На Мукачівщині разом з міліцією також патрулюють громадські активісти (ФОТО)

Забезпечення належного правопорядку в м.Мукачеві та районі, безпека та спокій мешканців краю – основні пріоритети роботи мукачівської міліції. Над їх ефективною реалізацією правоохоронці працюють разом з громадськістю.

На Мукачівщині разом з міліцією також патрулюють громадські активісти (ФОТО)

Щодня на патрулювання вулиць районного центру та сіл Мукачівщини, автошляхів виходять спільні наряди працівників міліції, представників громадських об'єднань. Правоохоронець та двоє добровольців – у такому складі несуть спільну службу з охорони громадського правопорядку. У кожного наряду – свій маршрут патрулювання. Вони обходять територію, стежать, аби на вулицях було спокійно,  менше вчинялось правопорушень.

Так, до  прикладу, потреба у створенні груп патрулювання була необхідною у одному з найбільших населених пунктів Мукачівщини – смт Кольчино. Як розповідає селищний голова Микола Дуб, протягом місяця на території населеного пункту майже щодня вчинялись крадіжки з дворогосподарств. Звичайно, частина з них була розкрита за допомогою правоохоронців, щодо інших – тривають розшукові заходи, відкрито ряд кримінальних проваджень. Однак, на засіданні виконавчого комітету селищної ради було прийнято одностайне рішення про щоденне патрулювання селища силами громадських активістів.

- Відповідно до складених графіків, активісти стали на заваді правопорушенням, - розповідає керівник громадського формування Іван Желізняк. - Адже основним завданням наших патрульних є недопущення скоєння правопорушень на території сіл, підпорядкованих Кольчинській сільській раді, а це, окрім самого Кольчина - Жборівці, Кленовець та Коноплівці.

Добровольці, які патрулюють спільно з правоохоронцями, пильно спостерігають за правопорядком. Якщо на чергування виходять самі і помічають якісь порушення, негайно повідомляють про це міліціонерів.

Подібні заходи щодо профілактики правопорушень та забезпечення охорони громадського порядку на території Мукачівщини проходять систематично. Як зауважив начальник Мукачівського міськвідділу міліції Василь Швенда: « Ми вдячні місцевим небайдужим активістам,  які не  шкодуючи власних зусиль та часу, вирішили підтримувати порядок у своєму населеному пункті, допомагаючи працівникам міліції належним чином забезпечити спокій громадян».

Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС

14 березня 2014р.

Теги: патрулювання, міліція

НОВИНИ: Кримінал

19:07
/ 2
За фактом знищення на Закарпатті пралісів під дорогу для вітропарку Єфімова-Мкртчана розпочато кримінальне провадження – Офіс Генпрокурора
13:55
У Королеві на Берегівщині під час пиятики 33-річна співмешканка орендаря зарізала 44-річного власника будинку Фото новина
13:30
/ 2
Суд ув'язнив на 3 роки закарпатця зі 101-ї бригади ТрО, який восени на Тячівщині на "зебрі" смертельно травмував підлітка і втік Фото новина
19:36
/ 5
На Закарпатті затримали заступника командира зенітно-кулеметного батальйону за вимагання грошей у підлеглих Фото новина
17:09
/ 2
Ужгородець посеред вулиці викрав для "розбірок" колишню дружину Фото новина
11:34
/ 7
Під полониною Рівною зрубали праліси для вітропарку Єфімова-Мкртчана
02:31
В Ужгороді повторно наркоп'яного і повторно "безправного" водія Audi оштрафували на понад 90 тис. грн Фото новина
20:50
/ 2
Суд в Берегові призначив військовому 5,5 років тюрми з конфіскацією майна за переправлення "ухилянта" та дезертирство
16:39
/ 2
Суд у Виноградові "покарав" чоловіка, який заплатив $10 тис. за виїзд до Румунії під виглядом волонтера Червоного Хреста, 1700 гривнями штрафу Фото новина
01:42
У Мукачеві оштрафували "безправного" водія "під кайфом" Фото новина
17:35
/ 12
Чиновники Ужгородської міськради виплатили приватній фірмі 8 млн грн за будівництво, яке навіть не почалося – БЕБ Фото новина (ДОПОВНЕНО)
07:53
У Куштановиці на Мукачівщині у "п'яному" зіткненні пітбайка і скутера травмувалися обидва водії Фото новина
18:52
/ 3
За "щебеневий" "відкат" в $20 тис. суд в Ужгороді "покарав" ексдиректора Королівського кар'єру "умовним" роком Фото новина
18:11
/ 1
За сприяння сигаретним БпЛА-контрабандистам прикордонника, що уклав угоду з прокурором, "покарали" штрафом 85 тис. грн
16:37
У Мукачеві "безправний" водій намагався "прикритися" фальшивим посвідченням працівника ДСНС Фото новина
16:16
На Хустщині затримали ще одного "заробітчанина" на "ухилянтах" Фото новина
16:04
У Львові 15-річний закарпатець пограбував чоловіка на зупинці громадського транспорту
14:16
У Тересві п'яний 19-річний молодик з Грушова в балаклаві та перцевим балончиком пограбував магазин Фото новинаВідео новина
11:53
У Мукачеві виявили водія, в 11 разів п'янішого за "норму" Фото новина
03:36
Закарпатцеві присудили 6 років в'язниці та 1 млн грн компенсації за "п'яну" ДТП, в якій загинув 15-річний школяр
02:43
В Ужгороді затримали грабіжника Фото новина
18:42
У Виноградові 22-річний водій VW Passat травмував 17-річного пішохода Фото новина
15:05
/ 7
За підтримку росії і заклики вбивати українців жителя Ужгородщини "покарали" позбавленням на 10 років права працювати у владі
13:37
/ 2
Суд в Ужгороді звільнив водія Volkswagen-а від покарання за смертельний наїзд на жительку Великих Лазів Фото новина
05:15
/ 2
Ужгородського школяра через Telegram намагалися завербувати для диверсій Фото новина
» Всі новини