В Ужгороді городяни затримали іномарку, що ганяла пішохідним центром міста (ФОТО)

Сьогодн,і близько 20.30, Ужгородське МГО "Сокіл" спільно з дорожньо-патрульною службою затримало авто правопорушника, котрий на швидкості гнав по пішохідній частині центра міста Ужгород.

В Ужгороді городяни затримали іномарку, що ганяла пішохідним центром міста (ФОТО)

Під колеса правопорушника мало не потрапив пішохід. Але, незважаючи на це, порушник намагався втекти з місця пригоди і проїхав по пішохідному мосту, зупинившись лише на набережній.

Відразу на місце прибула реагуюча група МГО "Сокіл" та ДПС. На місці пригоди складено протокол.

Іномарка зареєстрована на угорських номерах і належить Гаспарян Авату Кванушевичу, 21.09.1981 року народження, уродженцю Вірменії.

26 березня 2014р.

Теги: іномарка

Коментарі

Маряшка 2014-03-30 / 00:16:58
Конфіскація іномарки....гроші сиротам...!!!!!!!

чуркин некацапов 2014-03-29 / 20:38:07
ару инка нары

Скульптор 2014-03-27 / 13:52:55
Отдать его венгерской полиции - там штрафы серьёзней!

arhitector 2014-03-27 / 12:55:15
я был на месте он еще на ГАЙ-цев орал что сейчас тут устроит сходняк и тут всех порешают, что они мол незнают кого остановили, успокоил его чин постарше в погонах и его сородичи подоспевшие по звонку, ему пофиг было что правый сектор подошел - чел реально пуп Ужгорода, мажор за счет денег отца

123 2014-03-27 / 12:42:03
Кто этот чурка

так 2014-03-27 / 12:27:21
Сашка Білого розстріляли, а ару поцілуйте в зад.

УЖГОРОД 2014-03-27 / 12:12:44
Це не перший раз ця машина по пішохідному катається, 2 місяця назад також на швидкості ганяв до апріорі...

anri 2014-03-27 / 11:29:05
Яйця йому відтяти,а після примусити його їх з"їсти. Нехай відчує хамло чорне що він гівно.

Українець 2014-03-27 / 11:10:07
Хачики офігіли в Україні.
Вздрючити чорномазого по-повній і нехай їде додому баранів пасти

патріот 2014-03-27 / 10:13:40
Такого чурку треба гнати у карабах най там попровбуе понти ганяти козел вонячий а зараз буде суд дадуть козлови штраф 200 гривнів і буде герой украіни ара вонячий

гість 2014-03-27 / 08:55:36
Наведіть порядок в місті !

111111111 2014-03-26 / 23:43:36 2014-03-27 / 08:34:52
підтримую!

drug 2014-03-27 / 01:29:25
а шо чурка був бухий?

beebeekei 2014-03-27 / 00:21:07
А кто-то шарит, что ему, по факту грозит?

111111111 2014-03-26 / 23:43:36
Треба забрати у нього водійські права і на місяць назначити двірником від пл. Петефі до вул. Корзо-Волошина. А потому екстрадувати цього чудіка у Арменію.

коля 2014-03-26 / 23:19:41
треба взяти цю справу під громадський контроль, щоб не відмазалися