Зігрітися взимку допоможе ужгородський завод "Конвектор"

— Наш завод знаходиться у місті Ужгороді та працює з 1998 року, — розповідає регіональний представник заводу “Конвектор” Віктор Гомон. — Ми по праву вважаємося виробником конвекторів №1 в Україні, вже реалізовано понад 500 тисяч конвекторів нашого виробництва. Досвід, бездоганна якість, використання найкращих імпортних комплектуючих, продумана система контролю — все це свідчить про якість нашої опалювальної техніки.

Зігрітися взимку допоможе ужгородський завод "Конвектор"У котлах та конвекторах, які випускає завод, використовується автоматика італійської фірми SIT. А найважливішою перевагою виробів представник заводу вважає помірну ціну, більший, ніж у імпортних аналогах, гарантійний термін та повне сервісне обслуговування.

— Гарантія на котли три роки, на конвектори — п’ять років. Завдяки тому, що самі випускаємо високоякісні комплектуючі, вони завжди є в наявності. Покупець, обравши нашу техніку, економить гроші, електроенергію, газ та місце. Котел “TEPLOWEST” має помірну ціну, бітермічний теплообмінник від італійської фірми FUGAS, спеціально спроектовану систему виведення продуктів згоряння, що надає йому надзвичайно компактного розміру. “TEPLOWEST” підійде для опалення приміщення площею до 200 м кв. та одночасно забезпечить гарячою водою. Йому знайдеться місце не тільки у невеликому будинку чи офісі, але й у квартирі багатоповерхового будинку (в тому числі вище п’ятого поверху). Випускається у двох модифікаціях: з відкритою та закритою камерою згоряння (димохідний та турбо). Безшумна робота — ще один вагомий плюс для використання у квартирі. Ціна димохідного котла — 2750 грн, турбо — 2950 грн.

— “TEPLOWEST”, — продовжує пан Віктор, — працює навіть при порівняно низькому тиску газу та води. Він забезпечений всіма українськими сертифікатами та дозволами, автоматикою безпеки. М’який старт при запуску, функція незамерзання, стабільна температура води та плавне її регулювання, функція антиблокування насоса, контроль наявності і циркуляції води в системі опалення та інші переваги зроблять ваше життя комфортним.

Газові конвектори ужгородського заводу слугуватимуть не менше 15 років. Ці автономні опалювальні прилади високоефективні, економні, безпечні та зручні, можуть працювати на природному та скрапленому газі. Герметична камера згоряння є гарантією того, що продукти згоряння не потрапляють у приміщення. Конвектор швидко нагріває кімнату і автоматично підтримує задану температуру, італійська автоматика гарантує безпеку та зручність у користуванні.

Завод випускає п’ять видів конвекторів різної потужності. Економічність полягає не лише у доступній ціні (від 942 грн), але й у зменшенні витрат на встановлення, експлуатацію: для опалення кубічного метра приміщення достатньо 1,4 м куб. газу, що коштує 16,8 грн на місяць.
Неля Заболотна, "Рівненська газета"
15 серпня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

13:44
У Мукачеві патрульні виявили водія у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
10:05
На Ужгородщині чоловіка оштрафують за випалювання сухої стерні біля житлових будинків Фото новина
09:20
Ще одного водія оштрафували за забруднення території поблизу Синевиру Фото новина
21:37
На Харківщині поліг Віктор Маріонда з Рахова Фото новина
17:59
В Іршаві під час руху загорілася вантажівка Фото новина
16:59
На війні загинув Герой із Рахова Андрій Петрищенко Фото новина
14:21
В Ужгороді безкоштовно вакцинуватимуть котів і собак проти сказу
13:05
В Ужгороді 30 липня попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Андрієм Куном Фото новина
11:42
Рятувальники, поліція та прикордонники другий день шукають зниклого на Ужгородщині чоловіка Фото новина
11:16
На Закарпатті затримали чоловіка, який влаштував серію фейкових повідомлень про мінування Фото новина
18:39
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
16:19
В Ужгороді нетвереза водійка без прав влаштувала ДТП Фото новина
15:21
/ 1
У селі Осій на Хустщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Матіком, який більше трьох років був зниклим безвісти Фото новина
14:14
Рятувальники показали фото ліквідації наслідків негоди на Закарпатті Фото новина
11:55
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Володимиром Рогачем Фото новина
21:18
В Іршавській громаді попрощалися з захисником Олександром Вінніченком зі Смологовиці Фото новина
17:57
В Ужгороді під час нічної пожежі постраждали двоє людей Фото новина
13:55
/ 1
В Ужгороді 28 липня попрощаються із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
11:58
У селі Тихий на Ужгородщині попрощаються із загиблим воїном Євгенієм Бушмакіним, який більше року був зниклим безвісти Фото новина
11:26
/ 1
Підтвердили загибель на війні Героя із села Онок на Берегівщині Миколи Заріцького Фото новина
10:23
На одній із вулиць Ужгорода можливе ускладнення руху через аварійні роботи
18:18
/ 2
На Закарпатті за місяць зафіксували 32 скарги на порушення прав під час мобілізації
14:15
/ 1
У Карпатах рятувальники евакуювали туристку зі Львова, якій стало зле під час походу Фото новина
12:21
На Закарпатті дитина отримала різані рани після небезпечних завдань в онлайн-грі
10:41
/ 1
Завтра в Ужгороді відбудеться прощання із захисником Олександром Карбованцем Фото новина
» Всі новини