Реклама B3

Закарпатські «міграційники» наполягають, що вартість закордонного паспорта – 377 гривень

Про це йдеться в інформації ГУ ДМС України в Закарпатській області, що надійшла на адресу редакції Закарпаття онлайн.

Закарпатські «міграційники» наполягають, що вартість закордонного паспорта – 377 гривень

Як повідомляється, останнім часом почастішали спекулятивні розмови навколо вартості закордонного паспорта. Певні сили, збурюючи  настрої закарпатців, наполягають, що цей документ має коштувати 170 гривень. При цьому посилаються на рішення Верховного суду України.  Разом з тим, замовчується, що  це рішення не розв’язало проблеми. Оскільки існують прогалини в законодавстві про надання адміністративних послуг та визначення їх вартості.

Головне управління ДМС України в Закарпатській області є невід’ємною складовою Державної міграційної служби як центрального органу виконавчої влади.  Тому у своїй діяльності зобов’язано керуватися Законами та постановами Кабінету Міністрів України, які є на сьогодні чинними, і дію яких жоден суд не відміняв.

Наразі  у вартість паспорта громадянина України для виїзду за кордон  входять три обов’язкові платежі. Це держмито – 170 гривень,  яке сплачується до місцевого бюджету. За  адміністративні послуги – 87 гривень 15 копійок (чинна Постанова Кабінету Міністрів України №1098). Ці гроші надходять до Держбюджету України. І 120 гривень – вартість бланку паспорта.  Цю суму відповідно до Закону України “ Про здійснення державних закупівель” і на підставі відповідного договору отримує підприємство з виготовлення персоніфікованих документів.  Отже, загальна вартість закордонного паспорта становить 377 гривень 15 копійок, - зазначається в інформації ГУ ДМС України в Закарпатській області.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, 18 березня, в рамках всеукраїнської кампанії "СТОП свавіллю в паспортних столах,

в Ужгороді громадські активісти безуспішно намагалися отримати закордонний паспорт за 170,00 грн., як це передбачено постановою Верховного суду України – міграційна служба відмовилася приймати документи на  закордонні паспорти і активісти пішли шукати правди до прокуратури.

19 березня прокуратура Закарпатської області ознайомила громадськість із результатами перевірки міграційної служби по закордонних паспортах. Як було повідомлено, прокуратурою було виявлено численні зловживання посадових осіб міграційної служби, а саме:

– 1582 бланки дитячих паспортів надано по завищеній ціні,

– вимагання від заявників документів,  не передбачених законодавством, та видача паспортів без необхідних документів.

– протиправна відмова у прийнятті документів від заявників.

А головне, прокуратура Закарпатської області також повідомила, що вартість закордонного паспорту становить170, 00 грн. Нагадаємо, саме такий висновок зробив Верховний Суд України.

Як повідомили в прокуратурі, остаточна  кваліфікація дій посадових осіб міграційної служби по вимаганню додаткових платежів буде зроблена після перевірки державної фінансової інспекції.

20 березня 2014р.

Теги: паспорт, міграційна служба

Реклама B4

Коментарі

Результат 28.03.2014 / 08:00:01
Закарпатські «міграційники» кажуть, що їх покарали за незначні порушення

сбу ? 21.03.2014 / 07:59:28
ДМС то кормушка для багатох структур і її важко буде зламати!
1 Видача закордонних паспортів
2 Видача закордонних дитячих паспортів
3 Оформлення паспортів - 18 років
4 Встановлення громадянства
5 Виїзд за кордон
6 Зміна місця реєстрації
7 Сприяння для оформлення віз
8
9
.
.
І за все це керівники паспортних столів отримують свої відсотки

нон стоп 20.03.2014 / 19:26:29
В чому проблема?извертайтесь з копіями квитанцій та заявою в міліцію, бажано обласну, УБОЗ

Олександр 20.03.2014 / 16:26:53
Я минулий тиждень забрав готовий паспорт, при поданні документів пробував воювати: заяву до правоохоронців навіть написав, але до кінця плюнув і віддав секретутці Михайлишина 680 грн, то вона і анкети принесла і без черги проштовхнула в 5-1 кабінет. А зараз жалію, краще-б ту різницю яку вона вкрала я б сімї застреленого прапорщика з Криму перерахував.
То подумую, може піти і попросити її паскуду перерахувати гроші поки не пізно і інших застерігаю, щоб не велися як я.

Ніка 20.03.2014 / 12:59:46
Я робила два паспорти у минулому році. Теж вдалося по 377, але стільки нервів пішло. По-перше, потрібно було вистояти чергу до їх начальника, який приймає не в ті дні, коли йде прийом документів. По-друге, відстояти своє право в основному кабінеті, де приймають документи, а потім - у їхьому відділенні банку, котре знаходиться у дворі міграційної служби. Так що треба мати міцні нерви. А власність працівників міграційної служби і справді не відповідає їхнім доходам. А схема у них дуже проста: від людей у кабінеті візьмуть по 600 грн, а в касу внесуть 377., або й 140. Нема на них майдану.

Макс 20.03.2014 / 12:38:21
А я зробив за 377 грн. без проблем. Просто сказав, що не буду платити благодійні внески. І все. Жодних питань не виникало. Ніхто з "дулом автомата" в не мене кошти не вимагав.

Захисник 20.03.2014 / 12:37:58
Зажрались в тому ОВІРІ ! а дома які понастроїли, а машини.. Зарпплата у них там - мінімальна (1500 грн.) Це вони за зарплати так живуть? За людські гроші! Гнати всіх в шию, "незаменімих" не має! Від інспектора, які це все збирають, до - начальника! Куда люстраційний комітет дивиться? В першу чергу цих всіх хабарників звільняти!

Ігор 20.03.2014 / 10:16:59
За закордонний паспорт "деруть" в м.Ужгороді біля 500 гривень, а в Ужгородському районі (с.Оноківці) біля 600 гривень, а не 377 гривень!!!!!!! Тобто дають "ліві" рахунки добровільні - примусові!!!!!!!!

Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

14:28
Підтвердили загибель захисника із Богданської громади на Рахівщині Миколи Биндака Фото новина
11:52
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Вадимом Балогом Фото новина
11:30
Полеглого мукачівського прикордонника посмертно нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
10:04
Рівень води в Синевирі знизився на кілька метрів Фото новина
09:12
У Чопі попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Мар’яном Стричинцем Фото новина
22:17
До Дня Незалежності в Ужгороді презентують книжку Олександра Гавроша "Герої Закарпаття: Ужгород та Ужгородський район"
17:16
На Берегівщині підтвердили загибель військовослужбовця Віктора Телешева Фото новина
15:16
/ 3
Мотоцикли та скутери з надмірним шумом заборонили в Міжгірській громаді
13:49
/ 6
Троє закарпатських військових повернулися з російського полону Фото новина
13:15
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощаються з полеглим військовим Віталієм Лукечею Фото новина
11:30
На Закарпатті оштрафують перевізника з Чехії за порушення правил міжнародних перевезень Фото новина
09:03
На Закарпатті запрацюють чотири нові камери автофіксації
23:17
У Червоному Чопської громади попрощалися з Василем Диковцем, що вважався зниклим безвісти Фото новина
22:58
/ 1
Суд визнав незаконними рубки лісу під дорогу для вітропарку на полонині Руна
22:41
Підтверджено загибель на війні Михайла Бабія з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
09:00
14-річну ужгородку, яка зникла з дому, знайшли на Тячівщині Фото новина
18:12
У Липчі на Хустщині попрощаються із захисником Андрієм Одинцем, серце якого зупинилося в лікарні Фото новина
14:37
/ 1
Троє підлітків постраждали внаслідок зіткнення мотоциклів на Рахівщині
13:49
В Ужгороді проведуть благодійну фотосесію «Фото патріота»
13:04
/ 1
На Берегівщині затримали чоловіка, який їздив селом із бойовим автоматом Фото новина
11:40
В Ужгороді на вулиці Другетів ускладнений рух через аварійні роботи
11:51
/ 1
У боях за Україну загинув 19-річний захисник із Дротинців на Берегівщині Максим Гичко Фото новина
18:38
На Закарпатті облаштували безпечніший спуск до льодовикового озера Ворожеска Фото новина
12:01
У Тернові на Тячівщині попрощаються з полеглим Героєм Іваном Костевичем, який тривалий час вважався зниклим безвісти Фото новина
10:11
/ 1
Ужгород провів в останню путь полеглого на війні з рф захисника Михайла Полянського Фото новина
» Всі новини