На Закарпатті триває легалізація трудової "чорної" сили

У поточному році податківцями Закарпаття в результаті контрольно-перевірочної роботи виявлено 2454 найманих осіб, задіяних в господарській діяльності СПД без відповідного оформлення. Вказаним особам суб”єктами господарювання було виплачено 650,1 тис.гривень доходу.

На Закарпатті триває легалізація трудової "чорної" силиУ ході вжитих заходів 2205 осіб офіційно оформили трудові відносини із суб’єктами господарської діяльності, що призвело до збільшення надходжень до бюджету на суму понад 228,4 тис. гривень. Працівниками ДПІ у Міжгірському районі роботи спільно з Управлінням праці та центру зайнятості Міжгірського району у лютому 2007 року було виявлено незареєстрований швейний цех, де працювали 20 найманих працівників, трудові угоди з якими не були укладені.

Виявлено підпільний меблевий цех і в Ужгороді. Працівниками податкової міліції тут вилучено та передано на відповідальне зберігання чотири верстати та готову продукцію - кухню, барний стіл, заготовки вартістю 60,0 тис.гривень. На момент перевірки в меблевому цеху цеху працювало шість найманих працівників без трудових угод.

Підпільний столярний цех діяв також у селі Голубине Свалявського району. На момент перевірки тут працювало сім найманих працівників, трудові угоди з якими не були укладені. Не було документів і про походження та власника зазначеного майна.

У липні поточного року підрозділом УПМ до ВОФО облДПА викрито та припинено діяльность підпільного цеху по розливу мінеральної води, який знаходився у виробничих приміщеннях одного із ТОВ м. Перечин. Не було тут відповідних дозволів на право здійснення діяльності у сфері видобутку та розливу мінеральної води, на введення в експлуатацію лінії по розливу, сертифікатів відповідності. На момент перевірки в цеху розливали “лікувально-столову воду "Лужанська". Працівниками податкової міліції вилучено та передано на відповідальне зберігання товарно-матеріальні цінності, які використовувалися у здійсненні діяльності, загальною вартістю 103,3 тис. гривень. На момент перевірки в цеху працювало сім найманих працівників без укладення з ними трудових угод.
Михайло ПОПОВИЧ, заст. нач-ка відділу оподаткування фізичних осіб ДПА в Закарпатській області
19 серпня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

21:48
Підтверджено загибель на Запоріжжі ще в січні 2024-го 22-річного Михайла Яцканича з Підвиноградова Виноградівської громади Фото новина
15:52
/ 2
На війні поліг 21-річний Іван Микульця з Тячева Фото новина
13:33
/ 7
В Ужгороді відклав яйця унікальний, єдиний в Україні кайман Шнайдера Фото новина
11:33
/ 2
На Харківщині поліг Леонід Пивовар з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
12:53
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим на війні з росією Андрієм Розгау Фото новина
02:16
/ 2
WWF-Україна виступає проти будівництва лісової автодороги в межах лісництв філії "Ужгородське лісове господарство" ДП "Ліси України"
19:18
/ 15
У Калинах на Тячівщині харківський забудовник незаконно почав роботи зі спорудження ГЕС Фото новинаВідео новина
16:48
/ 7
В Ужгороді ще не відкритий McDonald's покарали за "непродуману" вивіску Фото новина
10:41
/ 1
На війні з росією поліг 57-річний Іван Пичкар з Родниківки на Мукачівщині Фото новина
01:31
/ 14
Справа Комарницького: Звільнений начальник УСР в Закарпатській області Химич зберігає $95 тис. готівкою
13:59
У Буштині на Тячівщині, гасячи пожежу в надвірній споруді, врятували два будинки та літню кухню поруч Фото новина
11:06
/ 1
На Запоріжжі поліг Володимир Зелді з Тересви на Тячівщині Фото новина
00:08
/ 10
Ужгородські лісівники будуватимуть дорогу під вітряки на Рівній через праліси (ДОКУМЕНТИ)
11:01
/ 2
На Сумщині поліг прикордонник Руслан Пинзару з села Сімер Перечинської громади Фото новина
15:37
/ 13
ВР прийняла доопрацьований після вето президента закон про примусове відчуження землі та будинків в Ужгородському районі Закарпатської області
16:23
На Закарпатті у лютому 2025-го порівняно з груднем 2024-го ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%
13:20
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Лазориком Фото новина
12:45
Профільна комісія Закарпатської облради підтримала збереження Чорних озер в Ужгороді Фото новина
19:14
У Мукачеві патрульні виявили водійку "під кайфом", а в пасажира – наркотики Фото новина
14:12
/ 14
Закарпаття відвідала очільниця Міндовкілля Гринчук, нищення довкілля мініГЕСами і вітряками пріоритетом візиту не було Фото новина
13:02
На Закарпатті, на кордоні з угорщиною на початку квітня запрацює новий пункт пропуску "Велика Паладь – Нодьгодош"
13:57
/ 1
У понеділок у Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Володимиром Напудою Фото новина
13:20
/ 1
В Ужгороді у суботу попрощаються з полеглим на війні Мирославом Біртою Фото новина
19:37
/ 4
Петиція про розробку нового генплану Ужгорода зібрала необхідні підписи всього за добу
14:46
У п'ятницю зранку тимчасово не працюватиме КПП "Лужанка – Берегшурань"
» Всі новини