В Ужгороді городяни затримали іномарку, що ганяла пішохідним центром міста (ФОТО)

Сьогодн,і близько 20.30, Ужгородське МГО "Сокіл" спільно з дорожньо-патрульною службою затримало авто правопорушника, котрий на швидкості гнав по пішохідній частині центра міста Ужгород.

В Ужгороді городяни затримали іномарку, що ганяла пішохідним центром міста (ФОТО)

Під колеса правопорушника мало не потрапив пішохід. Але, незважаючи на це, порушник намагався втекти з місця пригоди і проїхав по пішохідному мосту, зупинившись лише на набережній.

Відразу на місце прибула реагуюча група МГО "Сокіл" та ДПС. На місці пригоди складено протокол.

Іномарка зареєстрована на угорських номерах і належить Гаспарян Авату Кванушевичу, 21.09.1981 року народження, уродженцю Вірменії.

26 березня 2014р.

Теги: іномарка

Коментарі

Маряшка 2014-03-30 / 00:16:58
Конфіскація іномарки....гроші сиротам...!!!!!!!

чуркин некацапов 2014-03-29 / 20:38:07
ару инка нары

Скульптор 2014-03-27 / 13:52:55
Отдать его венгерской полиции - там штрафы серьёзней!

arhitector 2014-03-27 / 12:55:15
я был на месте он еще на ГАЙ-цев орал что сейчас тут устроит сходняк и тут всех порешают, что они мол незнают кого остановили, успокоил его чин постарше в погонах и его сородичи подоспевшие по звонку, ему пофиг было что правый сектор подошел - чел реально пуп Ужгорода, мажор за счет денег отца

123 2014-03-27 / 12:42:03
Кто этот чурка

так 2014-03-27 / 12:27:21
Сашка Білого розстріляли, а ару поцілуйте в зад.

УЖГОРОД 2014-03-27 / 12:12:44
Це не перший раз ця машина по пішохідному катається, 2 місяця назад також на швидкості ганяв до апріорі...

anri 2014-03-27 / 11:29:05
Яйця йому відтяти,а після примусити його їх з"їсти. Нехай відчує хамло чорне що він гівно.

Українець 2014-03-27 / 11:10:07
Хачики офігіли в Україні.
Вздрючити чорномазого по-повній і нехай їде додому баранів пасти

патріот 2014-03-27 / 10:13:40
Такого чурку треба гнати у карабах най там попровбуе понти ганяти козел вонячий а зараз буде суд дадуть козлови штраф 200 гривнів і буде герой украіни ара вонячий

гість 2014-03-27 / 08:55:36
Наведіть порядок в місті !

111111111 2014-03-26 / 23:43:36 2014-03-27 / 08:34:52
підтримую!

drug 2014-03-27 / 01:29:25
а шо чурка був бухий?

beebeekei 2014-03-27 / 00:21:07
А кто-то шарит, что ему, по факту грозит?

111111111 2014-03-26 / 23:43:36
Треба забрати у нього водійські права і на місяць назначити двірником від пл. Петефі до вул. Корзо-Волошина. А потому екстрадувати цього чудіка у Арменію.

коля 2014-03-26 / 23:19:41
треба взяти цю справу під громадський контроль, щоб не відмазалися

beebeekei 2014-03-26 / 23:10:21
I like it!

НОВИНИ: Кримінал

00:09
На Закарпатті четверо "студентів" з Непалу намагалися нелегально потрапити до ЄС
16:25
В Ужгороді вночі затримали молодика з марихуаною, вагами, пакетиками та грішми
13:17
Підприємець з Тячівщини через махінації з лісовою продукцією залишився на митниці без товару на майже 300 тис грн
09:40
Із Мукачівського лісгоспу стягують 900 тис грн за незаконні порубки
16:46
Судитимуть мешканку Сваляви, чий однорічний син згорів у наметі на Львівщині
16:06
Мешканця Тячівщини судитимуть за незаконна рубку дерев зі збитками у 108 тис грн
12:00
На Тячівщині психічно неврівноважена жінка на смерть побила 74-річну свекруху
09:07
/ 2
Директора лікарні на Закарпатті судитимуть за службову недбалість зі збитками у майже чверть мільйона гривень
16:40
Поблизу Ужгорода водій мікроавтобуса пропонував патрульним хабар
15:37
На Ужгородщині п'яний водій "Опеля" зіткнувся зі "Шкодою"
12:35
У двох мукачівців під час обшуків вилучили зброю, боєприпаси, гранати та понад пів кг наркотиків
11:49
На Закарпатті наздоганяли контрабандистів, що несли до кордону пакунки з сигаретами
11:42
Судитимуть мешканця Мукачівщини, підозрюваного в торгівлі фальсифікованими сигаретами
07:12
/ 1
Вихователька дитсадка з Тячівщини відсидить 3 роки в тюрмі та заплатить 1,1 млн грн за смерть подруги у ДТП
06:21
Мукачівця, що забрав гроші зі знайденого чужого гаманця, засудили до 200 годин громадських робіт
23:53
/ 33
Двох закарпатських прокурорів звільнили, бо вони "втратили" речові докази вартістю 22 млн грн
20:19
/ 18
Прокуратура Ужгорода корупційно не погоджує поліції підозру у невиконанні рішення суду (ДОКУМЕНТИ)
15:21
/ 3
Суд відхилив чергову апеляцію забудовників, залишивши під арештом "роздерибанену" землю в Ужгороді
13:10
Двох мешканок Тячівщини судитимуть за використання фальшивих сертифікатів про вакцинацію
12:43
В Ужгороді затримали двох чоловіків, що стріляли під час конфлікту
11:59
В автівці, що перетинала кордон на Закарпатті, службовий пес "винюхав" пістолет і набої
11:42
За незаконні рубки дерев у лісництвах Тячівщини двоє чоловіків постануть перед судом
11:11
У майстерні мешканця Мукачівщини під час обшуку знайшли дві рушниці та набої
16:42
/ 8
Сімейний конфлікт у Мукачеві закінчився для жінки струсом мозку та переломом кісток
16:08
/ 2
В Ужгороді чоловік зайшов до крамниці зі зброєю
» Всі новини