Фірма Медведчука звинуватила "Правий сектор" Закарпаття у викраденні 28 картин і 6-ти старовинних ікон

27 березня на території майнового комплексу «Ведмежа Діброва» працювала слідча комісія Міністерства внутрішніх справ.

Фірма Медведчука звинуватила "Правий сектор" Закарпаття у викраденні 28 картин і 6-ти старовинних ікон

Про це йдеться в заяві ТОВ «Інвестиційна компанія «СПОРТ-ТУР».

«Як встановлено у ході слідчих дій правоохоронними органами, частину майна, що знаходилося на території комплексу – було викрадено. При цьому збитки, заподіяні внаслідок такого розкрадання – досить великі, оскільки серед вкраденого є витвори стародавнього та сучасного мистецтва, а саме: викрадена колекція з 28 картин закарпатських художників, більшість з яких належать пензлям Йосипа Бокшая та Адальберта Ердллі; шість старовинних ікон, особисті речі та предмети побуту. Частина меблів та начиння понівечені, а з комп’ютерів викрадені носії інформації», - йдеться в заяві.

Безумовно, компетентні органи нададуть відповідну правову оцінку тому, що сталося, проте є очевидним, що розкрадання було здійснено внаслідок незаконних дій радикального угруповання, яке 23 березня захопило «Ведмежу діброву».

Нагадаємо, що захоплення відбувалось незважаючи на те, що майно охороняв спецпідрозділ міліції «Титан» Державної служби охорони. Нападники, яких було понад 70, були озброєні.

ТОВ «Інвестиційна компанія «Спорт-Тур» вже заявляло, що комплекс відпочинку побудований виключно за приватні кошти, та ніколи не був у державній або муніципальній власності. Захоплення комплексу власник вважає спробою приховати за «революційною риторикою» незаконних намірів, та помстою за принципову громадянську позицію українському політику Віктору Медведчуку, структура якого володіє комплексом відпочинку «Ведмежа діброва».

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, 23 березня "Правий сектор" Закарпаття повернув "Ведмежу діброву" формальному власнику - інвестиційній компанії «Спорт-тур». Акт прийому-передачі майна відповідній комісії з числа представників власників, афганців та місцевого самоврядування підписали, зокрема, керівник "Правого сектора" Закарпаття Олександр Сачко, директор "Спорт-туру" Олександр Яковлєв і голова Воловецької Народної ради Іван Щербей. Тоді О.Яковлєв сказав, що фірма не має претензій до "Правого сектора" і все передано в повному обсязі.

29 березня 2014р.

Теги: Медведчук, Правий сектор, Ведмежа діброва

Коментарі

lion 31.03.2014 / 09:36:25
Ой, ну що ви говорите? Чесна людина не може мати картин на 10 млн. правда, Вікторе Медведчук??? Чи може ви в лотерею виграли? :)))))))))))))))))) А раз так - розтаможити! Най заплатить 37 % вартості тих картин в Пенсійний фонд! 26% прибуткового податку з громадян! і тоді бреше шось - шо у нього шось украли! У вора украли... :)

Ніка 31.03.2014 / 07:43:08
Чесно зароблене ніхто не краде.

b52 30.03.2014 / 23:25:56
http://uzhgorod.in/ua/novini/2014/mart/hto_zh_vkrav_kartini_medvedchuka_viideo
Ще не встигли чорнила засохнути на заяві, а вже вилазять ріжки - одна картина в Майбаху, друга зникла в п"ятницю...
ВСім хто звинувачувам ПС у крадіжці - бажано вибачитись. Мусорам в першу чергу.

Зінуля 30.03.2014 / 21:10:59
Не зрозуміло, чому в такий важкий для держави час потрібто утримувати таке велике господарство? це витрати на обслугу , охорону ,комунальні послуги, а може це все ж таки приватна власність злодія Медведчука, Може б наша некорумпована міліція розібралася і в державну скарбницю вернувся якийсь мільярд гривень. Вже Правий сектор нашій владі показав що таке Ведмежа діброва, чи кишка тонка у влади з Медведчуком тягатися?

ІВАН 30.03.2014 / 20:51:10
Правий сектор захопив дачу, яка належить фірмі, що "має відношення" до В. Медвечука. Посидів там трохи. щось там забрали хлопці, чи не забрали, але знову повернули дачу фірмі, що "має відношення" до В. Медвечука.
Питання, а для чого туди тоді треба було заходити? Щоб трохи посидіти там?

точно 30.03.2014 / 20:12:51
Треба міліціянтам перевірити усі останні крадіжки картин відомих закарпатських митців у населення, зокрема видатних ужгородських та мукачівських пенсіонерів, у котрих повикрадали картини.Може і на слід нападуть...хто знає ?

переглядач новин 30.03.2014 / 20:08:51
От і отримали ляпаса правий сектор, треба було рішуче діяти, робити перепис цінностей з фотофіксацією,залучати журналістів, все виставляти швидко в інтернет, а так який Медведчук є хитрий лис та аферист, до того ще і адвокат, то він тепер буде вимагати все що завгодно від правого сектору, ще і моральну компенсацію за страждання буде вимагати у суду.Так вам і треба, дурні, треба було все показувати і вирішувати уже через суд яким чином стільки га угідь опинилося у власності його фірм, хто за цим стоіть, а -такі коштовності, особливо картини закарпатських метрів художників звідки, нехай він той Ведмедчук доказує де придбав чи вкрав ці полотна живопису?

Читач 30.03.2014 / 12:27:27
Капутінг! Вон з Криму!

До закарпатки 30.03.2014 / 11:59:11
Правий сектор іде попереду вас усіх - його бояться як виродки з минулої влади так і ті, хто би хотів красти тепер.Тому його ненавидять як одні так і другі.

закарпатка 30.03.2014 / 11:31:49
Правий сектор своіми діями доказує шо вони ще гірші ніж наші алігархи, я впевнена дай ім владу та вони ще не таке чудо витворятимуть!

міжгіря 30.03.2014 / 11:24:15
то викрав Мандиль з Яремов І В та Буришином М, там видно на фотках, що вони там були на дачі.

Лісник 30.03.2014 / 11:17:54
Ту дачу будувало все Закарпаття, ми пам"ятаємо як випендрювалася Медведчуканя з віккнами та не так посадженим насадженням. Однозначно віддати дачу дітям та жінкам військових з Криму, а Медведчуків на Колиму до кума.

ваня ковач 30.03.2014 / 09:57:45
Канюк-файта фінансував тітушок на майдані а чом його не люструють? Як може голова райради приїзжати на роботу на машині за сто тисяч долларів?

виталий 30.03.2014 / 09:48:49
А мне кажется, что тот, кто украл (пусть и краденное) тоже вор.

йони 30.03.2014 / 09:41:23
самi сперли,а тепер на "правий сектор" валять!!!

задача 30.03.2014 / 08:12:01
Путін захопив Крим. Медвечук кум Путіна і має дачі в Криму і Жденієві. Правий сектор зайшов у Жденіївську дачу. Воловецькі депутати стали на захист дачі Медвечука. ПИТАННЯ - Хто такі Воловецькі депутати ????

Хустянин 29.03.2014 / 22:39:37
Читаючи статтю в мене з"явилося бажання відвідати дачу Медведчука і остаточно її націоналізувати ))

Аня 29.03.2014 / 22:25:00
Хотіла щось написати, але перчитавши всі коментарі- додати не маю що)))) Голосую теж за передачу будинку військовим з Криму ! Слава Україні !!!

Копча 29.03.2014 / 21:53:34
Для ідіота, можливо навіть Єрфана
Картини з інвентарним номером музею :) ну ну звичайно що "законно" придбані.

VIK-VIK 29.03.2014 / 21:36:14
Ви абсолютно правi щодо дачi та Кримських вiйськових так треба зробити а Ведмедчукчу у Крим вiдправити хай там загорае...

НОВИНИ: Кримінал

10:54
На Закарпатті взяли під варту 67-річного чоловіка, підозрюваного у розбещенні дитини
09:03
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія з ймовірними наркотиками та забороненим предметом Фото новина
14:38
У Виноградові викрили завищення ціни на житло для дитячого будинку Фото новина
12:31
/ 1
Закарпатські прикордонники виявили безакцизні сигарети у сховку автомобіля Фото новина
10:51
/ 12
При обшуку у керівника Закарпатського ОТЦК Савчука виявили близько 100 тис. незадекларованих доларів
10:25
/ 1
Бухгалтерці Хустської міськради, яка виписала колезі 500 тис. грн премії, загрожує до 5 років ув’язнення
10:12
У районній лікарні на Рахівщині виявили багатотисячні збитки Фото новина
12:43
/ 1
В Ужгороді п'яний водій зніс електроопору та втік після ДТП Фото новина
18:04
Жителя Вишкова судитимуть за організацію незаконного перетину кордону Фото новина
15:33
На Тячівщині колишнього керівника підприємства підозрюють у збитках на 1,17 млн грн Фото новина
13:03
У Мукачеві поліція затримала чоловіка, який напав на родину своєї цивільної дружини Фото новина
15:38
/ 3
Поліція Закарпаття ліквідувала міжнародний канал постачання метамфетаміну в Україну Фото новина
13:11
/ 4
На пункті пропуску «Ужгород» митники виявили амфетамін, захований на тілі пасажира Фото новина
12:31
/ 2
Суд засудив лікаря з Воловця до 5 років тюрми за вимагання хабара Фото новина
16:52
В Ужгороді затримали водія, який повторно сів за кермо під наркотиками Фото новина
15:26
У Воловці чоловік побив дружину та напав на правоохоронців Фото новина
13:29
/ 5
СБУ викрила канал незаконного перетину кордону через газову трубу на Закарпатті Фото новина
10:06
Поліція перевіряє походження медичних відходів, знайдених на сміттєзвалищі у Сваляві Фото новина
17:14
Суд арештував чоловіка, який стріляв у багатоповерхівці в Мукачеві Фото новина
14:38
У Мукачеві чоловік вдарив знайому ножем у спину Фото новина
16:50
/ 2
Патрульний на Закарпатті отримав 3 роки умовно за смертельну ДТП з підлітком Фото новина
14:49
Ужгородський наркоторгівець отримав 6 років ув’язнення Фото новина
15:56
Прикордонники викрили канал перевезення контрафактного тютюну на Закарпатті Фото новина
15:16
На Закарпатті суд виніс вирок вітчиму та матері, які систематично ґвалтували дитину
13:41
На Хустщині двоє рецидивістів побили пенсіонерку заради алкоголю Фото новина
» Всі новини