Мукачівці затримали озброєного грабіжника і до приїзду міліції прив'язали до огорожі (ФОТО)

До чергової частини Мукачівського міського відділу міліції зателефонувала потерпіла 63-річна жінка, яка працює касиром на одному з підприємств міста. Після приїзду слідчо-оперативної групи та працівників карного розшуку міськвідділу міліції, схвильована мукачівка повідомила, що вона бачила хлопця невисокого зросту, який нібито стежив за нею. Коли він почав до неї наближатись, вона схопила сумку міцніше, адже в ній було близько 10 тисяч гривень, та це не допомогло. Нахабний чоловік підбіг до неї, вирвав сумку і намагався втекти.

Мукачівці затримали озброєного грабіжника і до приїзду міліції прив

Свідками цієї події були мешканці мікрорайону «Паланок». Люди підбігли до  чоловіка, повалили його на землю і намагались забрати сумку. В той час підозрюваний витягнув із кишені травматичну зброю і вистрелив у живіт 39-літньому чоловікові. Втім, громадяни не дали втекти злочинцю, прив`язали його до огорожі і викликали правоохоронців.

За кілька хвилин працівники міліції прибули на місце події. Затриманого небайдужими мукачівцями чоловіка оперативники впізнали відразу. Хлопець неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців. Проте йому вдавалось до цього випадку уникати кримінальної відповідальності.

Слідчим міськвідділу за даним фактом відкрите кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст.186 Кримінального кодексу України «Грабіж, поєднаний з насильством». Санкцією статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років. Окрім того, розповідають правоохоронці, вирішується питання про відкриття проваджень за нанесення тілесних ушкоджень та незаконне поводження зі зброєю.

Перевіряється інформація щодо причетності підозрюваного до  вчинення інших аналогічних злочинів.

Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС

25 березня 2014р.

Теги: грабіжник, пістолет

Коментарі

Читач 25.03.2014 / 17:14:08
А коли валютчика в Ужгороді з магазину "Серж і марі" прив"яжуть до паркана? Нелегальний обмін валюти ще дозволений? "Правий сектор" чому не прийде поміняти трохи валюти у цього бика? На зеленому базарі ще один бігає... Міліція кришує?

НОВИНИ: Кримінал

11:10
Нові викриття у справах про переправлення ухилянтів на Закарпатті Фото новина
13:28
58-річний мукачівець отримав 7 років 6 місяців за «схему» втечі через кордон Фото новина
11:50
/ 9
НАЗК викрило закарпатського митника Василя Пупену у незаконному збагаченні на 23 млн грн
18:06
У Виноградові чоловік напав на жінку з ножем Фото новина
17:39
Закарпатські митники зупинили спробу ввезти сигарети на 3,5 млн грн під виглядом гуманітарки Фото новина
15:27
/ 4
Вища рада правосуддя дозволила арешт судді з Закарпаття, якого впіймали з хабарем Фото новина
14:46
/ 1
Закарпатець майже 7 років переховувався від суду за вбивство батька Фото новина
17:19
/ 1
На Закарпатті оголосили вирок організатору контрабанди псевдоефедрину Фото новина
13:59
/ 2
На посту в Нижніх Воротах затримали переправника з групою чоловіків у пломбованому мікроавтобусі Фото новина
16:29
/ 3
Верховний Суд залишив у силі довічний вирок депутату Батрину, який підірвав гранати під час засідання сільради у Керецьках на Закарпатті Фото новина
14:13
Затримали двох мешканців Рахівщини, що організували канал незаконного перетину кордону Фото новина
11:03
/ 2
Директор мукачівського підприємства відповідатиме за спробу незаконного експорту пиломатеріалів Фото новина
17:52
/ 10
Суддю Воловецького райсуду Пелиха викрили на хабарі за скасування арешту 20 кубів лісу Фото новина
17:21
/ 1
Житель Тячівщини викрав «Mitsubishi Lancer» і сховав у лісі Фото новина
15:50
/ 3
В Ужгороді засудили матір з сином, які облили фекаліями офіс кадрової агенції
13:55
/ 7
На Закарпатті судитимуть групу, що заробила $500 тис. на переправленні ухилянтів за кордон Фото новина
17:19
На Мукачівщині засудили чоловіка, який вбив гостя, бо той відмовився покинути будинок Фото новина
13:01
/ 1
У Буштині троє неповнолітніх розібрали термінал і викрали готівку Фото новина
11:09
На Закарпатті викрили переправника, який за $7000 вів ухилянтів до кордону з Румунією Фото новина
18:00
На Закарпатті затримали військовослужбовця та п’ятьох спільників у схемі переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:17
На Закарпатті затримали трьох фігурантів у схемі перевезення військовозобов’язаних інкасаторським авто Фото новина
15:51
В Ужгороді затримали чоловіка, який під час візиту «в гості» пограбував жінку Фото новина
18:22
/ 2
Закарпатські митники вилучили понад 700 кг наркотичного чаю Фото новина
16:35
/ 8
На Закарпатті викрили інкасаторів, які за $16,5 тис. доставляли ухилянтів до кордону Фото новина
10:36
/ 7
Після підозри у розкраданні на дронах ексголова Мукачівської РДА Гайдай вступив до лав ЗСУ
» Всі новини