Закарпатець поскаржився на міні-ГЕС в Тур'я Поляні прокурору, екологам, прем'єру та "губернатору" (ДОКУМЕНТ)

Закарпатець Павло Ганчак написав листа з приводу проблем, пов'язаних з будівництвом і функціонуванням міні-ГЕС в селі Тур'я Поляна.

Як уже не раз повідомляло Закарпаття онлайн, власники зазначеного об'єкту порушили безліч обіцянок і зобов'язань, які роздали перед його спорудженням. Запуск ГЕС призвів до екологічних проблем і селі. Тому селяни Тур'я Поляни виступають категорично проти спорудження іншого аналогічного об'єкту біля їх села, що його лобіюють ті самі особи.

Листа адресовано в прокуратуру Закарпатської області, екологічні служби, прем'ер-міністру України та голові Закарпатської ОДА.

15 квітня 2014р.

Теги: міні-ГЕС

Коментарі

Iлдiка 2014-04-18 / 22:45:28
давно спостерiгаю за цими дискусiями, спорами, суперечками, невже не має жодно депутата добросовісного щоб людям допоміг? Коли вибори йдуть всі такі добрі, такі добросовісні, а як при владі то начхати на людей, до чого ми докотилися, невже і голова Тур'я-Полянської с/р на стороні забудовників? Але чого вона відстоює їхні інтереси а не інтереси людей?!

ой се Поляна детка 2014-04-18 / 15:22:02
то є горе з тими забудовниками, та штось те ся так за тоту Поляну їмили? Не маєте де ся повісити? Поляки **бані, ліпше тоту гес не стройте бо йтак ї люди запалять

патрiот 2014-04-18 / 06:29:57
будеме городить путь, i не впустимо тих робiтникiв у село, най iдуть собi на "хутор метеликiв їмати"

вуйко 2014-04-17 / 22:07:00
йой Господи люди вдумайтеся, на грома вам тоту гес, будете без води сидiти от тоди ся здогадаєте, я був в Шипоті, відівім діючу гес, то просто "жах" та де водозабір, ці віділисьте якой чудо там? Вдумайтеся люди поки не пізно

Я житель Поляни 2014-04-16 / 18:29:28
Полянчани уже давно продажни. Лем чекавуть гроши и дакого дурного же би шось або хтось зробив а вони будуть войовати . Треба зробити та доказати

Адмін 2014-04-16 / 13:15:02
Публікувати персональні дані заборонено законом

Перечинець 2014-04-16 / 13:08:49
чого адреса не показана?

Так) 2014-04-16 / 11:15:23
наша пісня - наша нова, починаєм її знову.....

житель 2014-04-16 / 10:37:41
дайте Ганчаковi долю вiд гес, вiн цого добивається, так само як і Погоріляк, в 2008 - 2009 Погоріляк з Т. Поляни не виходив, кіно людям крутив, диски роздавав, газети, ой як він людям допомагав повернути їхні землі, а тепер де є Погоріляк??? Чого не допоможе людям??? Я сам відповім на це питання - Погоріляк дістав свою долю тай сидить тихенько! Ось так люди міняються коли при владі, а люди не винні страдають!

Про 100 Света 2014-04-16 / 08:35:49
а де були депутати коли голосували за першу ГЕС? Яка до речі знаходиться в межах села?! Чого допустили щоб її таки построїли? Тоді самі депутати в узькому крузі "порішали" тепер що люди хочуть? Хай депутатів беруть за шкірку і з ни "спрос" роблять!

мустафа 2014-04-16 / 08:28:12
даже тепер бояться вiд свого iменi писати звернення, шукають собi казкових персонажiв що тi їм писали, а самі собі в сторонці тихо хіхікають, думають вони все будуть селом командувати, але не вийде, хай забудуть про своє "володіння селом"

Мустафа 2014-04-16 / 06:06:30
тать ай, всі такі розумні, коли регіони були привладі та сиділи тихо, бо боялися ож б їх з роботи не звільнили, а тепер всі такі ХЕРОЇ! Всі вчителі, завідуючі дитсадочком, цікаво де вони були раніше? Спали в берлозі?

шаранич 2014-04-16 / 05:58:20
а це за межами села, село до того не має нич, гес ся строїть в гулькому блуді, до чого тут село і люди?

полянчанонці 2014-04-15 / 22:44:49
а відкритих публічних громадських слухань не було і села не чуло про екологічні наслідки цього будівництва. з людьми просто індивідуально "порішали" питання, купивши за 300 кВт в місяць. це, звичайно, справа полянчаночок і полянчанівців. але проблеми для "процвітаючого" села почнуться пізніше...

я ..... 2014-04-15 / 22:06:35
юй, а хто такий Ганчак? На скільки знаю в Т. Поляні такого Прізвища не має, хтось йому не мало забашляв, фідурчичка ся бісить не має де гроші дівати

Полянчаночка 2014-04-15 / 22:00:52
Хочу звернутися до автора даного
звернення! П. Ганчак П.I ПП
КОМЕРЦКОНСАЛТ з жителями Т. Поляна
заключили 405 угод і що місячно буду
жителям села компенсувати по 300 КвТ,
в селі зробили багато робіт: 1) підсипали бічні дороги щебнем
2) зробили фасад амбулаторії
3) ремонт в дитсадочку
4) закупили меблі в дитсадочок в
Полянську Гуту
5) зробили новий місточок через річку яка веде до школи
6) 45 світильників по вул. Шевченка
7) завезли дрова мало забезпечиним
сімям
І ще багато чого зробили, так що село Т.
Поляна потихеньку процвітає! П. Ганчак якщо ви писали звернення, де підписи
жителів села???

амашфр 2014-04-15 / 21:28:19
ма

НОВИНИ: Соціо

14:15
Кіношкола "Скалка 2019" завершилася в Ужгороді
13:22
У Закарпатській ОДА оприлюднили план заходів із відзначення Дня Державного прапора та Дня Незалежності України
12:32
В Ужгороді провели організаційну нараду щодо вересневих зборів резервістів в Оріховиці
10:43
/ 1
Серпневий бум на оренду квартир спостерігається в Ужгороді
09:49
/ 3
План об’єднання закарпатських громад спробують затвердити у вересні цього року
00:29
/ 4
Влада "впарює" ужгородцям китайський електронний квиток за 1 млн грн в місяць з кишень містян – правозахисник
22:53
Андрій Ребрик: Серед вихованців Пласту – астронавти, політики, спортсмени, церковні діячі
19:24
На Рахівщині відкрили пам'ятну дошку відомому політв’язневі Петру Тракслеру
17:48
/ 1
У Кам'яниці на Ужгородщині підлітки організували доброчинний "Кураж-базар"
16:50
На Рахівщині рятували туриста з Кривого Рогу, якому стало зле у горах
15:02
/ 2
Закарпатські ветерани війни з Росією візьмуть участь в Києві у Марші захисників України
11:35
/ 2
У Шаланках на Виноградівщині відкрили барельєф Ференцу Ракоці II роботи київського скульптора
23:40
/ 11
У Боржаві на Берегівщині вчетверте організували угорський фестиваль лечо
16:22
На Закарпатті – в розпалі сезон консервації
15:39
У підрозділах 128-ї закарпатської бригади 20 серпня запрошують на День відкритих дверей
15:08
Гості "Медового спасу" в Ужгороді можуть поспостерігати за процесом виготовлення меду
09:29
/ 1
За пів літра меду на фестивалі-ярмарку "Медовий спас" в Ужгороді просять від 80 до 120 гривень
09:23
Учасники кіношколи "Скалка 2019" на Закарпатті приступили до зйомок фільмів
05:34
На Рахівщині сімейні лікарі заробляють в середньому 17 тис грн на місяць
15:40
У Верхньоводянському лісництві на Закарпатті у спеціальному фазанарії вирощують фазанів
14:52
/ 8
Понад 2 тисячі мешканців Рахівщини звернулися до Зеленського і Бондаренка щодо мініГЕС на Шопурці
14:09
Громади Закарпаття мають найближчим часом отримати більше 21 млн грн субвенції на соціально-економічний розвиток
13:29
В Ужгороді розгорнувся "Медовий спас"
12:57
На Закарпатті прокуратура вимагає усунути порушення прав ув’язнених на медобслуговування в УВП №9
12:18
З нагоди головних державних свят України у Мукачеві відбудеться Хода гідності – Парад вишиванок
» Всі новини