Перед сесією Закарпатської обласної ради у холі невідомі виштовхували «афганців»

Сутичка, що її спровокували невідомі, присутні у холі будівлі Закарпатської обласної ради, трапилась безпосередньо перед засіданням облради.

«Афганці», що разом з Правим сектором забезпечували чергування у захопленій ОДА та відповідали за збереження порядку, сьогодні також стояли на вході до сесійної зали, впускаючи депутатів обласної ради.

Як розповів Закарпаття онлайн громадський активіст Роман Сарканич, який був свідком сутички та розгортання подій, в якийсь момент до «афганців» різко підійшов депутат обласної ради Мирослав Білецький, який, хапаючи чоловіків за руки, почав їх відштовхувати від дверей. Укліп ока в холі з’явились молодики підозрілої зовнішності, що, так само штовхаючи, відтісняли «афганців» від входу, супроводжуючи штовханину погрозливими вигуками: «Ви тут більше бардак чинити не будете! Ідіть геть!».

Пізніше ситуація отримала позитивне вирішення: чоловіки переговорили між собою, «афганці» разом із громадськими активістами кілька хвилин пояснювали невідомим, що вони не чинять нічого протизаконного, а, навпаки, слідкують за порядком і пропускають депутатів у залу.

Частина молодиків, які стояли неподалік місця розмови, тим часом, намагались телевізійним операторам заборонити проводити зйомки: «Іди геть! Що ти мене знімаєш!» - звертався до оператора один із групи. На прохання ж Закарпаття онлайн до одного з відчутно агресивно налаштованих чоловіків представитись, той у відповідь сказав, що є депутатом Хустської міської ради, разом з тим, прізвище назвати відмовився: «Не скажу. Не хочу».

 
07 березня 2014р.

Теги: сесія, афганці, хол

Коментарі

не депутат 07.03.2014 / 13:10:42

Кому незрозуміло, хто такий М.Білецький - підніміть, якщо цікаво, роздруківку голосувань обл. ради по «шкурним» економ. питанням. Повна «ідилія» з ПР!

Це ж до цих пір права рука Р.Бровді у обласній раді!

Це ж копія Я.Шафаря у Ужгородський міський раді!

У нього що, весняне загострення? Зовсім пам'ять відшибло?

Перехожий 07.03.2014 / 12:44:49
Не з того починає Лунтик та його друзі, не з того. А Білецький просто мітить при Лунтику як мінімум на зама ОДА от і відповідна поведінка. А Обласна Батьківщина повинна відсторонитись від дій колишніх Фронтовиків Лунтика та його кадрових призначень, бо це все негативно скажеться на сприйнятті партії Батьківщина жителями міста та області.

НОВИНИ: Соціо

09:49
/ 1
В Ужгороді попрощаються з Героєм Володимиром Малєвим Фото новина
09:05
/ 1
Гірські рятувальники Рахівщини оновили маркування та попереджувальні знаки на лижних трасах Фото новина
18:20
У Мукачеві затримали водія, який у стані наркотичного сп’яніння скоїв ДТП Фото новина
17:27
У пункті пропуску «Ужгород» відкрили пішохідну смугу руху Фото новина
16:13
/ 1
На війні з росією поліг військовий із Приборжавського на Хустщині Олександр Петах Фото новина
14:15
/ 4
Андрія Савчука звільнили з посади очільника Закарпатського ОТЦК
13:04
/ 1
На війні з росією поліг Герой із села Нанково на Хустщині Василь Марчишинець Фото новина
11:00
У селі Собатин з родини вилучили чотирьох дітей через неналежні умови Фото новина
10:02
/ 1
Стало відомо про смерть захисника із Косівської Поляни на Рахівщині Івана Бердара Фото новина
17:54
/ 2
На війні з росією поліг 25-річний воїн із Ясіні Андрій Сергійчук Фото новина
17:13
Закарпатські патрульні повернули додому пенсіонера, який загубився й був дезорієнтованим Фото новина
16:34
/ 4
Інспекторів Закарпатської митниці відсторонили після відео з можливим хабарем
18:39
Підтверджено загибель понад рік тому 25-річного Василя Поповича зі Стеблівки Хустської громади Фото новина
17:34
Нетверезий водій з’їхав у кювет у Мукачеві Фото новина
13:02
/ 1
На гірськолижному курорті на Ужгородщині травмувався сноубордист Фото новина
09:56
Підтверджено загибель Михайла Поповича з Дубового на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти з червня 2023 року Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 12 січня
18:13
/ 2
У Карпатах зафіксували рись поблизу державного кордону Фото новина
16:14
/ 1
У Дротинцях на Берегівщині попрощалися з полеглим військовим Іваном Келеменом Фото новина
14:41
/ 7
У Мукачеві оголосили результати конкурсу «Червене вино 2026» Фото новина
12:45
/ 4
У Бороняві на Хустщині попрощалися з 26-річним Героєм Сергієм Клованичем Фото новина
09:00
/ 1
Коли вимикатимуть світло на Закарпатті 11 січня
16:20
До Мукачева прибули евакуйовані родини із Запорізької області Фото новина
13:17
/ 3
Три з кожних чотирьох гривень у закупівлях витрачали з порушеннями – підсумки контролю тендерів на Закарпатті впродовж 2025 року
12:36
На лекції в ужгородському скансені розкажуть про бабу-повитуху та її сакральну роль в традиційній культурі Закарпаття
» Всі новини