Пластуни Ужгорода запрошують на майстер-класи з малювання писанок

До свята Великодня пластуни Ужгорода запрошують всіх, хто бажає, взяти участь у майстер-класах з малювання писанок.

Майстер-класи будуть відбуватися щонеділі – 30 березня, 6 та 13 квітня 2014 року від 12.00 до 16.00 години у приміщенні кафе-музею “Під замком” (“Снек”) за адресою – м. Ужгород, вул. Ольбрахта, 3.

Журналістів запрошуємо на прес-конференцію 30 березня 2014 р. об 11.30.

 
25 березня 2014р.

Теги: писанка, Великдень

Коментарі

відповідь 2 26.03.2014 / 11:14:45
прийдіть в угорській вишиванці, не тупіть. там не написано в якій вишиванці. суть очевидно в тому, щоб підтримати народні традиції, і сумніваюся, що вас не приймуть в угорському національному строї. одразу все на націоналістів списуєте, а достатньо включити мозок трошки і прочитати, що там написано, а не що хочеться прочитати.

Відповідь 26.03.2014 / 09:33:52
Вишиванка - це не "уклон в бік націоналізму". Людина, яка вдягає вишиванку, не перетворюється на українця, як і людина в кокошніку не стає росіянином. Це просто предмети одягу, вбратися в які може кожен. Тут вчитимуть робити саме українські писанки, а вишиванки покликані створити відповідне естетичне середовище.

Запитання ??? 25.03.2014 / 22:06:06
у вишиванці вхід вільний.... ганьба, це явний уклон в бік націоналізму , а якщо мої діти угорці і я угорець , то мені вхід дозволять і моїй дитині ??? А якщо я росіянин - то що мені робити- чи пустять туди моюдитину яка говорить по російські ???

НОВИНИ: Соціо

20:24
У неділю в Ужгороді покажуть прем’єру вистави про закарпатських мишенят
17:43
Машиніст вантажного потяга намагався вивезти сигарети до Угорщини через Чоп Фото новина
15:20
У селі Лази на Тячівщині автомобіль збив дитину, яка раптово вибігла на дорогу Фото новина
13:18
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Олександром Скляровим Фото новина
11:10
У Мукачеві патрульні виявили водія з ознаками наркотичного сп’яніння та забороненими речовинами Фото новина
13:06
Школяр із Закарпаття представить Україну на Всесвітній олімпіаді з хімії Фото новина
12:00
Туристичний збір на Закарпатті перевищив 10 млн грн Фото новина
10:04
/ 2
Ужгородці вийшли на протест проти змін до Цивільного кодексу Фото новина
09:00
У Сваляві відкриють новий велопішохідний маршрут
16:56
В Ужгороді попрощалися із захисником Володимиром Тарапатою, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:07
/ 1
Підтвердили загибель на війні захисника із села Плоске на Мукачівщині Петра Дерев’янка Фото новина
11:07
/ 2
Президент вручив «Золоту Зірку» офіцеру 128 Закарпатської бригади Фото новина
10:12
В Ужгороді попрощаються із захисником Павлом Ференсом Фото новина
18:10
/ 7
Закарпатська виноробня «Шато Чизай» стала брендом-візитівкою України на міжнародному конкурсі
17:28
На Закарпатті забудовник відшкодував понад 9,4 млн грн несплачених податків
14:57
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Володимиром Тарапатою Фото новина
14:56
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Володимиром Тарапатою Фото новина
12:35
На Закарпатті через суд повертають 12 га землі під сонячну електростанцію
10:46
/ 1
Медики в Ужгороді врятували чоловіка після зупинки серця Фото новина
18:38
У селищі Кобилецька Поляна на Рахівщині прощатимуться із захисником Олександром Нічіпоруком Фото новина
17:54
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Рожковим, який понад два роки був безвісти зниклим Фото новина
16:50
В Ужгороді відбудеться обласний фестиваль кар’єри «Платформа твоїх можливостей 2026» Фото новина
14:20
У Хусті до бюджету повернули понад 1,2 млн грн пайових внесків
18:21
На війні з рф поліг закарпатець Володимир Гріга, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
17:40
/ 1
У Мукачеві відбудеться прощання з полеглим Героєм Юрієм Шепою Фото новина
» Всі новини