На Великоберезнянщині понад 100 авто блокували пункт пропуску Убля - Малий Березний (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні близько 10-ї години понад 100 автомобілів почалося блокування транспортними засобами пункту пропуску Убля - Малий Березний.

На Великоберезнянщині понад 100 авто блокували пункт пропуску Убля - Малий Березний (ФОТО, ВІДЕО)

Причиною стало нововведення Міндоходів, відповідно до якого транспортні засоби, котрі, наприклад, перетнули митні пости (зона відповідальності Чопської митниці) у Закарпатській області повинні були виїжджати з України у інших областях (виїзд через інші митниці). Це створювало значні проблеми для громадян України, котрі мають авто на інземних номерах.

Керівник заблокованої митниці Убля - Малий Березний дав роз’яснення щодо вказаної вимоги міністерства та погодився з аргументами юриста Великоберезнянської самооборони, що дії митників були порушенням законодавства України, та перепросив усіх за дії підлеглих, пообіцявши у майбутньому не допускати подібних непорозумінь.

На даний час роботу митниці розблоковано.

07 березня 2014р.

Теги: Убля, блокування

Коментарі

мигаль 2014-03-11 / 19:25:18
ти, цімборко , не боб, а бобалька.а мужічкі водяться в кацапії. у нас мужчини, або ж чоловіки.

bob 2014-03-07 / 20:02:39
з 8 березням вас мужички(хотіла б вас назвати чоловіками але нажаль тут таких не зустрічаю)

4777 2014-03-07 / 18:48:25
"боб"прізвище Оленич.

Юра 2014-03-07 / 18:12:00
Там ше і другі пацани вуступали. Пушкін кіть Кеніс про тебе юрист то Біглясь тудей професор фізикі.

САМООБОРОНА 2014-03-07 / 18:09:57
НЄ не КЕНІС!Там є нормальні хлопці

Пушкін 2014-03-07 / 17:44:30
юрист Великоберезнянської самооборони??? Кеніс??????

Косма 2014-03-07 / 16:53:12
Я казав шо не тримала лопати, а лише руль! Пані не обіжайтеся. Може у вас хтось працює на митниці, або ви ненавидите чоловіків. Всьо минеться. Ми не такі погані як вам здається. Просто ви бачите тільки наші погані сторони. Поменьше втручайтесь у такі ситуації, якщо ні на що не впливаєте. А якщо впливаєте, то шось робіть а не задирайте людей у інтернеті!

Копча 2014-03-07 / 16:39:26
Петя твій комент просто чудесний )))) респект.

петя 2014-03-07 / 16:19:05
ти не жінка - ти небога Крістол...ти в дитинстві падала з біціглі на голову...і то твоя найбульша проблема

bob 2014-03-07 / 16:13:02
по перше я жінка .Боб -це моє прізвище. І авто я купила з ужгороською реєстрацією. І кредитами ніколи в моємо житті не користувалась. А хочу жити в цивілізованій державі але добре розумію що половина суспільства хвора на голову. тому стільки агресії. попустіться

Дуже гарно 2014-03-07 / 16:12:25
Слідуючий етап наведення справедливості на КПП М.Березний буде стосуватися наведення порядку і поваги до громодян України та великоберезнянців зокрема й недопущення порушень прав наших людей з боку дегенерованих і навчених на приниження наших соляровозів та маленьких контрабандистів з їхньої ж вини (так як вони зовсім не мавуть відчуття власної гідності і поводяться на словацькій митниці як нижча раса). Хто хоче той може вносити свої пропозиції!!!

Микола 2014-03-07 / 15:30:37
bob - обіжений долею чувак, який в 2007 році купив Славуту в кредит (кредит в $$$), ще до цих пір виплачує кредит, взяв в россрочку ноутбук в !Фокстроті", якого давить жаба і зараз сидить у кафешці (з шаровим інтернетом) і тролить...

sk pl 2014-03-07 / 15:15:23
Діло не в номерах,діло в тому що гноблять простий народ!

Косма 2014-03-07 / 15:12:13
Вся ця адміністровщина в різних виявах має присікатись громадою для розвитку регіонів. Підтримую всіх людей які відстоюють свої права у тій чи іншій формі. А на боба не творіться. Він сам лопати нигда не тримав, а просто рішив вас мало піддіти. На слабких розумом не обіжаються. Слава героям!

bob 2014-03-07 / 15:09:48
Відповідь дебілу під ніком Демотиватор.
Скиглять ті що створюють черги на кордоні

ага 2014-03-07 / 15:06:04
боб прав на все 100%.Да люди пытаются выживать кто как может но то что пол Ужгорода на слов. номерах ненормально. и рано или позно этому придет конец

Демотиватор 2014-03-07 / 15:05:16
Відповідь дебілу під ніком bob.
Іди дивися русское ТВ Кисельова, слухай Азірова, бери лопату і йди працювати, і перестань скиглити.

Копча 2014-03-07 / 14:58:24
Більшість податків котрі ми сплачуємо є непрямі і купуючи будь яку річ ми автоматично сплачуємо податки так що краще заткнись bobік. Ті люди що возять за кордон паливо сплачують набагато більше податків ніж може уявити твій хворий мозок.

bob 2014-03-07 / 14:49:43
А нехер розїздились тут на закордонних номерах. ніде офіційно не працюють податки не платять а хочуть жити як в європі. йдіть кромплі копати.Туніядці

небайдужий 2014-03-07 / 13:44:35
Маємо нову владу... люди вмирали на майдані за краще майбутнє України - неньки, а оказується , що дарма, бо нова влада ще краще натягує нам зашморг на шию. ЩОБ ВСІ МОЖНОВЛАДЦІ ПОЗДИХАЛИ - КОЗЛИ!!!!!!!

НОВИНИ: Соціо

09:25
Із 10 лютого у Мукачеві діють нові тарифи на водопостачання та водовідведення
02:23
В Ужгороді розслідують можливі розтрати бюджету при ремонті площі Петефі
01:25
/ 1
У Берегові "перевлаштовують" під військову частину територію колишнього ЛТП
00:48
Закарпатці з закритою формою туберкульозу лікуватимуться у сімейних лікарів
00:37
/ 1
Уряд виділив 1 млрд 342 млн грн на ремонт державних доріг на Закарпатті у 2020 році
23:15
Судді Ужгородського міськрайсуду обрали заступником голови Бедя
19:53
/ 1
Детальний план території ужгородської "Кірпічки" обговорили на громадських слуханнях
19:22
20 лютого в Ужгороді відбудеться громадське вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні
17:16
Суттєве потепління йде на Закарпаття
16:10
/ 2
У Видричці на Рахівщині запрацювала місцева пожежна команда
13:24
Упродовж тижня на Закарпатті на гострі респіраторні інфекції захворіло 7 610 осіб
11:40
/ 2
Дикі лісові коти облюбували Чорну гору на Виноградівщині
11:36
В Ужгороді представлять спільну українсько-словацько-румунську виставку "Весільне вбрання"
09:13
Змагання з катання на тазиках провели на Великоберезнянщині
01:22
/ 3
На фестивалі млинців в Ужгороді учасники змагалися за "Золоту палачінтовку"
00:37
/ 8
У Мукачеві також вшанували пам'ять "афганців"
14:09
Понад пів мільйона гривень зібрали цьогоріч в рамках акції "Серце до серця" на Закарпатті
13:36
/ 7
В Ужгороді відбулися урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниці виведення військ із Афганістану
12:03
У Виноградові розробляють Стратегію розвитку міста та Виноградівської міської ОТГ
09:52
Майже 700 тисяч гривень виділили в Ужгороді для забезпечення містян інсуліном
09:44
/ 2
У Мукачеві відкрили нову амбулаторію медичного центру "Сім’я"
21:30
/ 3
Слово про Семена Панька
15:13
/ 1
ФОТОФАКТ. В обласному центрі стартувала "Ужгородська палачінта"
15:05
У центрі Ужгорода вітали з Днем Валентина
12:16
/ 1
В Ужгороді провели громадські слухання з обговорення містобудівної документації
» Всі новини