У Мукачеві говорили про стабільне функціонування пасажирського автотранспортного комплексу Закарпаття

У середу, 5 березня, за ініціативи Закарпатської ОДА в Мукачеві провели нараду з перевізниками краю щодо стабільного функціонування пасажирського автотранспортного комплексу області.

У Мукачеві говорили про стабільне функціонування пасажирського автотранспортного комплексу Закарпаття

У нараді взяли участь більше тридцяти керівників автотранспортних підприємств, директор департаменту ЖКГ, будівництва та інфраструктури ОДА Віктор Лукеча, начальник сектору державної автомобільно-технічної інспекції управління ДАІ Василь Філіп, голова Закарпатської асоціації автомобільних перевізників Олександр Воронін, начальник Укртрансінспекції в Закарпатській області Сергій Слободянюк та інші.

Йшлося і про якість перевезення пасажирів,  і про мережу маршрутів, і про боротьбу з нелегальними перевізниками.

Насамперед перевізники краю обговорили ситуацію в країні і запевнили нову владу в тому, що будуть підтримувати кроки щодо продовженню удосконалення галузі  та забезпечать її стабільну роботу.

А проблем, як виявилося в ході діалогу влада-перевізники, є чимало. Було вирішено доручити контролюючому органу з питань безпеки на наземному транспорті Укртрансінспекції у Закарпатській області та УДАІ  УМВС України в Закарпатській області забезпечити в першу чергу виконання законодавства в частині забезпечення безпеки перевезень пасажирів та негайного усунення нелегальних перевізників із ринку перевезень, кількість яких з кожним разом збільшується.

Також домовлено створити робочу групу з питань вивчення та удосконалення маршрутної мережі області шляхом оптимізації за участі перевізників, профільних громадських організацій, ВАТ «Закарпатавтотранс» та департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури облдержадміністрації, у зв’язку зі  зменшенням пасажиропотоку та збільшенням витрат на обслуговування автобусів.

Для оперативного реагування на проблеми перевізників представники обласної влади запропонували запровадити при департаменті житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури облдержадміністрації «телефон довіри».

Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської ОДА

06 березня 2014р.

Теги: перевізник

НОВИНИ: Соціо

11:14
У Києві пропонують перейменувати вулицю на честь відомого закарпатця Степана Гіги
09:04
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW Фото новина
17:09
На Закарпаття почали доставляти вакцину проти ВПЛ для безоплатних щеплень
15:11
В Ужгороді пройшла благодійна різдвяна коляда Фото новина
11:18
У центрі Ужгорода запроваджують односторонній рух на двох вулицях (КАРТА)
09:18
Після поранення у львівському госпіталі помер Герой із села Букове на Берегівщині Олексій Чорний Фото новина
18:21
/ 1
Евакуаційний потяг із Дніпропетровщини прибув до Мукачева Фото новина
17:04
В Ужгороді патрульні затримали п’яного водія після ДТП
16:37
На Закарпатті немовля народилося вдома до приїзду медиків Фото новина
15:48
У столиці Чехії розшукують 42-річного закарпатця Фото новина
14:28
На Закарпатті біля кордону зі Словаччиною затримали іноземця Фото новина
11:42
На Закарпатті туристичних гідів навчали надавати першу медичну допомогу туристам Фото новина
10:48
Додаткові поїзди на Закарпаття курсуватимуть з кінця грудня до кінця січня
18:02
/ 3
Підлітку, який планував теракт у школі на Тячівщині, призначили іспитовий термін Фото новина
11:06
У Мукачеві ще одну безпритульну собаку прилаштували в родину Фото новина
10:01
У Мукачеві патрульні затримали нетверезого водія Фото новина
09:05
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 25 грудня
18:03
/ 1
На війні з рф поліг захисник із Тячева Іван Онa Фото новина
14:27
Офіційно підтверджено загибель Захисника з Виноградова Юрія Будогазі Фото новина
11:20
На війні з рф поліг прикордонник із села Сойми на Міжгірщини Юрій Бунча Фото новина
08:55
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 24 грудня
21:33
"Зорі зійшлися – ми з Кайрою знову разом!": прикордонник з Чопського загону після полону повернувся по свою собаку-"пенсіонерку" Відео новина
17:55
/ 1
У Мукачеві попрощалися з Героєм Миколою Кіяном, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
16:02
Закарпатська митниця оприлюднила час очікування на пунктах пропуску до ЄС
15:34
Відділ прикордонної служби "Ужгород" Чопського загону запрошує на військову службу за контрактом
» Всі новини