"Союзники по НАТО не визнають (його) результати", - заявив Расмуссен.
Він також повідомив, що мав у понеділок хорошу зустріч із міністром закордонних справ України Андрієм Дещицею.
"Обговорювали зміцнення взаємодії НАТО й України, загальну ситуацію та так званий "кримський референдум", - написав генсек.
Також речник уряду ФРН Штеффен Зайберт у Берліні заявив, що Федеральний уряд Німеччини засудив голосування щодо приєднання Криму до Росії як незаконне, Німеччина не визнає результату так званого "референдуму".
Він наголосив, що цей "референдум" суперечить конституції Україна та міжнародному праву, повідомляє DW з посиланням на інформаційне агентство dpa.
Крім того, зауважив Зайберт, учасники голосування в Криму не мали можливості віддати свій голос за збереження статус-кво на півострові.
Зайберт звернув увагу й на те, що референдум відбувався в умовах нелегальної присутності російських військ на півострові.
"Тривають постійні спроби порушити суверенітат і територіальну цілісність України та намагання її дестабілізувати", - констатував речник німецького уряд. - В умовах великої нестабільності в Україні Росія проявила себе не як партнер, а навпаки використовує слабкості сусідньої країни". Визнаючи референдум у Криму, Росія ізолює себе в світі, заявив Зайберт.
Речник німецького уряду також додав, що канцлер Німеччини Анґела Меркель ще раз висловила своє чітке ставлення до референдуму в Криму під час телефонної розмови із президентом Росії Володимиром Путіним.
Раніше представники низки країн – зокрема, США, Канади, Японії, Англії, Франції та Італії – заявили про невизнання так званого "референдуму" про входження Криму до Російської Федерації.