Ужгородський пологовий будинок отримав нового керівника

Сьогодні зранку колективу Ужгородського міського пологового будинку представили нового головного лікаря. Ним став Мирослав Шекета.

Ужгородський пологовий будинок отримав нового керівника

Дотеперішній очільник "роддому" Олег Онопко призначений заступником нового керівника.

Ще раніше було знято з посади заступника головлікаря скандального Руслана Федька, призначеного екс-мером Ужгорода Віктором Погорєловим для відновлення в закладі кримінальних фінансових схем, задіяних ще при мерстві С.Ратушняка. Відповідно, нині Р.Федько наразі залишився працювати на посаді завідувача відділення, яку раніше поєднував з посадою заступника.

Також з сьогоднішнього дня нарешті прийнято на роботу колишнього очільника Ужгородського міського перинатального центру Андрія Чабана, якого Віктор Погорєлов єдиного з усього колективу "забув" поновити на роботі після трансформації перинатального центру в пологовий будинок 18 серпня 2013 року.

Як повідомив кореспондентові Закарпаття онлайн А.Чабан, йдеться про елементарне поновлення справедливості після майже року тиску на нього попереднім владним режимом. З його слів, відкритою темою ще залишається "шита" йому за активної участі того ж Р.Федька, кількох інших осіб і сприяння попередньої влади кримінальна справа, пов'язана з резонансною загибеллю в УМПЦ немовляти, яку свого часу було використано для усунення А.Чабана з посади головлікаря.

У випадку, якщо репресивний маховик не зупиниться до четверга, і суддя Ужгородського міськрайонного суду Оксана Монич після майже тижневого перебування в нарадчій кімнаті оприлюднить рішення, яке, можливо, йтиме в розріз з об'єктивними фактами і висновками львівської та київської фахових комісій, А.Чабан планує оприлюднити досі не озвучувану з етичних мотивів інформацію про справжні мотиви цієї історії. А саме рішення відмінити всіма доступними способами - від касації до, в разі потреби, застосування закону про люстрацію суддів, проект якого вже перебуває на розгляді в парламенті України.

01 квітня 2014р.

Теги: пологовий, перинатальний, Шекета

НОВИНИ: Соціо

18:57
На Закарпатті запустили процес забудови вітряками гори Гострої - частини Смарагдової мережі
15:27
Військові, ветерани та волонтери отримали державні нагороди до Дня ЗСУ Фото новина
13:26
В Ужгороді патрульний надав домедичну допомогу чоловікові після бійки
09:15
Нічний удар по залізниці спричинив масові затримки поїздів на Закарпаття
18:14
До Мукачева прибув черговий евакуаційний поїзд із Дніпропетровщини Фото новина
17:23
У Мукачеві проведуть в останню путь полеглого захисника Володимира Луканинця Фото новина
12:03
На війні з рф поліг захисник із Виноградова Андрій Кириченко
11:11
У Чехії розшукують 22-річну закарпатку Фото новина
10:59
/ 1
Затриманий на хабарі суддя Олександр Пелих мобілізувався до ЗСУ
09:20
/ 12
Керівником Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області призначено Костянтина Черпіцького Фото новина
09:08
/ 2
Чопський прикордонний загін очолив Євгеній Бабич Фото новина
09:01
На Закарпатті оприлюднили прогнозований графік можливих відключень електроенергії на 5 грудня
16:52
На війні з рф помер військовий із села Свобода на Берегівщині Михайло Дерда Фото новина
13:56
В Ужгороді відкрили міні-скульптуру «Різдвяний цвіркун» Фото новина
09:09
Актуальний графік відключень електроенергії на Закарпатті 4 грудня
23:08
На війні поліг Василь Русин з Бистриці Чинадіївської громади Фото новина
18:00
В Ужгороді відкрилася Резиденція Святого Миколая
15:22
Туристичний потенціал Закарпаття презентували на виставці у Стокгольмі Фото новина
12:45
На Хустщині після повторного спалаху гепатиту А в Ізі посилили протиепідемічні заходи
11:17
/ 3
У Мукачеві запряцював перший в області крематорій для тварин Фото новина
10:03
У НПП «Синевир» посилили патрулювання через ризики незаконних рубок ялинок перед новорічними святами
09:04
На Закарпатті 3 грудня діятиме погодинне відключення електроенергії
18:17
/ 1
У Перечині перепоховали Героя Ярослава Токаря, який у 2023-му загинув під час боїв у Бахмуті Фото новина
17:30
Румунія продовжила обмеження руху на кордоні через ремонт мосту на річці Тиса
11:12
/ 6
У Збинах на Мукачівщині громада перейшла з російського православ'я в ПЦУ
» Всі новини