Путін: В Криму була не армія, а народ, але "ситуація, пов'язана з застосуванням збройних сил, вичерпана", в східній Україні нічого подібного робити не доведеться

Ситуація в Криму стабілізувалася, українська армія не пішла проти народу, вважає президент Російської федерації Володимир Путін.

Про це він заявив, під час прес-конференції 4 березня.

"Слава Богу, там не було ні одного пострілу, жодної жертви", - заявив Путін.

За його словами, частини української армії в Криму блокували місцеві жителі.

"Люди приходили, блокували підрозділ збройних сил і домовлялися з ними про те, щоб вони підкорилися волі народу, що проживає на цій території", - стверджує він.

Внаслідок цього "єднання" ситуація на півострові стабілізувалася, розповів Путін.

"Ситуація, напружена ситуація в Криму, пов'язана з застосуванням збройних сил у Криму, вона була вичерпана, в цьому немає ніякої необхідності", - заявив російський президент.

Крім того, Путін заявив, що російські військові готувалися до атак бойовиків.

"Ми посилили охорону військових об'єктів, тому що вони весь час отримували загрози. Тому що ми бачили, що в Крим підтягуються бойовички з націоналістичних організацій", - заявив Путін.

"Припускаю, що і в східній Україні нічого подібного (вводити війська - ред.) робити не доведеться", - додав він.

Як відомо, у Криму тривають спроби великих груп озброєних людей зайняти територію частин Збройних сил України, заволодіти їх зброєю і схилити військовослужбовців до співпраці з самопроголошеною місцевою владою на чолі з Сергієм Аксьоновим.

Ці люди, яких в Росії називають представниками самооборони, мають військову екіпіровку без распозравальных знаків, часто мають автоматичну зброю і навіть використовують військову техніку. У деяких випадках їм сприяють представники військ РФ, чисельність яких на території України зросла до 16 тис. осіб.

Українські військові на провокації не піддаються і продовжують утримувати свої об'єкти на території Криму.

 

04 березня 2014р.

Теги: Путін, Крим

Коментарі

симеиз 2014-03-05 / 23:12:55
господи ! такой щупленький пиз.деныш , а шума на всю ивановскую! интересно, в росии президент проходит психиатрическую проверку ?

сімферополь 2014-03-05 / 10:01:25
Точно Пупкін хворий, в нереальному світі живе.Вся Европа,Азія,Америка зрозуміли,що він є агресор,подібний Гітперу,який здуру застрелився,подібний Сталіну,Каддафі,Мілошивічу,Хусейну,і що з ними сталося? Їх просто знищили.Манія агресії затуманила розум.Росіяни!задумайтеся,хто вами керує.

Цезар 2014-03-04 / 21:25:59
Жалюгідний брехач. Стверджує, що в Криму військові частини української армії блокують не расейські вояки, а невідомі йому кримчани, що купили військову форму у магазинах. Автомати, кулемети та військові камази з расейськими номерами також купили в кримських магазинах? Кого ти лошариш тварюко?!!! Своїх же недоумкуватих, тобі подібних рабів, лошариш. Казахи,чукчі та коряки вже розкусили тебе, недоумок. Твоя дорога - дорога бандита та злочинця януковича. Тільки,как говорят в одессе, между вами большая разница - тебе не прийме "с гуманитарных соображений" ні одна країна в світі. Бацька перший відмовить тобі (згадає як ти принижував його), на Венесуелу також не
розраховуй.Будеш ховатися в карельських лісах, але недовго, чукчі тебе вислідять та не промахнуться.

Дружина 2014-03-04 / 16:41:16
Велике спасибі нашим військовим,командуванню за вірність народу України,що не злякалися агресії хворої людини (путіна).Хлопці ми молимося за вас кожного дня,кожної хвилини,у кожній церкві згадують Ваш героїзм.Тримайтеся ми з Вами.Нехай Бог Вас оберігає.

крым 2014-03-04 / 16:28:57
Никогда настоящие крымчане не захотят видеть шизика Путина на крымской земле.А кто идет с ним на переговоры так это предатели,которые продались за пару долларов.Позор Путину,что таким подлым образом хочет "прихватить" Крым.Специально дисстабилизирует обстановку в крыму,чтобы сорвать курортный сезон,потому что он вложил в Сочи 52 миллиарда долларов,а люди в Сочи не идут.Все будут отказываться в участии в олимпийских играх.Пускай путкин сам катается на лыжах.Провокация не пройдет.Мы за ЕДИНЫЙ КРЫМ.

Тримаймося! 2014-03-04 / 16:28:47
Зеки в тюрмі навіть ті мають номерки на одязі, а це - зброд, який представляє хвору людину.

Недарма в цивілізованих країнах президент може обиратися тільки на 2 терміни максимум по 5 років, бо коли більше - то манія величі починає зашкалювати.

Найважче тепер в Криму нашим вірним військовослужбовцям. Без надії сподіваємось на краще. Тримаймося!

доктор 2014-03-04 / 15:49:07
Путін хворий. У нього поїхала криша.

земляк 2014-03-04 / 15:35:32
Брехач-преємнік! Ні більше, ні менше...

Цинізм ситуації в тому, що путіноїд послав своїх військових, фактично на війну, попередньо знявши з останніх, усі військові відзнаки. Це означає, що громадяни Росії (тобто солдати, з народу!), одним розчерком пера "гаранта" стали... СМЕРТНИКАМИ!

Хоча, чому дивуватись? Ми ще всі, недавно, будучи в СРСР - були у цьому ж статусі...

НОВИНИ: Різне

18:32
Як правильно провести дегустацію вишуканих сирів?
03:35
РНБО затвердила перший в історії План оборони України – Данілов
01:31
/ 3
Замість арешту чи мільярдної застави суд відправив Медведчука додому
20:42
У "червоних" зонах у міжрегіональний транспорт не пустять щеплених однією дозою вакцини
19:10
/ 1
Ідеальне життя від народження: чи таке можливо
17:44
/ 4
Україна та ЄС підписали довгоочікувану угоду про "відкрите небо"
15:39
МОЗ: 97% госпіталізованих із COVID-19 у вересні – невакциновані
03:14
/ 2
Новий тип терапії здатен знищувати ракові пухлини навіть на останніх стадіях хвороби – дослідники
03:10
42% росіян не хочуть бачити Путіна президентом – це максимум за 8 років
03:00
Масштабне дослідження показало високу ефективність ковід-вакцин
02:54
Медведчуку вручили клопотання про арешт і заставу в 1 мільярд
02:40
/ 1
У МОЗ розповіли про особливості COVID-штаму "Дельта" в Україні
00:13
Петиція з вимогою до Зеленського повністю заборонити концерти російських артистів зібрала голоси
18:13
Як правильно носити термобілизну
19:36
Потрібне SEO-просування? DvaCom – ідеальний вибір, і ось чому
17:18
Чорна п’ятниця в Keramis: кераміка та сантехніка з максимальною вигодою
17:00
Топ поїлок-невиливайок для малюків
16:30
Жінка та сумка: спеціальний посібник для чоловіків
21:34
/ 1
Порядок в будинку: де зберігають речі?
15:36
Інвестиція в нерухомість: чому це найкраще рішення
15:25
Пінопласт ESP від «Вік Буд»: ключові переваги
14:43
ПВХ плитка для підлоги: чому варто віддати перевагу бренду VINILAM
13:49
Кілька порад покупцеві оптичного прицілу
17:59
Готівковий кредит для приватних осіб від "Укрсиббанк"
16:59
Троянда - королева свята!
» Всі новини