На Великоберезнянщині понад 100 авто блокували пункт пропуску Убля - Малий Березний (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні близько 10-ї години понад 100 автомобілів почалося блокування транспортними засобами пункту пропуску Убля - Малий Березний.

На Великоберезнянщині понад 100 авто блокували пункт пропуску Убля - Малий Березний (ФОТО, ВІДЕО)

Причиною стало нововведення Міндоходів, відповідно до якого транспортні засоби, котрі, наприклад, перетнули митні пости (зона відповідальності Чопської митниці) у Закарпатській області повинні були виїжджати з України у інших областях (виїзд через інші митниці). Це створювало значні проблеми для громадян України, котрі мають авто на інземних номерах.

Керівник заблокованої митниці Убля - Малий Березний дав роз’яснення щодо вказаної вимоги міністерства та погодився з аргументами юриста Великоберезнянської самооборони, що дії митників були порушенням законодавства України, та перепросив усіх за дії підлеглих, пообіцявши у майбутньому не допускати подібних непорозумінь.

На даний час роботу митниці розблоковано.

07 березня 2014р.

Теги: Убля, блокування

Коментарі

мигаль 2014-03-11 / 19:25:18
ти, цімборко , не боб, а бобалька.а мужічкі водяться в кацапії. у нас мужчини, або ж чоловіки.

bob 2014-03-07 / 20:02:39
з 8 березням вас мужички(хотіла б вас назвати чоловіками але нажаль тут таких не зустрічаю)

4777 2014-03-07 / 18:48:25
"боб"прізвище Оленич.

Юра 2014-03-07 / 18:12:00
Там ше і другі пацани вуступали. Пушкін кіть Кеніс про тебе юрист то Біглясь тудей професор фізикі.

САМООБОРОНА 2014-03-07 / 18:09:57
НЄ не КЕНІС!Там є нормальні хлопці

Пушкін 2014-03-07 / 17:44:30
юрист Великоберезнянської самооборони??? Кеніс??????

Косма 2014-03-07 / 16:53:12
Я казав шо не тримала лопати, а лише руль! Пані не обіжайтеся. Може у вас хтось працює на митниці, або ви ненавидите чоловіків. Всьо минеться. Ми не такі погані як вам здається. Просто ви бачите тільки наші погані сторони. Поменьше втручайтесь у такі ситуації, якщо ні на що не впливаєте. А якщо впливаєте, то шось робіть а не задирайте людей у інтернеті!

Копча 2014-03-07 / 16:39:26
Петя твій комент просто чудесний )))) респект.

петя 2014-03-07 / 16:19:05
ти не жінка - ти небога Крістол...ти в дитинстві падала з біціглі на голову...і то твоя найбульша проблема

bob 2014-03-07 / 16:13:02
по перше я жінка .Боб -це моє прізвище. І авто я купила з ужгороською реєстрацією. І кредитами ніколи в моємо житті не користувалась. А хочу жити в цивілізованій державі але добре розумію що половина суспільства хвора на голову. тому стільки агресії. попустіться

Дуже гарно 2014-03-07 / 16:12:25
Слідуючий етап наведення справедливості на КПП М.Березний буде стосуватися наведення порядку і поваги до громодян України та великоберезнянців зокрема й недопущення порушень прав наших людей з боку дегенерованих і навчених на приниження наших соляровозів та маленьких контрабандистів з їхньої ж вини (так як вони зовсім не мавуть відчуття власної гідності і поводяться на словацькій митниці як нижча раса). Хто хоче той може вносити свої пропозиції!!!

Микола 2014-03-07 / 15:30:37
bob - обіжений долею чувак, який в 2007 році купив Славуту в кредит (кредит в $$$), ще до цих пір виплачує кредит, взяв в россрочку ноутбук в !Фокстроті", якого давить жаба і зараз сидить у кафешці (з шаровим інтернетом) і тролить...

sk pl 2014-03-07 / 15:15:23
Діло не в номерах,діло в тому що гноблять простий народ!

Косма 2014-03-07 / 15:12:13
Вся ця адміністровщина в різних виявах має присікатись громадою для розвитку регіонів. Підтримую всіх людей які відстоюють свої права у тій чи іншій формі. А на боба не творіться. Він сам лопати нигда не тримав, а просто рішив вас мало піддіти. На слабких розумом не обіжаються. Слава героям!

bob 2014-03-07 / 15:09:48
Відповідь дебілу під ніком Демотиватор.
Скиглять ті що створюють черги на кордоні

ага 2014-03-07 / 15:06:04
боб прав на все 100%.Да люди пытаются выживать кто как может но то что пол Ужгорода на слов. номерах ненормально. и рано или позно этому придет конец

Демотиватор 2014-03-07 / 15:05:16
Відповідь дебілу під ніком bob.
Іди дивися русское ТВ Кисельова, слухай Азірова, бери лопату і йди працювати, і перестань скиглити.

Копча 2014-03-07 / 14:58:24
Більшість податків котрі ми сплачуємо є непрямі і купуючи будь яку річ ми автоматично сплачуємо податки так що краще заткнись bobік. Ті люди що возять за кордон паливо сплачують набагато більше податків ніж може уявити твій хворий мозок.

bob 2014-03-07 / 14:49:43
А нехер розїздились тут на закордонних номерах. ніде офіційно не працюють податки не платять а хочуть жити як в європі. йдіть кромплі копати.Туніядці

небайдужий 2014-03-07 / 13:44:35
Маємо нову владу... люди вмирали на майдані за краще майбутнє України - неньки, а оказується , що дарма, бо нова влада ще краще натягує нам зашморг на шию. ЩОБ ВСІ МОЖНОВЛАДЦІ ПОЗДИХАЛИ - КОЗЛИ!!!!!!!

НОВИНИ: Соціо

11:33
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
23:02
Україна та угорщина погодили відкриття нового ПП "Велика Паладь – Надьгодош" для легкового транспорту
22:29
У Великих Лучках попрощаються з полеглим Героєм Юрієм Лущаєм, що переїхав з Краматорська і поліг на Донеччині
21:54
У Великолучківській громаді встелили квітами останню дорогу Героя Віктора Микити з Кайданова