Серед ночі до чергової частини Рахівського райвідділу міліції зателефонував громадянин та повідомив, що він затримав злодія. Невідомий шляхом підбору ключа проник в квартиру заявника та намагався вкрасти сейф в якому зберігалися гроші. Заявник також повідомив, що під час спроби затримання крадій намагався втекти, тому він зробив два постріли в повітря з мисливської рушниці. А у подальшому, в ході боротьби, завдав злодієві тілесні ушкодження.
За викликом негайно виїхали працівники міліції. На місці злочину перебував власник квартири з товаришем та затриманий ними крадій. З першого погляду міліціонери впізнали злодія – ним виявився співробітник карного розшуку райвідділу.
«Ініційовано ретельне службове розслідування. До винних у тому, що сталося на Рахівщині, буде вжито найсуворіших заходів. Вже в відкрите кримінальне провадження, це лише перший крок», – прокоментував подію в.о. начальника УМВС України в Закарпатській області Сергій Шаранич.
Для повідомлень від громади СЗГ УМВС України в Закарпатській області повідомив адресу «електронки» керівника УМВС України в Закарпатській області: ZAK-UKRAINA@ukr.net.
омар хайям 2014-04-09 / 23:57:50
"О нас думают плохо лишь те, кто хуже нас,
а те кто лучше нас… Им просто не до нас" - істина перевірена століттями,задумайтесь коментатори
ігрек 2014-04-09 / 23:33:00
до ікса, розвідки а особливо до правди і свободи Ви рєбята опреділіться то олійник контрабандист шо всьо і всюда за бабки рєшає то безробітний якась неувязка в вас получається так і видно шо ті люди вам як кістка в горлі:) а студентка її дістає стипендію , понти не ганяє і норкові шуби як рахівські безробітні домохазяйки не носить до речі живе в студентському гуртожитку а не на квартирі а ше в них родичі за границьою і малій помагають знаю точно бо мої діти тоже в львові вчаться і з малою пересікаються... розумію так НІЧО ТАК НЕ ЗАСМУЧУЄ УКРАЇНЦЯ ЯК ДОБРОБУТ СУСІДА тому погоджуюсь з тими коментами які просили богданівну і її чоловіка не читати ту всю пургу кожен рано чи пізно за своє відповість і за коменти тоже так дивіться аби ви коментатори не заняли самі ті найгарячіші кутки пекла шо приготовані для суддів як писпли нижче
ігрек 2014-04-09 / 12:40:24
для неграмотного ІКСА видно шо жаба давить конкретно, видно сам або з бабою живе або ікс це і є баба не по роках а фізично і морально... оксана богданівна ні під кого і ні під що не косить а дивиться за собою, веде здоровий спосіб життя і є нормальною, адекватною,розумною і саме головне - позитивною людиною А про її машину - то взагалі маразми пишете вона на державнір роботі робить 20 років а не сємочки плює та порахуйте чи може вона мати беушну машину А ще можку добавити таке, люди які мають хоч каплю моралі і совісті таке писати не будуть
вася 2014-04-06 / 14:14:18
Ненормативна лексика. Коментар видалено. Адмін
рома 2014-04-06 / 13:48:38
які дуже всі такі розумні, всім лиш другі виноваті ,а самі ? То всі виноваті ,самі навчили цю державу брати взятки ,бо коли треба шось зробити та чого несуть гроші або магаричі другим. І самі раді і ждуть аби їм шось принесли .Нема нігде справидливості , ви всі такі ,іще шось пишете надругих .
Oksana 2014-04-06 / 11:22:40
Vishovana munyluj rik vpijmalu z narkotukamu y Lvovi . Vin povunen byv suditu za ce ,ale pidplatuv vsix I zrobulu wo vin spivychastvyvav v zatrumanni bandutiv narkodulleriv . Ce byvsha vlada Yanykovicha todi byla I vin za ce nesudiv na narax Oboroten v pahonax.
Я в шоці! 2014-04-05 / 08:17:30
Це лиш Вішован міг про себе таке написати, або його жона...Порядний чоловік...ахахахаха.....Та про це чмо ще ніхто доброго слова не сказав....От його би вже пора за жабри брати...
кiнь 2014-04-04 / 23:09:06
якшо не виключати такий варiант шо то була пiдстава,назар сидiв в квартирi з товаришом i чекав!сутормiн сам зайшов до нього додому вже цим порушивши право про приватну власнiсть!просто думав шо буде неуловимий!його самоупевненiсть його й погубила!
Іван з полонини 2014-04-04 / 22:34:36
Добре що в наш час є така людина як Вішован ,є до кого звернутися по допомогу. Бо тепер всі думають тільки про себе ,і навіть якщо зкимось щось сталося то радіють .І я підтримую - Вішован найдобріший і найкращий працівник у районі )))
вася 2014-04-04 / 21:41:08
Так так підтримую попередній комент!!! Вішован дійсно порядна людина і допомагає людям в будь якій ситуації!!!! А то шо пишуть погане то це зависники!!!!
нік 2014-04-04 / 21:17:50
Звертання до Агент 007!!
Скільки можна брудом поливати людину яка за свої пророблені роки у міліції здобула нагороди за свою плідну працю!!! А вам краще зависть тримати при собі!!! Вішован Мирослав найкращий працівник у районі який працює вже 26 рік у міліції!!!!!!! Беріть приклад зависники!!!!!
ікс 2014-04-04 / 20:47:11
то шо е чиста підстава всі знают і закривают на то очі. Олійника разом з мамкою давно пора на нари відправити. рахівським судом вже давно керує олійник який встановлює такси за діла які рішає мамка а мамка мусит слухатиси і рішати так як він каже бо як вна не рішит як каже олійник він ї лишит та піде собі до свої молодиці. бо нашо му без грошей стара баба яка косит під дівченищу
правда 2014-04-04 / 20:38:31
Цікаво, а чому ніхто не задумався над тим, звідки в судді при доньці стунедтці та альфонсові безробітньому гроші, на які "полакомилася" міліція. Можливо правду пишуть коментатори про те, що це чиста підстава з боку Олійника, який таким чином "вибілив" себе за квартирні крадіжки.Якщо винними визнають працівників міліції та його друга Ілька, олійник стане героєм, який спіймав крадіїв, а не злодієм, який краде.
Ernest 2014-04-04 / 20:22:06
Ne Sutormin a Sutener.
Agent 007 2014-04-04 / 20:15:25
Vatazhok cjoho zlochuny I mnoho inshux zlochuniv ce OBOROTEN' V PAHONAX Vishovan Slavko jakuj prekruvav I keryvav oborotnjamu v pahonax.Ce velukuj zlochunec reket vin ciluj raxivskuj rajon reketyje xabari bere vid dribnux pidprujemciv bazariv.narkodiller. Shanovnuj pane Sharanuch byd'laska perevirte retel'no obertnja .
Свобода 2014-04-04 / 17:52:53
Нерозумію, чому хвалять Назара??? Думаєте , що візьме вас в долю?))) Я знаю на 100 відсотків, що чесною працею такі гроші, як має ваша суддиха та її малюк Назар, не заробиш.
Свобода 2014-04-04 / 17:47:47
Мені дуже сподобався коментар Розвідки: 2014-03-30 / 22:40:50
"історія така шановний; суддя рахівського району живе із раніше судимим криміналом який в даний момент занімаеться сам крадіжками квартир і хоче із себе скинути підозру так як увесь рахівський народ говорить що саме Олійник занімаеться крадіжками у м. рахів, автомобілі у судді mazda джип, у олійника безробітного honda accord свіженька квадроцикл новий японський, мотоцикл ХАРЛІ ДЕВІДСОН, як ви щитаєте , де реально зараз заробити такі гроші?????"
солдат 2014-04-04 / 08:49:34
Назар молодець!бо таким пихатим,хитрим i наглим як Сутурмiн,давно не мiсце в мiлiцii,та навiть якшо крадiжки зовсiм не рахувати за ним,та там грiшкiв хватало на пару срокiв,контрабандою,наркотиками теж займався по повнiй!такшо рано чи пiзно за все приходиться платити!А Назар порiвняно з "ними" ще досить справедливий,якшо йому дорогу нiхто не переходить,вiн нiкому не мiшаэ працювати,i не важливо законно чи незаконно!в Наших законах стiльки дiрок як в швейцарському сирi,i якшо постiйно його дотримуватися,будеш все життя босяком,i будеш ходити дивитися як живуть "правоохоронцi" якi вмiють цей закон обходити!
---= 2014-04-01 / 23:46:56
міліція з народом