Голландія й надалі допомагатиме соціально незахищеним закарпатцям

У четвер, 27 березня, у Закарпатській обласній державній адміністрації було підписано Договір про співпрацю між Департаментом соціального захисту населення, голландською недержавною організацією “СОФТ Туліп” та Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України.

Голландія й надалі допомагатиме соціально незахищеним закарпатцям

На зустрічі були присутні заступник голови обласної ради Андрій Сербайло, президент голландської недержавної організації «СОФТ Туліп» Віллєм де Гуйєр, екс-посол Нідерландів в Україні, член правління голландської недержавної організації «СОФТ Туліп» Петер Ян Волтерс, член правління голландської недержавної організації «СОФТ Туліп» Сьйорд Вегтер, виконавчий директор Національної Асамблеї людей з інвалідністю України Наталя Скрипка, директор Департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА Віктор Мацола.

Фонд «СОФТ Туліп» об’єднує 8 великих організацій з надання послуг людям з інвалідністю, психічними захворюваннями, людям похилого віку в Нідерландах.

Мета міжнародної співпраці  - покращення якості медичної та соціальної допомоги людям з особливими потребами, обмін досвідом.

Як зазначила Наталія Скрипка, виконавчий директор Національної Асамблеї людей з інвалідністю України, Закарпаття та Львівська область – це ті регіони, де організація «СОФТ Туліп» реалізовує максимальну кількість пілотних проектів для допомоги соціально незахищеним верствам населення. Спільна робота триває щез 2006 року,  а підписання договору сьогодні – це гарантія подальшої співпраці.

У свою чергу представники організації «СОФТ Туліп» подякували за довіру та заявили про готовність до подальшої плідної роботи, що приноситиме користь людям з обмеженими можливостями, - повідомили Закарпаття онлайн в прес-центрі Закарпатської ОДА.

27 березня 2014р.

Теги: Голландія, Туліп,

НОВИНИ: Соціо

18:13
На Говерлі знепритомнів турист із Закарпаття Фото новина
16:22
На кордоні зупинили закарпатця з технікою на пів млн грн Фото новина
14:16
На Гембі заблукав 25-річний турист із Запорізької області Фото новина
12:44
Закарпатські прикордонники вилучили в угорця ножі та мачете Фото новина
11:02
У Мукачеві з’являться тактильні мініатюри історичних пам’яток
09:17
На Закарпатті попрощалися з полеглим прикордонником Віталієм Щубелко із Подобовця Фото новина
16:55
/ 1
На Закарпатті затримали 64-річного чоловіка, який йшов пішки до Словаччини Фото новина
15:21
На Закарпатті чоловік підробив документи, щоб уникнути мобілізації
13:19
На Закарпатті вихідні будуть спекотними, але з грозами
11:34
УЗ запустила продаж квитків на міжнародні поїзди з Ужгорода євроколією
10:25
У Чопі провели в останню путь полеглого Захисника Максима Пасхалова Фото новина
09:14
На Закарпатті стартував конкурс на найоригінальніший сувенір 2025 Фото новина
23:13
/ 3
В Ужгороді відкрили ділянку євроколії до Чопа
22:53
/ 1
В Ужгороді на учасників мітингу проти забудови вітряками гір поліція склала протоколи Фото новина
18:55
/ 4
На Закарпатті судитимуть підприємицю за спробу незаконного відшкодування ПДВ на понад 1 млн грн
17:18
Рятувальники розповіли деталі масштабної пожежі на базі відпочинку в Нижній Апші Фото новина
15:58
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіків, які мали перетнути кордон за $53 тис. Фото новина
14:49
/ 4
Під час візиту Зеленського в Ужгород, місцеві вийшли на протест проти вітряків на Полонині Руна Фото новина
10:45
У Мукачеві стартували змагання з настільного тенісу серед воїнів Нацгвардії Фото новина
09:27
На Закарпатті стартував конкурс екодокументалістики на честь Героя Романа Жука Фото новина
18:28
На війні з рф поліг Захисник з Оноківської громади Володимир Куля Фото новина
17:39
На Закарпатті 24-річна жінка намагалася переправити до Румунії п’ятьох чоловіків Фото новина
17:33
/ 3
У Калинах на Тячівщині розпочався безстроковий протест проти незаконного будівництва мініГЕС Фото новинаВідео новина
15:25
На Берегівщині з пожежі врятували 5-річного хлопчика Фото новина
14:29
У Карпатах гірські рятувальники допомогли вагітній жінці з Дніпра Фото новина
» Всі новини