На Хустщині інспектори ДАІ забрали у водія посвідчення з обіцянкою повернення за 1 тис грн (ВІДЕО)

На Хустщині інспектори ДАІ при виконанні службових обов’язків, зупинивши авто хустянина, забрали у того водійське посвідчення із обіцянкою повернення документу за 1 тисячу гривень. Після виїзду на місце призначеної ДАІшниками «стрілки» разом з слідчо-оперативною групою, водійські права було знайдено на столі кафе АЗС, де, за твердженням власника, «їх хтось забув».

На Хустщині інспектори ДАІ забрали у водія посвідчення з обіцянкою повернення за 1 тис грн (ВІДЕО)

Про вищезазначений випадок, що трапився неподалік закарпатського Хуста, Закарпаття онлайн повідомили у Дорожньому контролі Закарпаття. Так, в організації розповіли про надходження дзвінка від чоловіка з проханням допомоги – після того, як двома інспекторами ДАІ, котрі зупинили авто хустянина, у того було відібрано водійське посвідчення із обіцянкою «повернути за півгодини за матеріальну винагороду у розмірі 1 тисяча гривень».

Як розповів особисто водій, фіксуючи історію на відео, за 2 кілометри від Хуста його було зупинено нарядом ДАІ, за твердженням самого хустянина – безпричинно. Так само безпідставно чоловіку запропонували пройти опосвідчення на вміст алкоголю в крові – «продувшись» у пристрій, не затверджений жодною з постанов для використання ДАІшниками з метою встановлення ступеню сп’яніння водіїв.

Після маніпуляцій зі «свистком», чоловікові було повернуто документи на машину, однак, без водійських прав. Їх, за твердженням водія, співробітники ДАІ залишили при собі, порадивши чоловікові приїхати за посвідченням за півгодини з 1 тисячою гривень на визначене місце – до автозаправочної станції.

Попрощавшись з ДАІшниками, водій одразу ж зв’язався телефоном з представниками Дорожнього контролю Закарпаття, і вже разом з ними направився у Хустський райвідділ УМВС. Під час перебування на території відділку міліції на телефон водія надійшов дзвінок від співробітників ДАІ, які «призначали зустріч», при цьому, спілкування з міліціонерами за допомогою функції гучного зв'язоку було зафіксовано на відео.

Одразу ж із відділку міліції, разом із слідчо-оперативною групою, «дорожконтролівці» виїхали до АЗС, де було «призначено зустріч». Однак, прибувши на місце, самих міліціонерів оперативники не виявили, зате… знайшли у кафе автозаправки відібране ДАІшниками водійське посвідчення. За словами працівника АЗС, він «знайшов права на столі, де їх, напевно, хтось забув».

Повторно завітавши до райвідділку міліції, водій разом із представниками Дорожнього контролю склав і зареєстровав заяву про вчинення правопорушення міліціонерами при виконанні службових обов’язків. Прізвища та особисті імена ДАІшників із «шахрайськими схильностями» встановлено. 

19 березня 2014р.

Теги: обіцянка, ДАІ, посвідчення,

Коментарі

владислав 2014-03-22 / 10:52:32
Шановні водії,
Ось вам за мітку. Читайте:
http://www.segodnya.ua/ukraine/kak-gai-mozhet-obmanyvat-voditeley-populyarnye-shemy-473950.html

вася 2014-03-21 / 23:28:06
ці двое і мене так само розвели на 1000гр.з 0.004проміле.

валера 2014-03-21 / 20:46:53
заправщик тут ні при чому! просто знайшли на кого все це повісити!!!!!!!!!!!!!!!!!!знайшли собі крайнього

drug 2014-03-21 / 12:30:29
спивака треба срочно зільняти..хабарник тот ще!!!

кум 2014-03-20 / 23:43:29
ви подивіться де живе начальник ДАІ та його зять.а даі бере і буде брати,пости на тисі досих пір стоять

ккк 2014-03-20 / 15:50:13
так все керівницьтво намісті нікого не поміняли а вони брали і будуть брати

для всіх 2014-03-20 / 11:08:38
шановні. якщо у когось є наявні факти про дачу хабара при призначенні на керівні посади,будь-ласка телефонуйте на гарячу лінію во "свободи", а саме - 0800502931. 20 березня ц.р. депутат вру тягнибок заявив,що цим фактам будуть надаватися рішучі дії. тому дійте,а не займайтеся балачками.якщо у когось із вас є такі відомості про прокурорів кайла і бакая,повідомляйте про них по вказаному телефону.не бійтеся.подивитеся,якою ж буде реакція,чи вона тільки на словах,чи дійсно буде й на ділі.

Активіст 2014-03-20 / 07:56:53
а заправщик пробрехався він перший раз показовав що на одному столі знайшов права,а потім пізніше показовав на другий стіл,на вшдео просто невидно

люстрація 2014-03-20 / 06:59:17
І знову Хуст , і знову корупція і хабарництво з Хуста Кайло , Турдай, Лунченко . Вони йдуть будувати нову Україну , а самі продовжують грабувати народ і ці люди формують кадрову зміну в області для чого було гнати регіони , щоб прийшли інші

МІШКО 2014-03-19 / 23:05:42
така сама проблема в Тячівському взводі ДАІ командир ПОДВИЧ КОЛЯ дпс-ники жаліуться що просить він від них тепер по 200-300 гривень з зміни а звідки їх брати вони незнають.Одним словом беспредел.

мигаль 2014-03-19 / 22:15:27
а який номер мобілки у дорожного контролю ?будьте добрі, бо дуже у ня много матріалу.

айвенго 2014-03-19 / 22:05:00
Юля обращайтесь у УБОП отдел корупции помогут 100%

Гнати Микуліна 2014-03-19 / 21:50:43
А що поробити коли Микулінови васьови треба бабки на посаду здавати . мусять хлопці мотатися та жопов резковати коби накормити Микуліна , тепир жопа политять з роботи

водій 2014-03-19 / 21:19:54
Хустські ДАЇ-вці завжди гастролюють прилеглими районами, безпідставно зупиняють автівки і постійно без будь-яких причин заставляють водіїв проходити алкотест. Причому постійно намагаються з тверезих людей робити випивших.

ДК- Закарпатье 2014-03-19 / 20:56:02
Юле. Проведите фото видео или ауди запись так называемой просьбы и можете смело обратиться к нам. Это не наш профиль но чем сможем тем Вам и поможем.

АКТИВИСТ 2014-03-19 / 20:41:19
Теба щоб уси не байдужі люди не давали ім заниматися здирництвом,побачивши безпредел гаи повідомляти куда треба

Юля 2014-03-19 / 20:29:24
А куди звернутися коли просять 1500 грн. за те що візьмуть дитину в садик(Ужгород)?

Автомайдан 2014-03-19 / 20:19:26
Якщо приїхали на місце зустрічі і там не було ДАЇшників, значить їх попередили по телефону колеги із відділку. КРУГОВА ПОРУКА І СВІЙ СВОГО НЕ ЗЇСтЬ!

сусід 2014-03-19 / 19:57:55
есе хуст пес пса не кусат