РОСІЯ ОГОЛОСИЛА УКРАЇНІ ВІЙНУ

Рада Федерації Росії одноголосно прийняв пропозицію президента Росії Володимира Путіна про введення військ в Україну.

РОСІЯ ОГОЛОСИЛА УКРАЇНІ ВІЙНУ

За таке рішення проголосували всі 90 сенаторів, які беруть участь у голосуванні.

Після голосування вони почали аплодувати.

«Розглянувши звернення президента РФ, і виходячи з інтересів і безпеки життя громадян РФ, наших співвітчизників та особового складу військового контингенту збройних сил РФ, що дислокуються у відповідності з міжнародним договорами на території України , Автономна Республіка Крим, відповідно до пункту «г» частини 1 статті 102 Конституції Російської Федерації Рада Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації постановляє: дати згоду президенту РФ на використання Збройних сил Російської Федерації на території України до нормалізації суспільно -політичної обстановки в цій країні» , - йдеться в рішенні верхньої палати російського парламенту.

Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Як раніше повідомлялося, президент Росії Володимир Путін вніс звернення в Раду Федерації про використання Збройних сил РФ на території України до нормалізації суспільно-політичної ситуації в цій країні.

 

01 березня 2014р.

Теги: Путін, Росія

Коментарі

правда украіни 2014-03-25 / 08:29:18
та ця путінська чума вже достала, в них офіційно в россіі 12000000 (12млн)наркоманів , не рахуючи алкоголіків.І це держава яка хоче навязувати сві устав іншим.В Чечні вбивали російських солдат, кадировькі терористи, а Путін, великий презедент, руку тепер жме йому .Таке майбутне чекае Крим тероризм, алкоголізм,наркоманія ,монополія,і ніякоіі свободи слова,всю інтилігенція чекае або путін, або тюрьма

Закарпатець 2014-03-05 / 21:44:09
Скеолько лет пройдет, прежде чем рабы юго-востока встанут с колен и поймут, что заработать на кусок хлеба и селедки для закуски к бутылке водки это не предел счастья. Что сделать, уважаемый jurius, чтобы ваши "медузы" освободились от путинского и не только путинского ярма??? Я категорически против радикального национализма, каким пугают граждан Украины на юго-востоке, но я решительно поддерживаю наших патриотов,отстаивающих ценой собственных жизней свободу, независимость нашего государства,желание жить в стране без коррупции, без бандитов-смотрящих, без продажных ментов,прокуроров и судей.Всиань с колен,раб потомственный,гордо подними голову и посмотри на своего "хама", сожми кулак и огрей им супостата - освободись от векового рабского смирения.Стань свободным человеком!

jurius 2014-03-05 / 00:37:30
Я из Бердянска, сюда захожу часто чтобы узнать мнение закарпатцев об актуальных проблемах страны. Что вам написать? У нас на Юго-Востоке много таких "медуз" типа славян как Виталий, для которых Украина это пустой звук и даже во время агрессии России они будут продолжать петь песни о "братьях". Но есть нимало и таких, которые пойдут добровольцами в армию и будут воевать за Украину. У нас много русскоязычных патриотов Украины и мы вас не подведем, постараемся сдержать наших предателей русофилов даже если это нам будет стоить больших трудностей. Главное чтобы вы знали, что от нас не нужно отказываться, не все на Юго-Востоке "москали". Слава Украине! Героям слава!

виталий 2014-03-02 / 17:03:23
Здравствуйте братья я не в курсе как у вас преподносят обстоятельства но как у нас в новостях оно нам вообще не нравиться!
Главное что бы не было войны нам есть что вспоминать и из одной тарелки мы ели всегда!Но если кто меня не может понять и хочет принять ту сторону баррикад,главное не надо обижать мирное население ма вас просим всей моей родней у вас в Днепропетровске наша родня живет.С уважением Славяне.

небайдужий 2014-03-02 / 11:26:26
Ця недорозвинута як фізично так і розумово істота (путин) закінчить своє життя як Чаушеску. Він створив навколо себе систему із політиків та військових собі подібних зомбі, що одноголосно голосують за параноїдальні прихоті недоросля-карлика.
Як нам після цього любити своїх російських братів?!!! Я ненавиджу вас кацаби, я ненавиджу все російське. Щоб ти висів на стовпі на Болотній площі, недоумок кацабський!!!

ужгородці 2014-03-02 / 11:20:25
Росія дуже близько до Закарпаття - всього трохи більше двох годин льоту пасажирським літаком і 40 хвилин військовим!Це дуже і дуже страшно і небезпечно! Путін хоче знищити нас.Нехай він і його прихвостні лікують свої дурні голови і свої кулемети і автомати обернуть проти себе!!!!

зік 2014-03-02 / 09:03:50
щоб тебе путін і твою росію чума захлинула,підер москальський.

Demon Killer 2014-03-01 / 23:08:44
Смерть фашистським окупантам!

Іван 2014-03-01 / 22:00:15
Я руським не заздрю.Це буде гірше Афганістану.

Ihor 2014-03-01 / 21:24:41
пукін психічно хворий разом з яником

Андрій 2014-03-01 / 21:15:24
Цікаво, чи тепер Кирил молится на колінах за УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД? Чому мовчить Україньска православна церква МП, чому не захищає свій український народ?

Слава 2014-03-01 / 20:43:28
Потрібно організувати акцію "Не купуємо російське".

антимоскаль! 2014-03-01 / 19:59:24
Шоб ти здох тінПУ!!!! Слава нації!

вiктор 2014-03-01 / 19:28:00
москвi нiколи не можна довiряти думають одне говорять друге а роблять трете УКРАIНА ПЕРЕМОЖЕ

Олег Диба 2014-03-01 / 19:08:53


Путін, здохни!


Бандерівець 2014-03-01 / 19:03:51
ВОЛЯ УКРАЇНИ АБО СМЕРТЬ!

Злий дядько 2014-03-01 / 18:49:32
Ну що ж, будемо з товаришами тепер воювати((( - а колись навчались в ВУЗі разом -шкода, а Україну треба захищати від червоної непасті....

НОВИНИ: Різне

19:29
Як змінились ціни на будівельні матеріали?
17:13
Чим може бути корисний штучний інтелект PPC-шникам?
22:46
"Заповіт" Тараса Шевченка прозвучав в угорському парламенті
17:13
Переваги вертикальних пресів для макулатури
22:19
Пневматичний пістолет для спорту та тренувань
22:17
Чому виникає запалення нирок і які аналізи допоможуть діагностувати нефрит?
22:15
Чоловічі ремені: Різновид матеріалів, як правильно обирати
00:48
/ 1
У першому турі виборів президента Словаччини виграв прозахідний кандидат
20:59
Оптові продажі промислової фурнітури в Україні: виклики та можливості для бізнесу в 2024 році
21:21
Колористика меблів: дивани яких кольорів виглядають дорого?
22:58
/ 10
Військовий з "Азова" запропонував дозволити бойовим бригадам самим мобілізовувати "ухилянтів"
15:29
Найкращі місця для подорожі в Японію
23:02
/ 2
Макрон: У нас немає лімітів, ми будемо реагувати на поведінку росії
17:10
Блендер на кухні - чому це обов'язкова річ
16:27
Який айфон краще купити у 2024 році?
16:08
Який холодильник краще: Ноу Фрост, статична чи динамічна система охолодження?
15:13
Де надрукувати книги у Львові за розумною ціною?
11:46
"Радіо Свобода": угорщина надіслала лист державам ЄС щодо, начебто, "утисків угорців" в Україні
22:55
Прямі джинси знову в тренді: кому пасують та з чим носити
20:19
Що можна подарувати дружині на річницю весілля
22:24
/ 3
Глава УГКЦ після слів Папи: В Україні нікому на гадку не спадає здатися
10:15
/ 10
Папа Римський Франциск порадив Україні "відважно" і з "відчуттям сорому" підняти перед росією "білий прапор" поразки
20:58
/ 2
Віцеспікер парламенту Словаччини заявив, що росія "не агресор" і "захищає свої інтереси"
20:32
/ 1
фіцо вважає, що Чехія поставила під загрозу відносини зі Словаччиною через різні погляди на війну рф проти України
13:11
Лазерне шліфування обличчя: Інноваційний підхід до краси
» Всі новини