Кадрові рішення щодо керівників управлінь ОДА прийматимуться наступного тижня - Лунченко

Під час сьогоднішньої зустрічі на Площі Народній з громадськими активістами щодо узгодження кандидатур на посади голів РДА, було порушене питання звільнення з керівних посад начальників управлінь обласної адміністрації, призначених попередньою владою. Зокрема, мова йшла про начальника управління охорони здоров’я Романа Шніцера.

Кадрові рішення щодо керівників управлінь ОДА прийматимуться наступного тижня - Лунченко

Голова Закарпатської ОДА Валерій Лунченко пояснив громадянам, що звільненням нинішніх та призначенням нових керівників управлінь і департаментів ОДА займуться його заступники, щойно їх офіційно буде затверджено на ці посади. Кожен заступник відповідатиме за відповідний напрям діяльності. Соціальним блоком займатиметься Андрій Сербайло, тож саме він повинен проаналізувати діяльність управління охорони здоров’я та внести пропозиції щодо кандидатів на посаду нового начальника. 

“Я не хотів з першого дня всіх звільняти, бо тоді постало б питання, хто ж буде працювати. Але з наступного тижня заступники візьмуться за кадрову політику в обласній адміністрації”,– запевнив Валерій Лунченко.

Щодо питання кадрових призначень в силових структурах області, яке також піднімалося сьогодні на мітингу, голова ОДА пояснив, що несе відповідальність виключно за виконавчу вертикаль. “Є силовий блок, який підпорядкований Генпрокуратурі і Міністерству внутрішніх справ. Я можу тільки звертатися до Генерального прокурора по тій чи іншій проблемі, але тільки підкріпляючись Вашими заявами та аргументами. В іншому випадку, якщо я буду впливати на прокурора області, мене завтра звинуватять у корупції. Впливати на призначення я не маю повноважень і можу з силовиками працювати тільки в рамках Закону”, - роз’яснив Валерій Лунченко громадським активістам.

Прес-центр Закарпатської ОДА

20 березня 2014р.

Теги: кадри, Шніцер

Коментарі

Не байдужий 2014-03-26 / 11:58:28
Працює,все з ним нормально

Медики 2014-03-21 / 20:33:41
Так що там з Шніцером? Звільнили чи працює? Нормальний мужик,шкода за ним.

Гузинець 2014-03-21 / 12:31:35
Я сам піду, а кого поставите?

Люстратор 2014-03-21 / 00:37:49
Коли вже алкоголіка Гузинця пролюструють на профпригодність?

патріот медицини 2014-03-20 / 18:31:58
Особисто не знаю п.Шніцера,але по телевізору завжди виступав як високоосвічений спеціаліст.Як може майдан Ужгорода вибирати керівника служби здоров"я?Чому не зібрати представників медицини(рядових) із усіх районів-їм же з начальником працювати а не майданівцям.І не просто там як економістам рахувати,а ці люди мають відповідати за здоровя людей,дітей,правильно організувати роботу.

Колеги 2014-03-20 / 17:53:46
Щож Вам такого поганого зробив Шніцер? Сильний керівник,дипломат,підкований як політично так і професійно.Відкрив по всій області відділення штучної нирки,фактично підняв з нуля екстерну медичну допомогу.Виконав державну програму по артеріальній гіпертензії. область по показникам на хорошому рівні.

доброзичливець 2014-03-20 / 17:42:18
До Сербайла: Тільки успіхів Вам, терпіння і Бога у поміч! Ви - мудра, розсудлива, толерантна, високоосвічена людина. Колись була у Вас на прийомі - дуже допомогли врятувати життя онуці (думаю і не одне). Такого вихованого, стриманого чиновника важко пошукати (довелося не в одні двері постукати, будучи педагогом з багаторічним стажем). Нелегко Вам буде - мало грамотних людей, а пристосуванців багато. Дійте серцем і розумом. Прислухайтесь до думки громади. Шкода, що не Ви очолюєте ОДА - досвід все таки. Тож хай інші прислухаються до ващих порад. Добра Вам і Божої благодаті!!!

3333 2014-03-20 / 17:34:46
Не забудьте люструвати і Лазаря, і Варцабу, і Ковача, і Гузинця, і Фущица. Так як вони давали доручення по районах міняти цифри по виборах. До півночі - один - переможець , на ранок - воскрес інший (за вказівками з третього поверху - там Варцаба ночував і підганяв цифри) Не допустіть знову.

закарпатец 2014-03-20 / 16:45:02
шніцер-на догоду ригам розвалив медицину Закарпаття,Кляп і сопкова-взагалі ужас в педагогіці,Мацола-нуль-ось ці перші повинні піти.

До Правого сектору! 2014-03-20 / 16:32:57
Хлопці! За вами тотальний контроль - усіх начальників на пл. Народну, як заст. прокурора! Всіх, хто причетний до злочинної влади, до фальсифікацій виборів на усіх рівнях. Природно, шапки вчасно міняють... Не дайте себе ошукати.Дивіться посилання: там цікаві факти. А ще, пам'ятайте, - незамінимих немає... Не всі святі горшки ліплять... Заради НЕБЕСНОЇ СОТНІ - звільніть одіозних чиновників...

Порадник 2014-03-20 / 16:27:02
Пане Лунченко, і Ваші потенційні ЗАСТУПНИКИ, СЛАВА БОГУ! Ви прозріли і візьметесь, нарешті, за управління і апарат ОДА, інші обласні установи. Зверніть увагу на попередні людські кричущі звернення громади на цьому ж сайті:"Високопосадовці Закарпатської ОДА пишуть заяви на звільнення Правому сектору", "Закарпатський Правий сектор оприлюднив телефони "гарячої лінії", "Голова Закарпатської ОДА розповів про пропоновані кандидатури на посади голів РДА" і ін. ДИМУ БЕЗ ВОГНЮ НЕ БУВАЄ - візьміть це на озброєння - і покажіть очищення... Нащадки це оцінять...
ХАЙ ВАМ БОГ ПОМАГАЄ!!!

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
/ 1
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 7
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 5
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 22
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 30
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні