На Херсонщині затримано розвідувальну групу Збройних сил Російської Федерації

Сьогодні о першій годині ночі співробітники Управління Служби безпеки України в Херсонській області виявили та затримали розвідувальну групу Збройних сил РФ, яка проникла на територію Херсонської області з АР Крим поза пунктами контролю.

Як повідомили у прес-центрі СБУ, метою цієї розвідгрупи було вивчення оперативної обстановки, отримання даних про передислокацію та ступінь готовності підрозділів Збройних сил України на території Херсонської області.

Групою іноземців проводилась розвідка стосовно 3-го зенітно-ракетного дивізіону (м. Каховка), 208-ї зенітно-ракетної бригади, підрозділу 79-ї автомобільної бригади.

Керівником групи є громадянин Російської Федерації, офіцер військової розвідки ЗС РФ, 1981 р.н., уродженець Рязанської області.

Затриманий незаконно використовував паспорт громадянина України на ім’я Арбузова Євгена Сергійовича, 1986 р.н.

У своєму поясненні після затримання він визнав, що збирав інформацію розвідувального характеру: координати знаходження блокпостів прикордонних військ, розташування частин підрозділів Збройних сил України.

Служба безпеки України розслідує цей факт у встановленому законодавством України порядку та поінформувала МЗС України відповідно до українсько-російської Консульської конвенції.

 

12 березня 2014р.

Теги: розвідка, Херсон

Коментарі

горец 12.03.2014 / 21:23:35
Долбойоб тот розвідник, знав з яков фамілійов іти до нас ! Інші його розвідники наверноє під фаміліями Азаров,Захарченко,Янукович іт.д

Богдан 12.03.2014 / 17:05:48
Туфта.Для росіян ця інформація давно відома.При янику для них секрктів не було.

НОВИНИ: Різне

12:15
Правоохоронці розслідують обставини резонансного вбивства Андрія Парубія у Львові Фото новина
23:05
Держетнополітики визнала зв'язок УПЦ МП з Російською православною церквою
22:50
/ 1
Міністр закордонних справ Польщі запросив Бровді "Мадяра" до своєї країни, проігнорувавши санкції угорщини
19:59
/ 18
"Ваші кінцівки – по лікоть в українській крові": закарпатець Бровді "Мадяр" порадив орбану "запхати в дупу" його санкції Фото новина
18:35
В орбана підтвердили, що заборонили в'їзд етнічному угорцю Бровді "Мадяру" за удари по "Дружбі"
18:12
Жіночі піжами від Kasta: затишок і стиль для солодких снів
17:25
Як сонячні електростанції рятують готельний бізнес в Карпатах
17:13
Чи потрібні Україні міські ярмарки: плюси, мінуси, європейський досвід
10:27
Від сьогодні чоловікам до 23 років дозволили виїзд за кордон Фото новина
17:17
Як знайти роботу в агросфері?
17:07
Готуємо басейн до сезону: як правильно доглядати воду в каркасній чаші
22:50
Трамп пообіцяв "рішучі заходи" і "наслідки" для рф, якщо не буде мирної угоди за два тижні
23:03
сійярто обурився через заяву Зеленського щодо "Дружби"
22:38
Зеленський натякнув, що доля нафтопроводу "Дружба" залежить від угорського вето на вступ України в ЄС
16:37
/ 2
Трамп "дуже незадоволений" ракетним ударом росії по американському заводу в Мукачеві
08:29
Пластівці на сніданок для дитини: хороша чи погана ідея
08:43
Порівняння цін на YouTube-канали на популярних платформах
08:38
Тренди гель-лаків 2025: модні кольори та дизайни манікюру
18:12
/ 1
УПЦ МП закликають відхреститися від РПЦ: інакше – позов про припинення митрополії
08:44
/ 1
Трамп вимагав від орбана пояснень, чому той блокує євроінтеграцію України – Bloomberg
09:11
Європейські лідери поїдуть у США разом із Зеленським, щоб зміцнити його позиції – Politico
11:19
/ 2
В Угорщині розгорівся скандал через "дачу" Орбана з пальмами та зебрами – "як у Януковича"
20:31
Якісне насіння томатів: купити швидко та вигідно в садовому центрі WestGard
18:54
Особливості вибору тактичного підсумку
14:57
В Україну повернули 84 полонених — військових та цивільних Фото новина
» Всі новини