З колишнього офісу "йоббіка" Ковача у Берегові зняли табличку і прапор

Сьогодні зранку з офісу незалежного депутатата Європейського Парламенту, члена радикальної націоналістичної партії "Йоббік" (Угорщина) Бейли Ковача зняли табличку і прапор.

З колишнього офісу "йоббіка" Ковача у Берегові зняли табличку і прапор

Про це повідомляють мешканці Берегова.

На вході до офісу-приймальні висів прапор невизнаної автономії угорців-сейкелів у Румунії.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, керівництво релігійної громади реформатської церкви місті Берегово вирішило призупинити діяльність у своєму приміщенні офісу одіозного депутата праворадикальної угорської партії "Йоббік" Бейли Ковача. 19 березня воно як орендодавець опублікувало оголошення, в якому просить незалежного депутатата Європейського Парламенту п. Бейлу Ковача від 19 березня 2014 р. на невизначений термін призупинити роботу свого офісу-приймальні".

Зроблено це у зв'язку з ситуацією в Україні та реакцією в ЗМІ, що мала місце останнім часом.

Як нещодавно повідомляло Закарпаття онлайн, Бейла Ковач, який взяв участь у так званому референдумі в Криму як спостерігач, визнав його абсолютно законним.

"Кримський народ, як і всі інші народи, має право висловлювати свою думку. В даному випадку шляхом референдуму. Цей референдум абсолютно законний. Демократія - є така річ, і народ має право визначати своє майбутнє", - заявив Бейла Ковач на прес-конференції в Сімферополі.

У Криму Б.Ковач знаходиться на запрошення бельгійської громадської організації.  Коли журналісти попросили його телефон, Ковач дав російський номер МТС.

Бейла Ковач, який відкрив свою приймальню в закарпатському Берегові, раніше заявив, що Україна може розраховувати на підтримку в підписанні асоціації з ЄС лише за виконання певних умов. По-перше, беззаперечного виконання «Закону про основи мовної політики», по-друге, негайного створення Притисянського округу на території Закарпатської області, з включенням туди населених пунктів, де переважає угорськомовне населення.

Партія "Йоббік" не приховує своїх програмних цілей по відновленню так званої Великої Угорщини, до якої мали б увійти і, щонайменше, заселені угорцями території Закарпаття, або й все Закарпаття повністю.

 

20 березня 2014р.

Теги: Йоббік, Бейла Ковач

Коментарі

Косма 2014-03-21 / 18:32:01
Назви населені пункти з яких ти можеш бути, якщо угорськомовні з Берегівського,Виноградівськького, Мукачівського або Ужгородського районів, то на президентських виборах там голосували від 90 до 99 % за Яника, а на останніх парламентських від 93 до 100%, так шо або ти із закарпаськоговорящих, або не пудри людям мізки.

Угорець 2014-03-21 / 11:54:47
Я за Яника не голосував і багато угорців теж не голосувало. Знаєш в чому трагедія українців? В тому, що ви неспроможні побудувати свою державу через те, що ви постійно показуєте на іншго. Завжди винний хтось інший, а не я. А було би доречним почати зміни з себе, почніть міняти менталітет у голові, і тоді побачите різницю.

сорри 2014-03-21 / 10:18:41
Де факти про втечу українців в Словаччину і Чехію? Бо факти масової втечі угорців зафіксовані в ЗМІ.

Армія слабка і бідна, бо саме ви голосували за Януковича, який її свідомо розвалював. То до кого претензії? Тепер же ж, коли українці в скруті, надзусиллями будують свою армію, ви знову скиглите, замість допомогти. Тьху!

Угорець 2014-03-21 / 10:13:32
Ти сам не віриш у те, що пишеш. Я угорець, і бач, нікуди не тікаю. А ті які тікають не тільки в Модьорорсаґ, але і в Словаччину, і в Чехію - між ними є і ваші українці. Вибач, але той хто вставляє ніж Україні в спину - це ви самі. Я за те, щоб в Україні була професійна, потужна, авторитетна армія. Але коли хлопців забирають в "армію" і вони там голодують, чи в кращому випадку будують палац офіцера, як мій сусід, то зрозуміло, кому така "армія" є привабливою. Нікому. Чи ти хочеш сказати, що це ми, закарпатські угорці розкрали вашу армію, що це ми розводимо в країні корупцію, що це ми заважали Україні за 24 роки стати на ноги і створити нормальні умови життя для кожного громадянина України?

сорри 2014-03-21 / 10:05:14
Угорець, у тебе в голові антиукраїнська каша. "Сумнозвісний представник Правого сектору з нестабільною психікою, що ходить на засідання міськрад з автоматом Калашникова" - це не Правий сектор, а "Свобода"

сорри 2014-03-21 / 10:02:46
А як розбиратися з москалями, коли ви вставляєте Україні ніж в спину, відкриваючи в Берегові приймальню "політика", який тепер активно підтримує анексію Росією Криму. Коли ви втікаєте в Модьорорсаґ від призову в армію...

Угорець 2014-03-21 / 09:57:02
Ще до Українця. І ще хотів тебе запитати. Де той сумнозвісний представник Правого сектору з нестабільною психікою, що ходить на засідання міськрад з автоматом Калашникова і який нещодавно побив прокурора? Чому він не йде мочити москалів, коли в нього автомат є? В мене дуже багато друзів українців, яких я поважаю і підтримую. Але чому не йдуть виганяти москалів ті "герої", які наважуються хіба що підпалювати пам'ятник на Верецькому перевалі та обливати фарбою пам'ятник Шандору Петефі? Де вони зараз?

Угорець 2014-03-21 / 09:47:19
До Українця. Спочатку розберіться з москалями. Тільки тоді будуть поважати українську державу, як розграбована українська армія визволить Крим, українці поважатимуть права людини і нацменшин, дотримуватимуться міжнародних договорів та створять нормальні умови для гідного життя у цій країні. А також мірошниченки не будуть безкарно бити кого захочуть, а навпаки, будуть нести відповідальність за свої вчинки. Інакше, не дивуйтесь, що люди тікають з України, в тому числі українці. І що їм така "українська демократія" з такими політиками до одного місця.

Monarch. 2014-03-20 / 21:16:05
A pravij szektor koli vidkrije szvoju kontoru v Krimu?

Українець 2014-03-20 / 20:44:03
Я думаю, що як з москалями Україна розбереться, то візьмемось за уйобіків

istvami 2014-03-20 / 15:52:03
Это был символический акт, за которым могут послевовать репрессии. Думмаю Е. парламент иынужден будет защитить своих граждан (Венгрии) проживающих в Украине...

Ужгородець 2014-03-20 / 15:00:55
Шоб ти здох сучий Бейло, із-за таких підарів будуть страдати прості мадяри, до яких буде гірше відношення!

НОВИНИ: Політика

14:55
/ 2
Кабмін погодив кандидатуру Віктора Микити на посаду голови Закарпатської ОДА
07:41
/ 24
Генконсульство Угорщини політично "протискає" через владу Ужгорода встановлення в місті Другета на коні
06:02
/ 6
Голова Закарпатської облради Чубірко зробив спробу виправдатися щодо проблемних моментів свого бізнесування
16:58
/ 18
З другої спроби заступницею голови Закарпатської облради обрали експомічницю Балоги – Андріану Сушко
15:57
/ 2
Закривши чергову сесію, депутати Закарпатської облради збираються на позачергову заради нового голосування за заступника від Балоги
14:47
/ 2
Для обрання Андріани Сушко заступницею голови Закарпатської облради не вистачило 1 голосу
13:56
/ 4
На посаду заступника голови Закарпатської облради висунули кандидатуру експомічниці Балоги Андріани Сушко
13:10
Закарпатська обласна рада обере ще одного заступника для голови
08:54
/ 3
Після резонансу з крадіжкою в громади Ужгорода зеленої зони біля кардіодиспансера, в депутатів прокинулись "совісті", які вирішили щось "довивчити"
07:14
/ 28
Володимир Чубірко: "ліві" АЗС, мільйони "від матері" та дотичність до Медведчука і Брензовича
05:47
/ 15
Усіх дурити весь час неможливо!
19:38
/ 5
Річниця ДБР: жодного вироку на Закарпатті, 35 "лісових проваджень", публічна неправда журналістам
18:31
/ 8
Першим заступником голови Закарпатської облради обрано Шекету, а заступником - Дем'янчука
17:16
/ 2
На посади першого заступника й заступника голови Закарпатської облради запропоновано кандидатури Шекети та Дем'янчука
16:50
/ 9
Депутати Закарпатської облради переформатували під нову коаліцію склад і керівництво постійних комісій (СПИСОК)
15:57
Одразу після позачергової в Ужгороді розпочала роботу чергова сесія Закарпатської облради
13:46
/ 30
Головою Закарпатської обласної ради став Володимир Чубірко
12:58
У Закарпатській облраді почалось голосування за нового голову, єдиний кандидат – Володимир Чубірко
11:21
/ 4
Розпочалася сесія Закарпатської обласної ради, депутати обиратимуть нового голову
06:23
/ 6
Ще торік чинний тимчасовий керівник Закарпаття Добромільський "наймитував" у тестя головного медведчуківця області – ЗМІ
23:51
/ 6
У четвер нова коаліція в Закарпатській облраді збереться за "сценарієм" нової опозиції і обере Чубірка
11:47
/ 3
Закарпатський переворот №3
16:19
/ 30
В Ужгороді на заходах до Дня гідності та свободи в перших рядах стояли колишні "регіонали" та антимайданівці
12:36
/ 24
Зеленський призначив тимчасово керувати Закарпатською ОДА "слугу" Добромільського
10:26
/ 14
Зеленський підписав указ про звільнення Полоскова з голови Закарпатської ОДА
» Всі новини