Реклама B3

"Правий сектор" "з любов'ю" привіз в Ужгород бронетранспортер (ФОТО)

Бойова розвідувально-вартова машина (БРВМ) прибула на спецкарі, яким зазвичай перевозять спортивні автомобілі. Військову техніку вантажівка везла вперше, але почесну місію виконала успішно. В Ужгороді з БРВМ досі не мали справ, для прийому використали вантажну платформою найбільшого в місті заводу - "Ужгородський Турбогаз".

"Правий сектор" "з любов

Організував доправу красуні-машини "Правий сектор" Закарпаття – своїм транспортом і своїм коштом. Бо, мовляв, вона потрібна нашим військовим.

Володимир Гласнер, речник Правого сектору Закарпаття, каже: "Наші військові частини, які базуються, тобто, базувалися в Закарпатській області, висуваються на Схід і Північ для охорони державного кордону. Тому для того, аби тут не лишалося незакритих місць, ми привезли цього разу бронетехніку, у цьому є нагальна необхідність".

…Як виявилося, найбільш стратегічна деталь в цій одиниці бронетехніки – акумулятори. Саме на них чекають, аби запустити машину. Й заводиться БРВМ з півоберту. Пробіг у машини – усього лише 240 кілометрів, агрегат стояв законсервованим на одній із військовий частину Центральної України, і вирушив не на Схід, а на зміцнення Заходу. Трохи раніше Правий сектор вже передав закарпатським воякам стрілецьку зброю та медичне устаткування. Але от бронетехніку досі не доправляли. Власне, це і є перший такий броньовик у закарпатських військових.

Машину кольору хакі отримує батальйон територіальної оборони.

Олександр Гайовий, старший офіцер Закарпатського військового комісаріату, розповідає: "На території Закарпатської області буде формуватися Батальйон територіальної оборони із такими основними завданнями: захист державного кордону, підтримання правого режиму воєнного стану, інше, передбачене Законом про оборону України. Зараз ми отримали із бази БРВМ-2-РХБ (радіоактивного, хімічного, бактеріологічного захисту), це єдина така машина, яка є в нашій області".

Батальйон територіальної оборони лише комплектується – як устаткуванням, так і людьми. До роботи із бронетехнікою спеціально викликали офіцерів запасу. Водій-механік Леонід вчився роботі саме з БТРами, танками та їх "колегами" й для нього сьогодні – справжнє свято, адже не кермував такими серйозними машинами роками. Проїхавши перші метри, повністю задоволений, мовляв – гарна, в ідеальному стані і слухняна.

Відтак передана "Правим сектором" Закарпаття і урочисто прийнята військовими на озброєння бойова одиниця, рівномірно гуркочучи і неабияк курячи, гордо вирушила у військкомат. З вітерцем і – дивуючи водіїв на об’їзній дорозі Ужгорода.

Нагадаємо, вчора "Правий сектор" Закарпаття урочисто здав іграшкову зброю.

05 квітня 2014р.

Теги: БРВМ, Правий сектор, бронетехніка

Реклама B4

Коментарі

житель С. Поляна. 05.04.2014 / 12:08:58
Це бронетранспортер взяли в Дрогобецького з Поляни. ВІн колись купив собі для самозажисту.

Копча 05.04.2014 / 11:23:24
Щоб не було різних інсинуацій скажу, це я особисто купив БРДМ і буду їздити на ньому до усіх мудаків від старої-нової влади та попереджати, що мотузок після третього майдану вистачить їм усім.
P.S. Хто не сховався (за кордон) я не винуватий

Верховинець 05.04.2014 / 08:40:29
Якась дурня.Для чого одна військова частина передає техніку іншій через громадську організацію?

Джерело 05.04.2014 / 00:44:06


Джерело, врегулюйте це питання з прес-службою Правого сектора і ми відреагуємо на ситуацію. Нам надійшли дві інформації від прес-служби Карпатської Січі в тому форматі, в якому надходили і раніше, тому ми не маємо підстав щось зараз змінювати. Дякуємо за розуміння. Адмін


джерело 05.04.2014 / 00:32:10


Джерело - **********, і текст, і фото, випадково забули вказати

Ні,не забули. Це інформація, прислана нам на пошту "Правим сектором". Адмін


Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

11:51
/ 1
У боях за Україну загинув 19-річний захисник із Дротинців на Берегівщині Максим Гичко Фото новина
18:38
На Закарпатті облаштували безпечніший спуск до льодовикового озера Ворожеска Фото новина
12:01
У Тернові на Тячівщині попрощаються з полеглим Героєм Іваном Костевичем, який тривалий час вважався зниклим безвісти Фото новина
10:11
/ 1
Ужгород провів в останню путь полеглого на війні з рф захисника Михайла Полянського Фото новина
15:33
/ 1
В Ужгороді патрульні зупинили водія, який перевищив допустиму норму алкоголю майже у 14 разів Фото новина
14:26
/ 2
На Закарпатті за день травмувалися двоє підлітків на самокатах
11:36
/ 2
На Рахівщині рятувальники знайшли 63-річну туристку, яка заблукала в горах Фото новина
09:18
На Берегівщині 30-річна жінка самостійно народила сина вдома
18:12
/ 1
У Тячеві викрили нелегального пасажирського перевізника Фото новина
13:20
15-річний мотоцикліст потрапив у ДТП у Мукачеві Фото новина
10:38
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Михайлом Полянським Фото новина
18:13
/ 3
У румунських Карпатах за тиждень врятували вісьмох українців Фото новина
16:51
У парку Ужгорода дитина впала з гойдалки та отримала травму голови
15:23
/ 1
У горах Рахівщини рятувальники евакуювали туриста Фото новина
14:08
/ 1
На Міжгірщині 15-річний мотоцикліст зіткнувся з Land Rover Фото новина
13:01
/ 1
На Закарпатті виник дефіцит усіх груп крові
12:12
У Перечині попрощаються із загиблим на війні з рф захисником Михайлом Манзичем Фото новина
09:10
Рятувальники допомогли двом туристам, які заблукали в горах на Рахівщині Фото новина
16:31
На Закарпатті спекли найбільший в Україні медівник вагою 750 кг Фото новина
14:17
/ 2
На Тячівщині рятувальники знайшли туристку, яка через темряву заблукала біля карстової печери Фото новина
13:27
/ 1
На Закарпатті серед гуманітарної допомоги виявили 470 пар кросівок PUMA майже на мільйон грн Фото новина
12:24
Підтвердили загибель на війні захисника із Хуста Сергія Андьола, який майже рік був зниклим безвістиФото новина
09:03
/ 23
Лубінець заявив про переслідування свого представника на Закарпатті через викриття порушень у ТЦК
15:56
На Закарпатті прогнозують надзвичайну пожежну небезпеку
16:29
/ 1
Через обміління Ужа в Ужгороді можуть обмежувати подачу води вночі
» Всі новини