В Україні більше не існує такого місця, де б сходилися чотири транзитно-експортні газопроводи: «Долина—Ужгород—Держкордон-2», «Союз», «Уренгой—Помари—Ужгород» і газопровід «Прогрес». Адже саме тут експортується в Європу близько 80% усього експортного газу.
Були і заяви, що на виконання доручення прем’єр-міністра Національна гвардія і СБУ взяли під особливу охорону та повний контроль газотранспортну і газорозподільну системи України. Це рішення прийнято для забезпечення безпеки і безперебійної роботи найважливішого інфраструктурного об’єкта країни. Такі об’єкти є ідеальною мішенню для терористів та екстремістів, як з боку росіян та і з боку прихильників поваленого режиму .
"Отже, я зі своїми синами (ми як умовні терористи), вирішили перевірити, як же охороняється газокомпресорна станція «Хуст», і були дуже здивовані її охороною, - пише Роман Келемен з Хуста. - На відновлення роботи умовно знищеної газокомпресорної станції пішли б роки, а скільки б це коштувало в грошах важко і сказат, плюс витрати від непоставленого газу та можливі екологічні наслідки".
Зрозуміло, щ зброя, з якою навідалися на станцію Р.Келемен з синами, була іграшковою. Що, втім, не надто змінює суть справи.
Фото Романа Келемена
Іван з Хуста то ЧМО КЕЛЕМЕН 2014-03-25 / 17:57:23
Рома ти невдаха і тобі пизда....
Іван з Хуста 2014-03-24 / 18:24:02
Пошліть ці фото до кабінету міністрів, та в РНБО,я думаю вони будуть дуже задоволені як працює в нашій області СБУ
Вася 2014-03-23 / 22:58:06
Взагалі-то поставити під охорону всю трубу нереально. Неможливо поставити охорону через кожні 20 метрів труби. А в лісі вона не всюди іде під землею, навіть там де закопана - над трубопроводом ліс постійно вирубують, так шо знайти не проблема.
Але звичайно газокомпресорні станції охороняти слід краще.