Закарпатець поскаржився на міні-ГЕС в Тур'я Поляні прокурору, екологам, прем'єру та "губернатору" (ДОКУМЕНТ)

Закарпатець Павло Ганчак написав листа з приводу проблем, пов'язаних з будівництвом і функціонуванням міні-ГЕС в селі Тур'я Поляна.

Як уже не раз повідомляло Закарпаття онлайн, власники зазначеного об'єкту порушили безліч обіцянок і зобов'язань, які роздали перед його спорудженням. Запуск ГЕС призвів до екологічних проблем і селі. Тому селяни Тур'я Поляни виступають категорично проти спорудження іншого аналогічного об'єкту біля їх села, що його лобіюють ті самі особи.

Листа адресовано в прокуратуру Закарпатської області, екологічні служби, прем'ер-міністру України та голові Закарпатської ОДА.

15 квітня 2014р.

Теги: міні-ГЕС

Коментарі

Iлдiка 2014-04-18 / 22:45:28
давно спостерiгаю за цими дискусiями, спорами, суперечками, невже не має жодно депутата добросовісного щоб людям допоміг? Коли вибори йдуть всі такі добрі, такі добросовісні, а як при владі то начхати на людей, до чого ми докотилися, невже і голова Тур'я-Полянської с/р на стороні забудовників? Але чого вона відстоює їхні інтереси а не інтереси людей?!

ой се Поляна детка 2014-04-18 / 15:22:02
то є горе з тими забудовниками, та штось те ся так за тоту Поляну їмили? Не маєте де ся повісити? Поляки **бані, ліпше тоту гес не стройте бо йтак ї люди запалять

патрiот 2014-04-18 / 06:29:57
будеме городить путь, i не впустимо тих робiтникiв у село, най iдуть собi на "хутор метеликiв їмати"

вуйко 2014-04-17 / 22:07:00
йой Господи люди вдумайтеся, на грома вам тоту гес, будете без води сидiти от тоди ся здогадаєте, я був в Шипоті, відівім діючу гес, то просто "жах" та де водозабір, ці віділисьте якой чудо там? Вдумайтеся люди поки не пізно

Я житель Поляни 2014-04-16 / 18:29:28
Полянчани уже давно продажни. Лем чекавуть гроши и дакого дурного же би шось або хтось зробив а вони будуть войовати . Треба зробити та доказати

Адмін 2014-04-16 / 13:15:02
Публікувати персональні дані заборонено законом

Перечинець 2014-04-16 / 13:08:49
чого адреса не показана?

Так) 2014-04-16 / 11:15:23
наша пісня - наша нова, починаєм її знову.....

житель 2014-04-16 / 10:37:41
дайте Ганчаковi долю вiд гес, вiн цого добивається, так само як і Погоріляк, в 2008 - 2009 Погоріляк з Т. Поляни не виходив, кіно людям крутив, диски роздавав, газети, ой як він людям допомагав повернути їхні землі, а тепер де є Погоріляк??? Чого не допоможе людям??? Я сам відповім на це питання - Погоріляк дістав свою долю тай сидить тихенько! Ось так люди міняються коли при владі, а люди не винні страдають!

Про 100 Света 2014-04-16 / 08:35:49
а де були депутати коли голосували за першу ГЕС? Яка до речі знаходиться в межах села?! Чого допустили щоб її таки построїли? Тоді самі депутати в узькому крузі "порішали" тепер що люди хочуть? Хай депутатів беруть за шкірку і з ни "спрос" роблять!

мустафа 2014-04-16 / 08:28:12
даже тепер бояться вiд свого iменi писати звернення, шукають собi казкових персонажiв що тi їм писали, а самі собі в сторонці тихо хіхікають, думають вони все будуть селом командувати, але не вийде, хай забудуть про своє "володіння селом"

Мустафа 2014-04-16 / 06:06:30
тать ай, всі такі розумні, коли регіони були привладі та сиділи тихо, бо боялися ож б їх з роботи не звільнили, а тепер всі такі ХЕРОЇ! Всі вчителі, завідуючі дитсадочком, цікаво де вони були раніше? Спали в берлозі?

шаранич 2014-04-16 / 05:58:20
а це за межами села, село до того не має нич, гес ся строїть в гулькому блуді, до чого тут село і люди?

полянчанонці 2014-04-15 / 22:44:49
а відкритих публічних громадських слухань не було і села не чуло про екологічні наслідки цього будівництва. з людьми просто індивідуально "порішали" питання, купивши за 300 кВт в місяць. це, звичайно, справа полянчаночок і полянчанівців. але проблеми для "процвітаючого" села почнуться пізніше...

я ..... 2014-04-15 / 22:06:35
юй, а хто такий Ганчак? На скільки знаю в Т. Поляні такого Прізвища не має, хтось йому не мало забашляв, фідурчичка ся бісить не має де гроші дівати

Полянчаночка 2014-04-15 / 22:00:52
Хочу звернутися до автора даного
звернення! П. Ганчак П.I ПП
КОМЕРЦКОНСАЛТ з жителями Т. Поляна
заключили 405 угод і що місячно буду
жителям села компенсувати по 300 КвТ,
в селі зробили багато робіт: 1) підсипали бічні дороги щебнем
2) зробили фасад амбулаторії
3) ремонт в дитсадочку
4) закупили меблі в дитсадочок в
Полянську Гуту
5) зробили новий місточок через річку яка веде до школи
6) 45 світильників по вул. Шевченка
7) завезли дрова мало забезпечиним
сімям
І ще багато чого зробили, так що село Т.
Поляна потихеньку процвітає! П. Ганчак якщо ви писали звернення, де підписи
жителів села???

амашфр 2014-04-15 / 21:28:19
ма

НОВИНИ: Соціо

17:26
На Закарпатті 8 комунальних газет роздержавились, 30 – позбулися свідоцтва
16:04
Чотири митні пости Закарпатської митниці збільшили час роботи
15:31
Тячівська райлікарня отримала сучасну рентген-систему – С-дугу та ЕОП
14:22
Суд в Ужгороді відклав розгляд апеляції щодо площі перед драмтеатром
14:20
Торік за рахунок обласної програми видано 17 книг закарпатських авторів
12:41
/ 5
В Ужгороді вшанували подвиг учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні
12:37
Ужгород – одне з кращих міст України у рейтингу індексу інтеграції переселенців
11:57
В Ужгороді презентували стенд "Загиблі воїни Закарпаття"
10:47
Понад півтори сотні закарпатців з інвалідністю мають офіційний статус безробітних
10:42
Відомий український журналіст Сергій Тихий презентував у Мукачеві свою книгу "Перемагають лише переможці"
10:38
У Нижньому Бистрому, на Хустщині відновлюють 200-літню кам’яну церкву
10:33
На Ужгородщині у державну власність повернули майже 1 га земель, незаконно переданих у приватні руки
09:49
/ 1
"Укрзалізниця" обіцяє у червні запустити потяг Мукачево-Кошиці
09:12
На Закарпатті щороку стається близько 3 тисяч інсультів
03:45
Пільговий період розмитнення автомобілів закінчиться цієї п’ятниці
19:58
/ 2
В Ужгороді тестуватимуть "щільніший" графік руху автобуса №20 (РОЗКЛАД)
18:01
/ 2
Ямковий ремонт на Шумній в Ужгороді мають зробити до кінця тижня
17:49
Суд в Ужгороді розгляне апеляцію забудовників по зеленій зоні перед облмуздрамтеатром
16:34
/ 1
У Тячеві дітей без відповідних щеплень не зараховуватимуть до шкіл і дитсадків
15:24
/ 1
Понад 4 мільйони дерев цьогоріч буде посаджено у лісфонді Закарпаття
14:58
Індекс прозорості бюджету Ужгорода обговорили за "круглим столом"
12:37
/ 37
Родина закарпатського екс-прокурора витрачає на "ювелірку" та елітні курорти в рази більше задекларованого
10:18
У ході деклараційної кампанії про свої статки заявили 33 мільйонери
10:15
У Мукачеві оголосили тендер на реконструкцію дитячо-юнацької спортивної школи
09:56
Заборону невакцинованим дітям відвідувати навчальні заклади Мукачева відтермінували до 1 квітня
» Всі новини