Лунченко заслухав звіт про стан дорожнього господарства області (ФОТО)

Сьогодні, 5 березня, голова Закарпатської обласної державної адміністрації Валерій Лунченко провів робочу зустріч з керівниками дорожнього господарства області. Про стан у цій сфері проінформували директор департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури ОДА Віктор Лукеча, головний інженер Закарпатського облавтодору Володимир Стадник та виконуючий обов’язки начальника Служби автомобільних доріг у Закарпатській області Михайло Попович.

Лунченко заслухав звіт про стан дорожнього господарства області (ФОТО)

Щодо мережі доріг загального користування області, то у 2014-му році на її утримання з державного бюджету передбачено кошти у загальному обсязі 56814,7 тис. грн. Крім того, на погашення кредиторської заборгованості передбачено 8468,6 тис.грн.

Протягом січня-лютого поточного року на мережі доріг загального користування виконано робіт з експлуатаційного утримання в обсязі 6990 тис. грн. ( на дорогах державного значення – 5488,5 тис. грн., на дорогах місцевого значення – 1501,5 тис. грн.). Виконано ямковий ремонт дорожнього покриття у обсязі 13,6 тис. м.кв).

Також на ремонт та утримання мережі доріг місцевого значення планується спрямувати цільові кошти спецфонду обласного бюджету у загальному обсязі 14664,1 тис. грн. Станом на 6 березня поточного року до обласного бюджету надійшли кошти у обсязі 287,7 тис. грн.

Що стосується вулиць і доріг комунальної власності, то за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання дорожнього покриття у 2013 році виконано робіт на суму 2700 тис.грн., з яких за виконані роботи органами державного казначейства служби не оплачено близько 7000 тис.грн.. До цього призвела ситуація, яка склалася із несвоєчасною проплатою підрядним організаціям органами державного казначейської служби коштів за виконані роботи на мережі доріг і вулиць комунальної власності.

На 2014 рік передбачено кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у загальному обсязі 60998,6 тис.грн., у  тому числі, обласному бюджету - 23769,9 тис.грн.

Керівник краю звернувся з вимогою, у першу чергу, приділити увагу дорогам, що ведуть до державних кордонів, адже саме вони формують імідж України.

Оскільки ситуація з фінансуванням дорожнього господарства з державного бюджету залишається складною, Валерій Лунченко запропонував максимально ефективно використовувати наявні кошти. За результатами заслуховування прийнято рішення створити робочу групу при голові ОДА зі складання спеціальної карти щодо залучення кредитних коштів у розбудову дорожньої інфраструктури Закарпатської області.           

Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

06 березня 2014р.

Теги: дороги, ремонт

НОВИНИ: Соціо

10:00
Пластуни Мукачева допомагають військовим відновлюватися Фото новина
17:04
В Україні відбувся 71 обмін полоненими – серед звільнених військовий, що мобілізувався на Закарпатті Фото новина
13:09
У Мукачеві водія BMW притягнули до відповідальності за порушення ПДР і нетверезе керування Фото новина
11:40
/ 2
В Ужгороді проведуть в останню дорогу захисника Олександра Шугара Фото новина
10:03
В Ужгороді сьогодні прощатимуться із полеглим на війні з росією бійцем Олексієм Бриньком Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 5 лютого
18:06
У Закарпатті зростає кількість хворих на грип та ГРВІ
16:51
/ 1
У Мукачеві провели в останню дорогу померлого військовослужбовця Сергія Туряницю Фото новина
15:41
/ 1
У Рахові попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Веклюком Фото новина
14:57
На Драгобраті гірські рятувальники допомогли двом сноубордистам, які заблукали Фото новина
12:34
Прикордонника Чопського загону нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:13
/ 1
На Закарпатті поліція попереджає про нову хвилю телефонного шахрайства
10:03
/ 1
На Берегівщині попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Дьєрдєм Комовці Фото новина
09:06
Графік погодинних відключень електроенергії на Закарпатті 4 лютого
00:17
/ 6
Вчена рада УжНУ підтримала можливе об'єднання з Мукачівським державним університетом Фото новина (ДОКУМЕНТ)
23:28
У чеській Їглаві обирають гастрономічний символ міста з чотирьох варіантів від ужгородського кондитера Штефаня Фото новина
13:37
/ 1
На війні з рф поліг військовий із селища Ясіня Павло Говбел Фото новина
11:06
/ 6
В Ужгороді провели в останню путь сержанта Нацгвардії Василя Фрінцка Фото новина
09:51
/ 7
У Виноградові депутат незаконно захопив земельну ділянку та збудував будівлі Фото новина
09:47
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали двох чоловіків із підробленими документами Фото новина
09:00
Графік відключень електроенергії 3 лютого від Закарпаттяобленерго
16:16
У Карпатах врятували заблукалих лижників Фото новина
08:53
Оприлюднили графік погодинних відключень світла на Закарпатті 2 лютого
18:18
/ 1
Поліцейські охорони затримали крадія в Ужгороді Фото новина
16:37
У Чопському прикордонному загоні відслужили молебень за зниклих та полонених військових Фото новина
» Всі новини