На Іршавщині діють посилені патрулі з міліції і представників громадськості (ФОТО)

Серед порушників правил дорожнього руху, яких затримали під час спільного рейду, виявився представник влади та водій-«мажор», котрий гасав на іномарці вулицями Іршави

На Іршавщині діють посилені патрулі з міліції і представників громадськості (ФОТО)

Уже кілька днів на Іршавщині діють посилені патрулі міліції, до складу яких входять працівники Іршавського райвідділу та представники громадськості.

Щоб громадяни відносились до цього нововведення з порозумінням, працівники міліції та активісти запросили в рейд місцевих журналістів Василя Шкірю, Ліану Демчик, Евгенію Шутко, Марію Бряник.

Перед початком несення служби перший заступник начальника Іршавського райвідділу підполковник міліції Мирон Черничко провів інструктаж, на якому довів інформацію про озброєні напади невідомих осіб у масках на АЗС у Тячеві та Хусті. Також учасники рейду були попередженні про водія мікроавтобуса, який роз′їжджає по району й краде з вантажних автомобілів пальне та інші товарно-матеріальні цінності.

Для патрулів були визначені конкретні маршрути та поставлені для кожного окреме завдання.

За сприяння громадських активістів під час чергувань виявлено 4-х осіб, яких притягнуто до адміністративної відповідальності. Громадські активісти брали активну участь у затриманні правопорушників. Один із них виявився представником влади, інший – «мажор», який, ігноруючи всі правила дорожнього руху, гасав на іномарці по вулицях Іршави. Ще два водії перебували за кермом, хильнувши зайвого.

- Такі посилені патрулі організовані для попередження конфліктних ситуацій, яких наразі чимало як у самій Іршаві, так і в населених  пунктах району. Громадяни повинні із порозумінням віднестись, якщо їх такі патрулі зупиняють. Сподіваємося, що спільними зусиллями ми збережемо спокій і порядок у нашому районі, – прокоментував ситуацію начальник Іршавського райвідділу міліції Микола Куриця.

 

Віта Горзов, Іршавський РВ УМВС

27 лютого 2014р.

Теги: патруль

НОВИНИ: Соціо

17:34
/ 1
На війні з рф загинув військовий із Виноградова Іван Роман Фото новина
15:25
На війні поліг прикордонник з Перечина Ростислав Ганчак Фото новина
09:58
На Закарпатті виявили рекордну відсутність документів у перевізника Фото новина
22:26
У Соловці Чопської громади провели в останню путь військовослужбовця Кароля Кадаша, що помер на Сумщині Фото новина
20:59
Підтверджено загибель в червні 2025-го Василя Мацоли з Вонігова на Тячівщині Фото новина
19:26
/ 4
Мешканці Щербовця на Мукачівщині виступили проти вирубки лісу для будівництва лінії електропередачі на знищену вітряками Руну
18:25
На Тячівщині оштрафували 29-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
15:24
В Ужгороді виявили водійку з перевищенням норми алкоголю більш ніж у п’ять разів Фото новина
14:25
Підтвердили загибель Героя з Бистриці на Мукачівщині Роланда Поплавського Фото новина
11:57
/ 2
Іноземець понад 15 років незаконно проживав на Закарпатті Фото новина
09:12
На Закарпатті обрали 8 ліцеїв для переходу на 12-річну освіту
19:08
/ 2
Рятувальники вийшли в рейди проти паліїв сухостою Фото новина
16:28
/ 3
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
15:34
/ 3
На Закарпатті викрили схему ухилення від податків через «тіньові» квитки на міжнародні рейси Фото новина
15:17
На війні загинув захисник із Королева на Берегівщині Георгій Попович Фото новина
14:40
/ 4
На Закарпатті реалізують масштабний проєкт зі збереження унікальної синагоги Фото новина
13:00
На війні з рф поліг Герой із Середнього на Ужгородщині Олександр Баб’як Фото новина
12:02
Закарпатський крафт презентують на виставці в Празі Фото новина
11:17
У боях за Україну поліг захисник із Великого Раківця на Хустщині Руслан Мельник Фото новина
14:15
/ 1
Військовий 128-ї гірсько-штурмової бригади став призером конкурсу інструкторів армійського корпусу Фото новина
12:50
На Закарпатті медики «екстренки» врятували жінку після раптової зупинки серця
10:42
/ 2
В Ужгороді відбудеться підсумкова конференція міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»
10:01
/ 1
У Мукачеві вулицями міста пройшла Хресна дорога Фото новина
09:06
/ 1
На Закарпатті під час рейду проти спалювання сухостою оштрафували ще чотирьох порушників Фото новина
17:54
/ 1
Полеглому закарпатському захиснику присвоєно звання Героя України Фото новина
» Всі новини