У січні на Закарпатті фірми з торгівлі нерухомістю звільнили більше половини своїх працівників

Середньооблікова кількість штатних працівників підприємств, установ і організацій Закарпатської області у січні 2014 р. становила 182,0 тис. осіб. Порівняно з груднем 2013 р. кількість працівників у цілому по області зменшилася на 0,9%, або на 1,6 тис. осіб.

У січні на Закарпатті фірми з торгівлі нерухомістю звільнили більше половини своїх працівників

Найвагоміше зменшення показника зафіксовано у оптовій та роздрібній торгівлі; ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів (на 5,4%), професійній, науковій та технічній діяльності (на 7,7%), сільському господарстві, мисливстві та наданні пов’язаних з ними послуг (на 9,5%), рибному господарстві (на 13,1%), будівництві (на 50,7%) та на підприємствах, що здійснюють операції з нерухомим майном (51,9%), при цьому на підприємствах транспорту кількість штатних працівників порівняно з груднем 2013 р. зросла на 32,8%, а тимчасового розміщування й організації харчування – на 62,9%.

Зважаючи на обсяги виконаних робіт (послуг) і випуску продукції, рівень завантаження працівників у січні 2014 р. відповідно до встановленої тривалості робочого часу в цілому по економіці становив 94,8% штатної кількості, та був на рівні відповідного періоду минулого року. Серед видів економічної діяльності найнижчим він був у будівництві – 61,5%, у поштовій та кур’єрській діяльності – 82,4%, в лісовому господарстві та лісозаготівлі, а також в наукових дослідженнях та розробках даний показник склав 82,6%.

18 березня 2014р.

Теги: працівник, штат

НОВИНИ: Соціо

22:44
Рахівщині попрощаються з захисником Андрієм Легким
17:00
/ 1
Четверо закарпатців збиралися перепливати Тису, щоб потрапити в Угорщину
11:37
/ 3
На Закарпатській митниці викрили спроби незаконного ввезення товарів на сотні тисяч гривень Фото новина
16:44
/ 1
В Ужгороді провели в останню путь полеглого у війні Віктора Набожного Фото новина
23:27
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Віктором Набожним Фото новина
23:05
Виготовлено паспорт "Чорного озера" в Ужгороді
22:31
/ 3
В Ужгороді у дворі чоловіка, що незаконно проник на сусідську територію, виявили рослини конопель Фото новина
18:00
/ 1
На війні з росією поліг Павло Полянчук з Богдана на Рахівщині Фото новина
21:14
На Закарпатті забудовник уник кримінальної відповідальності, сплативши 4,6 млн грн податку на прибуток
15:45
/ 1
У Тарнівцях на Ужгородщині провели в останню дорогу захисника Василя Копача Фото новина
09:23
У Лукові Хустської громади попрощалися з Іваном Повхом, що з квітня вважався зниклим безвісти Фото новина
23:49
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 7
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 23
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 12
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
» Всі новини