Представляти "Правий сектор" на Закарпатті призначено "Карпатську Січ" і Олександра Сачка

Центральним штабом "Правого сектору" керівником "Правого сектору" в Закарпатській області призначено Олександра Сачка. А єдиним представником "Правого сектору" на Закарпатті від тепер є СПО "Карпатська Січ".

Представляти "Правий сектор" на Закарпатті призначено "Карпатську Січ" і Олександра Сачка

Цю інформацію кореспондентові Закарпаття онлайн підтвердили в "Правому секторі".

У зв'язку з цим СПО "Карпатська Січ" оголосила загальну мобілізацію по області по створенню місцевих осередків "Правого сектору".  

Відповідно до зазначеного рішення "Правого сектору", кожне місцеве об'єднання громадян, яке проявляє ініціативу від імені "Правого сектору" на території Закарпаття, повинне підпадати під протекторат "Карпатської Січі" та узгоджувати свою діяльність із її офіційним керівництвом. За інформацією Закарпаття онлайн, такі групи, котрі називають себе "Правим сектором", останнім часом з'явились у Мукачеві, Виноградові тощо. 

Ті, хто порушить умову підпорядкування єдиному керівництву, розглядатимуться як шахрайські структури чи провладні провокатори, кажуть в "Карпатській Січі". До таких будуть застосовані запобіжні заходи задля уникнення провокацій, оскільки "Карпатська Січ" несе відповідальність за дії "Правого сектору" на Закарпатті.

В організації навели і контакти для звернень:

ел. адреса : karpatska_sich@rambler.ru
сторінка вк : http://vk.com/id189271001
тел. : 099 05 34 869 (Олександр)

05 лютого 2014р.

Теги: Правий сектор, Карпатська Січ, Сачко

Коментарі

Яна 2014-03-15 / 09:42:11
Доброго вам ранку. Я передивляюсь часто відгуки, але мені здається їх читають тільки такі як ми. Правий сектор, ви читаєте наші скарги і нашу біль. ДОПОМОЖІТЬ НАМ, Кляп та Сопкова, довели мене до того , що я сама пішла з роботи. Невже на них не найдеться управи? А Тороній ? Що вони роблять з проф.тех. освітою. Чому ви не дойдете і до них?

Ужгородський професійний ліцей 2014-03-14 / 09:26:30
Доброго дня. Ми дякуємо вам за вашу роботу, але будь ласка допоможіть і нам. Ви проводите люстрацію, ви не даєте злодіям та хабарникам бути при владі зараз. Чому ж ви не дійшли до освіти? Чому весь департамент ще там. Кляп, Тороній і Сопкова при владі ? Вони досі травлять народ , принижують їх та давлять як тараканів. Зверніть на них увагу.

Яків 2014-03-01 / 12:31:06
Допоможіть наших дітей забрати з цього ліцея , а вернути їм ліцей по Гагаріна. Відправте на Паризьку Комуну якусь перевірку, хоча б санепідемстанцію, бо там не можна вчитися. Ми благаємо вас поможіть.

Яна. 2014-03-01 / 12:21:21
Дякую пану , який написав про центр проф.тех.освіти. Моїй дитині сказали, що виключать з нього. Хто вона така. , щоб возмущатися про зданіє де вони вчаться. Дівчата йдуть по двоє в туалет, бо бояться . Там всюди полумрак, вікта як при війні зафарблені краскою. Там тиск на дітей ведеться. Допоможіть нам.

Юра 2014-03-01 / 12:17:27
Люди допоможіть! Я батько учня Ужгородського центру проф.тех. освіти . Діти вчаться в нелюдських умовах. Води нема в туалетах, сморід на весь перший єтаж, плісінь всюди, криша тече, опалення нема. Схаменіться пан Тороній, п. Кляп!!!! Ваші діти не вчаться тут, а ви забираєте від дітей здоров"я. Я уже оббігав всіх чиновників, але не реагує ніхто. Пан Сачко, допоможіть!!!! У вас також є діти. Не можуть всі вчитися в університетах, або жити в Америці.

Portugal 2014-02-07 / 00:03:50
Правий сектор,РеальнІ,Герої України....хто був ,,,той знає!!!

Portugal 2014-02-07 / 00:01:16
b52....Слава Україні........поважаю рішучі дії,,,,що важуть тисячі слів коли потрібна сила руки В.Цой.....а наше суспільство дійсно тільки зараз переформатовується........теперь ми Майданівці не сліпі вівці які без поводиря і кроку ступить не можуть............новий вид сприймання і втілення в життя Народної політики(думки,проекти і їх здійснення).....хочеш щось змінити.....міняй.....а не озирайся, хто зверху тобі дасть пендель,...психологія рабів уходить в історію......Слава Україні....!!!!

Аня 2014-02-06 / 13:53:59
Ви, двоє провокаторів...Ви зараз що робите ??? замість того щоб згуртуватись- ви сретесь (перебачте за слово, але інакше ніяк). Давайте правим, лівим, боком, передом, але роздавимо тих придурків, а потім уже з"ясуємо відносини.

b52 2014-02-06 / 12:55:57
Так зайди до себе, до хати, нащо себе і комп так мучити)))

БАМчик 2014-02-06 / 12:30:22
про 5-й поверх чув,що там тепло спати...не те що в моїй палатці...коли
-16...

БАМчик 2014-02-06 / 12:17:37
а "лідерчики" ? так вони кожен день розписуються в своїй недолугості і неспроможності

b52 2014-02-06 / 12:17:16
2 БАМчик - ну вибач що тобі не доклали хто такий "Правий сектор". Може чув про 23 сотню, про 5 поверх у профсілках? Якщо ні, а ти підтверджуєш що, ні. А це значить що ти є мілюзга, політичний планктон, який приречений сидіти за компом і переглядати щохвили лінійку новин, постити нісенітниці і вдавати із себе великого розумника.
Виходить, що ти, ще мало того що, дурень не поінформований, ще і провокатор.

БАМчик 2014-02-06 / 11:59:03
і пишу все це для того щоб людей Майдану не ділили на сорти...надоїло .

БАМчик 2014-02-06 / 11:38:24
і 99.9% людей Майдану котрі брали участь у супротиві і не чули про якийсь
"правий сектор"

БАМчик 2014-02-06 / 11:31:55
дурень ти сам b52 !
всі люди Майдану приймали участь в супротиві владі 19-го !

b52 2014-02-06 / 09:43:55
Дурень, ти, БАМчик або провокатор. Про яку шкуру ти тут розказуєш? Звикли в своєму опозиційному болоті борсатись, створювати "рухи" подібні до Броунівських. Одна мудра людина сказала - якщо опозиція нічого не здатна зробити в парламенті, то і поза його межами так само. До чого призвели переговори? Скільки люди чули ультиматумів? І що ? Після спливання чергового ультиматуму на випередки бігли до Януковича на переговори. До чого договорились? Відповідь знаєте самі. Опозиційні тритушки мають вноги поклонитись Правому сектору, афганцям, медслужбі Майдану і Людям Майдану за те що вони роблять. Згадайте 19 січня - освистані тритушки, атака на Грушевського, що верещав очкастий - всі на Майдан, на Грушевського провокація. Потім вони (тритушки) використають як козир, захоплення Грушевського, в переговорах із псевдовладою про ніщо. І знову їх розведуть, заболтають тему, затягуючи час...
Тому прийшов час до рішучих кроків, бо завтра вже буде пізно. Градус накалу в суспільстві зростає. Вже всі побачили на що здатні так звані керовніки опозиції. Нагальна потреба в новому і якісному лідері. Рішуче налаштованим громадяам потрібно лідера. Сидіння в загоні на полощі, нінащо невпливаючи, граючись у блокаду - смішно. Так вигідно владі і зкомпроментованим керовнікам такзваної Народної Ради. Навіть тупорилі мусора це розуміють.
Думай, люде, бо за тебе вже ніхто нічого робити не буде...

БАМчик 2014-02-06 / 01:47:05
вся ця свистопляска
нагадує дележку шкіри невбитого медвідя ...

БАМчик 2014-02-06 / 01:29:16
так що братове може назвемося Лівим сектором ? А якщо серйозно ?

БАМчик 2014-02-06 / 01:10:08
там же в Лівому секторі і був захоплений беркутовець...

БАМчик 2014-02-06 / 01:05:58
і найзапекліші сутички і вилазки відбувалися в Лівому секторі

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"