На Закарпатті продавця зброї засудили до 5 років ув’язнення (ФОТО)

Набув чинності вирок Апеляційного суду Закарпатської області стосовно 36-річного громадянина України, який намагався налагодити механізм незаконного продажу бойової зброї. Зловмисник підшукував продавців зброї в Україні, а збувати її планував за кордоном.

На Закарпатті продавця зброї засудили до 5 років ув’язнення (ФОТО)

На початку 2011 року поблизу одного з торгівельний центрів Ужгорода  правоохоронці  затримали зловмисника «на гарячому» під час придбання ним 5 бойових пістолетів «Форт – 14 ТП» 9х18 мм.   

Досудовим слідством доведено, що 36-річний правопорушник мав намір незаконно перепродати зброю в країнах Західної Європи.

Стосовно затриманого слідчі Управління СБУ в Закарпатській області порушили кримінальну справу за ч.1 ст.14 – ч.2 ст.201 та ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України – готування до вчинення злочину шляхом підшукування співучасників змови для вчинення злочину на придбання вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу та контрабандного переміщення через митний кордон України за попередньою змовою групою осіб.

Апеляційний суд Закарпатської області визнав обвинуваченого винним в інкримінованих йому злочинах та призначив  покарання у вигляді 5 років та 2 місяців позбавлення волі з конфіскацією предметів контрабанди, - повідомили в прес-групі УСБУ в Закарпатській області.

07 квітня 2014р.

Теги: зброя

Коментарі

Богдан 08.04.2014 / 18:48:44
В країнах зах Європи повно своєї зброї і там з цим простіше,тому за наші б/у форти багато не виручиш.

Генек 07.04.2014 / 17:39:44
а шо по чом?)

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини