Закарпатка продала за 2 тисячі доларів свою дитину для жебрання

Кожного дня четверо дітей віком від 4 до 13 років були вимушені просити милостиню на ринках Тячівського району Закарпатської області. Займатися жебрацтвом дітлахів змушували їх батьки, яких затримали працівники управління по боротьбі з організованою злочинністю.

Такий бізнес приносив учасникам злочинної групи чималий дохід. Зі слів затриманих, за день діти могли заробити до 5 тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба ГУБОЗ МВС України.

Однак і цього зловмисникам було замало. Одна із жінок прийняла рішення взагалі продати свою дитину, яку оцінила у 2 тисячі доларів США.

Підшукуючи покупця, мати рекламувала своє чадо, як досвідчену жебрачку, здатну викликати жалість та виманювати гроші з небайдужих людей.

Просто на вулиці посеред білого дня вона віддала чотирирічну дитину, за що отримала бажані кошти. Відразу після передачі грошей її затримали оперативники УБОЗ.

Наразі кримінальне провадження стосовно негідних батьків направлено на розгляд суду. Їм інкримінують втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність та використання малолітньої дитини для заняття жебрацтвом, вчинені у складі організованої злочинної група, а також торгівлю людьми.

«На щастя, дітей звільнили з трудового рабства, їм нічого не загрожує. Наразі ними опікується держава, а знаходяться вони у дитячому будинку. Подальшу їх долю вирішуватимуть компетентні органи», – зазначає начальник УБОЗ УМВС України в Закарпатській області Микола Кулітка.

03 лютого 2014р.

Теги: жебрацтво, торгівля людьми

НОВИНИ: Кримінал

15:00
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 11
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
10:03
/ 2
26-річну жінку підозрюють у вбивстві військового в Ужгороді на замовлення з рф Фото новина
18:01
Ексдиректора аеропорту Ужгород судитимуть за службову недбалість Фото новина
16:27
/ 10
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика судитимуть за приховування активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
13:25
/ 1
У Мукачеві чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття колишньої дружини Фото новина
10:15
/ 1
Російські спецслужби могли вплинути на підлітка, який стріляв у школі на Ужгородщині Фото новина
09:57
На Закарпатті затримали організатора каналу незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
18:28
/ 10
Під час обшуків у посадовця ВЛК на Закарпатті вилучили понад 11 млн грн Фото новина
10:29
/ 1
На Закарпатті викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
17:08
/ 14
У Берегові ДБР проводить обшуки у керівника ВЛК якого підозрюють у продажі висновків комісії Фото новина
17:50
Суд обрав запобіжний захід підлітку, який відкрив стрілянину в школі на Закарпатті Фото новина
11:00
На Закарпатті підлітку повідомили про підозру за стрілянину у школі Фото новина
15:19
/ 2
На кордоні затримали громадянку Словаччини, яка вивозила українок у сексуальне рабство Фото новина
00:36
/ 1
Cтрілянину підлітка з пістолета в ліцеї Чопа розслідують як терористичний акт Фото новина
18:29
На Закарпатті судитимуть 15-річного водія, який спричинив смертельну ДТП Фото новина
15:44
/ 3
Жителю Берегова, який викрав жінку з дитиною і стріляв у поліцейських, загрожує довічне ув’язнення Фото новина
17:51
/ 1
Водій, який спричинив смертельну ДТП на Закарпатті, отримав 5 років тюрми
16:31
На Закарпатті повідомили про підозру чоловіку, який викрав жінку з дитиною та відкрив вогонь по поліцейських
13:09
В Ужгороді чоловіка засудили до 13 років за жорстоке вбивство Фото новина
17:04
/ 2
Поліція оприлюднила деталі резонансного викрадення жінки з 3-річною дитиною на Закарпатті Фото новина
15:23
На Берегівщині затримали чоловіка, який викрав жінку з дитиною і відкрив вогонь по поліції Фото новина
» Всі новини