Кафе "Ельф" у будівлі першої школи в Ужгороді поки не працюватиме

Принаймні, тимчасова перерва в роботі має бути влаштована власником закладу, виходячи з прийнятого сьогодні під час чергового засідання виконкому в Ужгороді рішення.

Так, за результатами розгляду питання про видачу підтверджень торговельної діяльності на тимчасові об"єкти торгівлі та сфери послуг з погодженням режиму роботи, виконком відмовився продовжувати дозвіл на роботу закладу громадського харчування "Ельф" у приміщенні першої школи в Ужгороді.

Аргументація: у кафе власник реалізовує пиво, крім того, тут зазвичай лунає голосна музика та розташована тераса з можливістю паління. І все це - це межах 150 м, в радіусі яких поблизу навчальних закладів заборонено продаж алкогольних та тютюнових виробів.

Так, за пропозицією Мирослави Лендєл, питання про продовження дозволу на торгівлю в кафе "Ельф" потрібно вивчати спільно з дирекцією школи та батьківським комітетом.

Після обговорення питання, пункт рішення, яким було передбачено надання дозволу на торгівлю у зазначеному закладі, було відправлено на довивчення. Тож наразі й до моменту, поки на наступному засіданні виконком не визначиться із подальшими діями в цьому напрямку, торгівля в кафе "Ельф" заборонена. 

 

Тетяна Кашуба, Закарпаття онлайн

14 березня 2014р.

Теги: Ельф, школа, не працюватиме

НОВИНИ: Соціо

11:04
На Петросі врятували туриста, який травмувався під час походу Фото новина
11:00
У Мукачеві сталася ДТП за участю мотоцикла та легкового автомобіля Фото новина
10:10
В Ужгороді на одній із вулиць тимчасово ускладнений рух через ремонт водогону
18:36
/ 1
В Ужгороді патрульні затримали водія, який перевищив норму алкоголю більш ніж у 11 разів Фото новина
12:10
На війні з рф загинув 30-річний Герой із Чинадійова на Мукачівщині Василь Дзямко Фото новина
22:47
/ 4
Європарламент у своїй резолюції розкритикував побудову вітряків на високогір’ї Карпат
15:17
/ 2
На Закарпатті 13-річний хлопець отримав важкі травми, впавши з електросамоката Фото новина
14:11
На Мукачівщині медики надали допомогу постраждалому в ДТП, випадково ставши свідками аварії Фото новина
12:57
/ 1
На Закарпатті зросла кількість випадків сказу серед тварин
10:20
У Сваляві попрощалися зі Станіславом Клочковським, що загинув у 2024-му на російській Курщині Фото новина
16:12
Ужгород провів в останню путь воїна Василя Мартина Фото новина
15:29
У Хусті прощаються із полеглим на війні з рф захисником Ярославом Коцаком Фото новина
14:57
Рятувальники евакуювали туристку, якій стало зле біля водоспаду Шипіт Фото новина
11:38
/ 1
На Закарпатті облаштовують тимчасовий об'їзд через зруйновану дорогу поблизу Липецької Поляни Фото новина
16:51
На Рахівщині рятувальники допомогли травмованій туристці з Київщини Фото новина
11:27
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Василем Мартином Фото новина
14:49
Через негоду туристи заблукали на маршруті до Говерли Фото новина
12:26
В Ужгороді через карантинного шкідника вирубають ясени на одній із вулиць Фото новина
11:39
На Мукачівщині знайшовся 73-річний грибник, якого три доби шукали в лісі Фото новина
09:02
/ 2
На Мукачівщині двоє підлітків постраждали в аварії на електросамокаті
15:18
Таксист на Рахівщині помітив пожежу та допоміг вчасно викликати рятувальників Фото новина
10:00
В Ужгороді попрощалися із захисником Юрієм Легезою, який більше року був безвісти зниклим Фото новина
09:10
У Карпатах рятувальники евакуювали двох туристів Фото новина
17:42
/ 5
На Закарпатті екслісничому повідомили нову підозру через декларацію Фото новина
16:32
/ 1
У Сваляві гойдалка вдарила по голові дворічну дівчинку
» Всі новини