У Мукачеві розробляють програму з надання безоплатної правової допомоги мешканцям міста

Учора, 28 лютого, на робочій зустрічі представників Благодійного фонду «Розвиток» з представниками Мукачівської міської ради та Мукачівського міськрайонного управління юстиції, яка проходила в рамках засідання міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення міста Мукачево, було прийнято рішення про створення міської цільової програми з надання безоплатної правової допомоги мешканцям міста Мукачево.

У Мукачеві розробляють програму з надання безоплатної правової допомоги мешканцям міста

До розробки проекту Програми будуть залучені юристи та адвокати Благодійного фонду «Розвиток», юристи Мукачівської міської ради, представники громадських організацій області та інші фахівці з права.

На зустрічі було обговорено та затверджено план заходів зі створення міської Програми, який буде реалізовано протягом 2014 року. Передбачається, що міська програма почне функціонувати з січня 2015 року.

Протягом 2014 року безоплатну правову допомогу всім мешканцям міста Мукачево, включаючи ромське населення, продовжує надавати Мукачівський правозахисний центр, офіси якого знаходяться за адресою м.Мукачево, площа Миру 17/12 (центр міста) та вул. Поштова 18 (ромський табір).

Більш детальну інформацію про безоплатну правову допомогу можна отримати на сайті БФ «Розвиток» http://rozvitok.org/pravozashhitnyj-centr або за телефоном: 066 056-18-46

Міська цільова програма з надання безоплатної правової допомоги буде розроблятися в рамках проекту «Розбудова сталої системи надання первинної правової допомоги мешканцям міста Мукачево», який реалізується Благодійним фондом «Розвиток» при підтримці Програми Розвитку ООН в Україні, Міністерства закордонних справ Данії та Міжнародного фонду «Відродження».

Головною метою проекту є забезпечення здійснення висококваліфікованого захисту конституційних прав та представництва правових інтересів бідних та соціально незахищених верств населення, включаючи ромське населення фінансовий стан яких не дозволяє їм отримувати платну юридичну допомогу.

Реалізація міської програми буде ґрунтуватися на принципах верховенства права, законності, доступності та забезпечення високої якості надання безоплатної правової допомоги. Буде сприяти рівній та прозорій участі і співпраці між організаціями громадянського суспільства та місцевими органами влади.

Розбудова сталої системи надання первинної правової допомоги мешканцям міста Мукачево — це початок процесу системних змін в Закарпатті, який встановить соціальні зв’язки в громаді та буде сприяти включенню бідних верств населення в соціальні процеси міста.

01 березня 2014р.

Теги: право, допомога

НОВИНИ: Соціо

08:47
На Закарпатті оприлюднили графік вимкнень електроенергії на 7 грудня
18:57
/ 2
На Закарпатті запустили процес забудови вітряками гори Гострої - частини Смарагдової мережі
15:27
Військові, ветерани та волонтери отримали державні нагороди до Дня ЗСУ Фото новина
13:26
/ 4
В Ужгороді патрульний надав домедичну допомогу чоловікові після бійки
09:15
Нічний удар по залізниці спричинив масові затримки поїздів на Закарпаття
18:14
До Мукачева прибув черговий евакуаційний поїзд із Дніпропетровщини Фото новина
17:23
У Мукачеві проведуть в останню путь полеглого захисника Володимира Луканинця Фото новина
12:03
На війні з рф поліг захисник із Виноградова Андрій Кириченко
11:11
У Чехії розшукують 22-річну закарпатку Фото новина
10:59
/ 2
Затриманий на хабарі суддя Олександр Пелих мобілізувався до ЗСУ
09:20
/ 13
Керівником Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області призначено Костянтина Черпіцького Фото новина
09:08
/ 2
Чопський прикордонний загін очолив Євгеній Бабич Фото новина
09:01
На Закарпатті оприлюднили прогнозований графік можливих відключень електроенергії на 5 грудня
16:52
На війні з рф помер військовий із села Свобода на Берегівщині Михайло Дерда Фото новина
13:56
В Ужгороді відкрили міні-скульптуру «Різдвяний цвіркун» Фото новина
09:09
Актуальний графік відключень електроенергії на Закарпатті 4 грудня
23:08
На війні поліг Василь Русин з Бистриці Чинадіївської громади Фото новина
18:00
В Ужгороді відкрилася Резиденція Святого Миколая
15:22
Туристичний потенціал Закарпаття презентували на виставці у Стокгольмі Фото новина
12:45
На Хустщині після повторного спалаху гепатиту А в Ізі посилили протиепідемічні заходи
11:17
/ 3
У Мукачеві запряцював перший в області крематорій для тварин Фото новина
10:03
У НПП «Синевир» посилили патрулювання через ризики незаконних рубок ялинок перед новорічними святами
09:04
На Закарпатті 3 грудня діятиме погодинне відключення електроенергії
18:17
/ 1
У Перечині перепоховали Героя Ярослава Токаря, який у 2023-му загинув під час боїв у Бахмуті Фото новина
17:30
Румунія продовжила обмеження руху на кордоні через ремонт мосту на річці Тиса
» Всі новини