фото новина
13:02
На Закарпатті, на кордоні з угорщиною на початку квітня запрацює новий пункт пропуску "Велика Паладь – Нодьгодош"
13:57
/ 1
У понеділок у Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Володимиром Напудою Фото новина
13:20
/ 1
В Ужгороді у суботу попрощаються з полеглим на війні Мирославом Біртою Фото новина
19:37
/ 4
Петиція про розробку нового генплану Ужгорода зібрала необхідні підписи всього за добу
14:46
У п'ятницю зранку тимчасово не працюватиме КПП "Лужанка – Берегшурань"
» Всі новини