Нардеп Петьовка звернувся до генпрокурора Махніцького з приводу термального басейна в Берегові

Народний депутат України Василь Петьовка звернувся із запитом до виконувача обов’язків Генерального прокурора України Олега Махніцького, щодо правомірності передачі в довгострокову оренду цілісного майнового спорткомплексу «Закарпаття» у м. Берегово.

Нардеп Петьовка звернувся до генпрокурора Махніцького з приводу термального басейна в Берегові

В.Петьовка звертає увагу  виконувача обов’язків Генерального прокурора України Олега Махніцького  на ситуацію, що склалася навколо цілісного майнового комплексу «Закарпаття» в м. Берегово Закарпатської області.

Як випливає із ряду  журналістських публікацій, що  були розміщені  на сайті інтернет-видання Мукачево нет http /www.mukachevo.net/ / в кінці березня на початку лютого 2014 року, 7 листопада 2012 року було укладено договір оренди вказаного майнового комплексу разом з термальним басейном між ТОВ "Рекреаційно-спортивна база "Закарпаття" (орендар) та Всеукраїнським фізкультурно-спортивним товариством "Колос" АПК України (орендодавець). При цьому, підприємство – орендар ТОВ «Рекреаційно-спортивна база «Закарпаття» було створене незадовго до укладення вказаного договору оренди. Договір оренди було укладено на завідомо не вигідних для Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» умовах. Як зазначають журналісти, інтереси ТОВ "Рекреаційно-спортивна база «Закарпаття» лобіювались впливовими особами Міністерства АПК, а на території Закарпатської області його інтересами опікувались високі чини з обласної державної адміністарції.

Центральна рада Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України виконуючи рішення VIII позачергового з’їзду Центральної ради ВСФТ «Колос» 26 березня 2014 року прийняла рішення про припинення дії договору оренди у зв’язку з систематичним порушенням його умов орендарем.

Не зважаючи на рішення про повернення майна в державну власність, орендарі всіляко чинять перешкоди законному власнику вільно розпоряджатись своїм майном, не віддають документацію, блокують доступ до приміщень.

Тому, народний депутат Василь Петьовка, враховуючи, зокрема,  актуальність даного  питання для мешканців м. Берегова,  просить виконувача обов’язків Генерального прокурора України Олега Махніцького  дати доручення в найкоротший термін вжити всіх необхідних заходів та  провести перевірки, стосовно законності передачі в оренду  державного майна комерційній структурі ТОВ «Рекреаційна –спортивна база Закарпаття» та ролі чиновників Міністерства АПК України  й Закарпатської обласної державної адміністрації  в укладанні завідомо невигідного для держави договору оренди, а також встановлення розміру шкоди, завданої державі та проведенню  заходів по її відшкодуванню за рахунок винних осіб,  та вжиттю засобів по усуненню перешкод у користуванні державним майном його законними власниками.

09 квітня 2014р.

Теги: басейн, Берегово, Петьовка

Коментарі

Петьовці 10.04.2014 / 13:40:21
То не прокурор, то адвокат - не путайте

Інтуїція 09.04.2014 / 22:32:41
Як казав класик: був у нас один винахідних-письменник .... Так ми його на бочку з порохом посадили.....пущай політає!

Логос 09.04.2014 / 22:02:04
Найшов до кого звертатися, то дуже великий спеціаліст, у прокуратурі района у стажистів такоє званіє як у того до кого Вас.Вас. звернувся

за Справедливість 09.04.2014 / 21:39:54
Починаючи з 2010 року коли від обовязків директора відсторонили Васю Машіку, та призначили контрабандіста Лабошу, Робот разом із Секерешем хотіли повністю довести до банкрутства дану базу, щоб повністю з безцін викупити її із землею та приміщеннями. Хоча наверху в Києві не могли оприділитись із сумою хабаря для Присяжнюка. Лобіював ц інтереси помічник Клюєва - друг Робота. Проблема була в тому, що це власність колективна СФТ"Колос"!!!
Правильно робить Петьовка, ця спорт база повинна бути власністю громади.!!!

горец 09.04.2014 / 20:22:29
У нас на Закарпатті одні дива, вроді офіційні бази відпочинку, як починаєш розбиратися одна Медведчука друга ще когось а ці в Берегові випадково не Робоинського з Секерешом ?
Треба все націоналізовувати бо точно неза чесно зароблені гроші купувалися, строїлися або дострайовалися усі ці бази.
Але канешно я у справедливість мало вірю, бо реалії такі, що Медведчука базу з краденими картинами тепер ця влада захищає а з цією подивимося, що буде далі.

НОВИНИ: Соціо

12:33
У Білках на Хустщині попрощалися з полеглим на війні з рф воїном Петром Біксеєм Фото новина
11:13
Військовий з Углі отримав почесний нагрудний знак «Золотий хрест» Фото новина
10:13
У Велятині на Хустщині повідомили про загибель на війні захисника Юрія Марченка Фото новина
08:56
/ 1
Сьогодні в Ужгороді стартує «Сакура Фест»
00:47
У понеділок у Мукачеві попрощаються з Юлієм Калі, що загинув ще в грудні 2024-го Фото новина
17:52
Після восьми місяців неволі додому повернувся військовий із Хустщини Фото новина
16:53
27 старовинних книг намагалися вивезти за кордон через Закарпаття Фото новина
14:18
/ 1
Рятувальники ліквідували 9 пожеж сухої трави за один день Фото новина
14:16
У селі Залом на Хустщині попрощаються із полеглим Героєм Богданом Мигалко Фото новина
14:12
Понад 30 сімей загиблих захисників отримають допомогу від Ужгородської міськради
13:06
У Тересві на Тячівщині повідомили про загибель військовослужбовця Олександра Шафара Фото новина
13:02
/ 2
В Ужгороді депутати міської ради не підтримали жодну з петицій щодо забудови Ботанічної набережної Фото новина
12:57
/ 1
Лікарню в Ужгороді за 125 млн грн відремонтує фірма, що фігурує у кримінальній справі щодо привласнення грошей під час ремонту поліклініки
09:42
У Лазещині на Рахівщині прощатимуться з військовим Олександром Головко Фото новина
14:34
/ 9
Депутата райради Закарпаття викрили на переправленні ухилянтів за кордон Фото новина
13:25
/ 2
В Ужгороді в останню дорогу проведуть полеглого воїна Івана Черничка Фото новина
11:18
У Нижньому Болотному на Хустщині в останню дорогу провели захисника Віктора Шпиньовича Фото новина
10:05
На Мукачівщині медики рятували дітей від панічної атаки після озброєного нападу на їхню матір Фото новина
09:09
В Ужгороді вже цього тижня пройде Сакура Фест 2026 Фото новина
17:24
/ 3
В Ужгороді на 77-му році життя помер Почесний громадянин міста Василь Русин Фото новина
14:06
/ 2
В Ужгороді спіймали водійку з рівнем алкоголю в крові у 14 разів вище норми Фото новина
12:49
/ 1
На Закарпатті з початку року вигоріло понад 550 гектарів сухостою Фото новина
09:06
Захисники 128-ї бригади відзначили Великдень на передовій і в тилу Фото новина
18:39
/ 2
Нижньоворітська громада повідомила про смерть захисника Миколи Гриціва, син якого також загинув на війні Фото новина
17:06
/ 15
Голова Закарпатського апеляційного суду Фазикош задекларувала крипто-мільйони від цифрових активів та проценти від новозеландської компанії
» Всі новини