Ф.Ващука офіційно звільнено з посади ректора, обов'язки ректора виконує В. Смоланка (ДОКУМЕНТИ)

Інформація про звільнення з посади ректора Федора Ващука і призначення виконуючим обов'язки ректора Володимира Смоланки отримала офіційне підтвердження.

Ф.Ващука офіційно звільнено з посади ректора, обов

Так, на сайті Медіацентру УжНУ, покликаного "створювати позитивний імідж керівництва вишу", з'явились копії наказів про звільнення з посади ректора 3 березня Федора Ващука і призначення іншим наказом для виконання обов'язків ректора доктора медичних наук, професора, завкафедрою неврології, нейрохірургії та психіатрії Володимира Смоланки.

Накази датовані 28 лютого поточного року.

 

04 березня 2014р.

Теги: Ващук, посада, ректор, Смоланка

Коментарі

IN RE 2014-03-26 / 03:49:56
Судячи із ледь помітних "рухів" пана Смоланки, ситуація в УжНУ буде ще гірша, ніж при Вегешу. Кожне дообіду пан Смоланка буде оперувати (цілком зрозуміло, що це основна стаття його прибутку). Аналогічно постувпав віце-ректор Русин. А на "господарстві " буде сидіти "наполеончик" Сливка і потихеньку, покурюючи та посміхаючись у вуса, вести універ в болото...Кому б ще подарувати службову квартиру, пане Сливка? Мабуть, собі.
Чому такий невтіший прогоноз? Тому що не видно жодних обдуманих кроків.

100 2014-03-23 / 20:07:38
Не зрозуміло, чому залишили Шандора? Хитрий до чортиків!!! А Лендєл, Король теж не кращі ...

Батько студента 2014-03-23 / 19:33:32
Якщо Смоланка відновив Короля і Ленделя це значить з одного болота впали в ще гірше.
Люстрація повинна бути відкритою.Смоланка мусить спамятатись.Або ці нелюди які в свій час виступали навіть проти україни або буде Ужгородський майдан.Люди не забули період коли правив Русин.

вітал 2014-03-23 / 19:24:59
Це стосується Володимира Івановича.З одного боку радію, з іншого переживаю, що область та Світ втратить визначного фахівця. Най Бог йому допомагає.

вітал 2014-03-23 / 19:20:39
Дуже порядна людина

GALA 2014-03-14 / 22:47:14
Вітаємо В.І. Удачі і здоров*я! Нехай Все збудеться. Скрізь. Бережіть себе.

Do mama 2014-03-12 / 03:59:02
Ващуку не люстрацію, в кримінальну справу за корупцію,хабарництво, перевищення службового положення, зловживання бюджетними коштами, розтління неповнолітніх. Десь так років на 9-12 набереться...

mama 2014-03-11 / 22:42:39
успіхів і мудрості Смоланці,хай Бог поможе та люстрацію Ващуку з його ресторанами,барами та іншим...

Люстратор 2014-03-11 / 22:00:00
Люстрацію управління охорони здоровя та кардіодиспансера слід обєднати у одну справу, це єдиний комплекс зі збору хабарів а шніцер багато цікавого розповість про соскиду і навпаки, якщо притиснути трохи нижче пояса...

До ескулапчика 2014-03-11 / 19:58:23
Інакше як ескулапчиком назвати не можу, оскільки поняття "лікар" ще і високомаральне. А моряллю тут і не пахне... Бідолага! 9 років вчитися, 5 років стажуватися...А зараз "відбивати" бабки "за бесцельно прижитые годы"...Розізлили ви нас, членів люстраційного комітету, не на жарт!!! Тому обіцяємо розпочати люстрацію з кардіодиспансеру та облздороввідділу, котрий і "розподіляє стени": комусь - хороші та безкоштовно, а комусь - хрєнові і за великі гроші...

лікар 2014-03-11 / 16:58:29
ну ви смішні! а як припече- самі ж гроші і пропонуєте! лиш СПАСАЙ! добре, уявімо, що особисто Вам треба негайно той же стент, а вас лікувати будуть лише анальгіном з димедролом- але безкоштовно! тоді і задумаєтеся невдячні! треба було самим 9 років провчитися, потім 5 стажуватися ( все за власний кошт), а потім надавати високваліфіковану допомогу за 1500 грн зарплати! ганьба вам!

Косма до лікаря 2014-03-07 / 14:39:12
Хабар він у будь-якому вигляді хабар!

До Луни 2014-03-07 / 13:45:28
Перед тим, як почати працювати, Смоланка повинен сформувати команду. Команду принципово нову й компетентну. Упаси Боже, що там виявився хто-небудь із бувших, включаючи вегешівську команду. Завдяки ренегату Ющенку Янукович прийшов до влади і посадив Юлю в тюрму. Завдяки безхребетному пофігісту Вегешу та його "зайнятими особистими нагальними проблемами" проректорам до влади в УжНУ прийшов Ващук... Ще трішки - і запоров би всю вищу освіту Закарпаття. Роль Росула була чітко визначена - підготувати умови до злиття МуДУ з УжНУ!
Ось чому стільки запитань до Володимира Смоланки! Щоб не напоров дурні. Бо закарпатський майдан знесе все до чортової мамки!!! Всі чітко зрозуміли - жарти закінчилися!

Луна 2014-03-07 / 11:18:19
дайте людині працювати. це буде нормальний ректор,принаймні люди не будуть боятися його. це спеціаліст вищого гатунку. будьте терплячими один до одного

Читач 2014-03-07 / 10:34:17
Підтримую РГД-7!!! Це все правда! Яка може бути совість у тих "лікарів", хто вимагає гроші на жахливій біді людей? Що за прикриття вдячністю? Звертаюсь до хворих та загалом до усіх - вимагайте своїх прав і не давайте гроші хабарникам! Тепер скаржитись на вимагання хабара стало можливим! Не залишайтесь мовчазним бидлом!

РГД-7 2014-03-07 / 05:03:45
До лікаря!
Визадовбали зі вашою вдячністю. В онкодиспансері ви оперуєте безнадійно хворих із раком 4 ступеню...Люди продають хати, квартири, скарб та скотину, що зібрати гроші. Людина і так за тиждень-два помирає - а ви жирієте...
В кардіодиспансері стенування стало супербізнесом! Вставляєте стени коли треба, і коли не треба. За страшні гроші - 15-30 тисяч гривень! А зарплату отримуєте! Велику, малу - отримуєте!!! У лікарні без грошей пернути не дадуть. Сестричці - дай, анестезіологу - дай, хірургу - дай, анестезисту - дай!!!
Лікарства -принеси, шприц, ланцет, пінцет - купи і принеси! На медфаці - взятку дай! А знання??? А нафіга!!!
Тому люстрація вас, ескулапів доморощених та недовчених, тільки розпочнеться! Призиваю майдан та автомайдан - в алфавітному порядку - за списком

лікар 2014-03-06 / 21:43:22
дали б тут зарплату як у Польщі- то і не чекали б на подяку! а медицина краща б стала, якби такі як ви платили щомісячно страховку 50 євро! як у вашій Польщі)

до лікар 2014-03-06 / 21:20:56 2014-03-06 / 21:33:45
У Польщі 4 роки тому пару таких лікарів, які приймали "вдячність" посадили. Тепер працюють на зарплату і не гірше за наших. Якби наші лікарі не тільки чекали на подяку, а ще й вміли і хотіли працювати без неї, то наша медицина б краща стала.

лікар 2014-03-06 / 21:20:56
до рдг-7:
шановний, Ви певно не знаєте про різницю між хабарем та вдячністю?! так от, вдячність - після проведеного лікування і є добровільним, а хабар- до лікування і є вимушеним! Нехай завжди вас лікують тільки безкоштовно! амінь!

кесельрінг 2014-03-06 / 17:56:26
До читача.
У ващука можливо було все. Абсолютно все...Будь-яка дурня...Тому не дивуйтеся з цього

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 5
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади