У Міжгірському районі створили Народну Раду

31 січня 2014 року відбулась сесія Міжгірської районної ради на початку якої була оголошена хвилина мовчання за євромайданівцями, що загинули в місті Києві, та проведено панахиду, яку провів греко-католицький священник отець Василь Мандзюк.

Перед формуванням порядку денного громадський активіст Михайло Буришин звернувся до присутніх на сесії депутатів та громадськості та наголосив на тому, що вся відповідальність за події, які відбуваються сьогодні в країні, лежить на діючій владі,

Також він повідомив про створення Міжгірської Народної ради, яка була утворена кількома днями раніше у складі 26 осіб. Більшу половину складу Народної ради складають депутати районної, селищної та сільських рад, а також громадських організацій, опозиційних партій та активістів Міжгірського ЄвроМайдану.

Міжгірська Народна рада бере на себе відповідальність інформувати громадськість про стан справ та діяльність виконавчої влади в Міжгірському районі.

До складу Міжгірської Народної ради увійшли:
1. Баран Василь (Свобода)
2. Буришин Михайло (Батьківщина)
3. Бонкало Ярослав (Єдиний Центр)
4. Бігар Федір (Батьківщина)
5. Галас Василь(Єдиний Центр)
6. Голуб Ганна (Представник Громадськості)
7. Голінка Мар’яна (Представник Громадськості)
8. Грига Олександр (Єдиний Центр)
9. Іваниш Іван (Батьківщина)
10. Казибрід Оля (Представник Громадськості) 
11. Кость Іван (УДАР)
12. Мандзюк Василь (Представник Громадськості)
13. Маркович Василь(Єдиний Центр)
14. Місик Маряна (Представник Громадськості)
15. Палапа Віталій (Представник Громадськості)
16. Плитан Іван (Батьківщина)
17. Пиринець Валерій (Батьківщина)
18. Рущак Галина (Представник Громадськості)
19. Стецюнич Лариса (Свобода)
20. Стецюнич Сергій (Єдиний Центр) 
21. Тереля Михайло (Єдиний Центр)
22. Черничка Василь (Батьківщина) 
23. Цендра Роман (Єдиний Центр)
24. Чуп Іван (ГО Патріоти Верховини)
25. Штелень Михайло (Представник Громадськості)
26. Щемур Микола (Представник Громадськості)

31 січня 2014р.

Теги: Народна Рада

Коментарі

Василь 2015-01-02 / 21:59:40
Мене чи візьмете досебе, я бачу що переважна більшість злодіїв і я деревяний їм невстпаю

Аня 2014-03-23 / 22:51:29
Підтримуємо Мирослава і Горянина "бо Царь дійсно файний хірург але воює за себе а не за народ" А дорогу треба дати молодим-Баран навчиться працювати,тільки треба дати йому шанс

Мирослав 2014-03-20 / 21:31:17
Підтримуємо патріотів-медиків! Плитану І.В.-ТАК,ТАК,ТАК! Царю-ні,ні,ні! Юрія Гнепу-підтримуємо!

Валя 2014-03-05 / 19:38:48
Чому немає при владі Юри ГНепи? Він при всіх владах був вірний своїй партії-не міняв,а твердо і впевнено йшов по своєму курсу.Вважаю,що він має
очолити адміністрацію-свій,Міжгірський,нормальний,людяний.

Асі 2014-03-05 / 11:49:44
Шановні! Невже ніхто не може зрозуміти, що потрібно змінювати не імена посадовців "Васю на Петю, а Ваню на Мішу, а систему в цілому. Доки наші люди не перестануть "тицькати" гроші посадовцям, а ті в свою чергу повинні відмовлятися від будь яких взяток, то лише тоді можна очікувати якихось змін.
А щодо тих людей які є в списку, то що від них можна очікувати..........там в більшості Яремові прихвостні і Чупові цімбори та фамелия.

патріоти медики 2014-03-02 / 09:49:25
Медики за Плетана Івана ВАсильовича! Розумний,незаплямований,цілеспрямований,справедливий! Царю-зась і ще раз НІ,НІ,НІ!!!!

міжгіці 2014-03-01 / 16:13:53
Дивує вибір Палапи. Інші-всі достойні.

працівник 2014-03-01 / 16:10:15
Схаменіться люди за Царя! Ви видете,що медики всі проти нього,ніхто не йде на майдан підтримувати його.Він своє відробив і наробив.Хоче оперувати - пускайте,а до влади не допускайте.Він працював на себе,робив експеременти,але нічого доброго не зробив для медичних працівників ,ерім того що постійно всіх гнобив,за людей не рахував. тільки як його звільнили,то з простими медсестрами почав здороватися. А ліки? Лікарня була бідна,хворі все купували-а гаражі,котельня росли,як гриби. У той же час у інфекцію зайти не можна-пол провалюється,у терапії-шпари на вікнах,потолок паде,стіни як у тюрьмі.Вікна та двері склав гуманітарні,вікна не відкриваються,бо нема замків.Він уже газдував-пустіть когось іншого! Лікарі сприймуть будь-кого-тільки не Царя.

Lika 2014-02-04 / 10:57:51
Іване!!! У 2010 році за Щуря проголусавали 90 %жителів, ви випали на 8 років, чи память слаба? Як Вам не соромно писати такі слова як кончений і тд. Подиви на себе раз, або балатуйся на настурних виборах та подивиме чи вибирут тебе.

Русин 2014-02-01 / 11:27:30
Дякуйме Богу і за сисі(таланти), бо в других (талантів) всталися лищ язики довгі Щурям діри підтирати!

мацкалюга 2014-02-01 / 10:41:05
До працівник рда 2014-01-31 / 22:06:59
Частину людей або точно не знаю або догадуюся хто це, тобто невідомі люди, але в цьому списку немає наприклад Василя Царя -екс головлікаря., Ярослав Манделя, Юрика Михайла, Федора Чупа чи Михайла Шурдука ? Не розумію чому ?? Я думаю що хоч частина з них повинна була бути присутня в цьому списку.
Йо сисе ум, чисть і совість нашого краю. Із сього списку хиба що Царь ся як дохторь проявив айбо й то як менджер з нього так собі, а остальні, що годні запропоновати людьом як самі ся у свому житті нич не добили як ся каже ни кола ни двора, що сі вшиткі варта запропоновати, указати як треба жити нет, керувати тоже нет, зарабляти гроші тже нет (хоча Мандель якось тозанє як заробити сам неробити дітися учат машина їздит но айбо то всьо мосад му ратує, майже)так шоя розумію чого їх неє, а галаманити по принципу а баба-яга проти то і так у нашої чиляди у крови

мацкалюга 2014-02-01 / 10:10:32
іван 2014-01-31 / 17:45:26
пак Іване у нас усі походили майже по всїх партіях, а народна рада то так як козаки в голятині або колочаві

Горянин 2014-01-31 / 23:01:45
Йдіт геть собі із Манделем, то продажний чоловік, то Щурьова простітутка; Юрик-воює лише не знати із ким і за кого; Цар-файний хірург,який воює за себе, а не за народ.

працівник рда 2014-01-31 / 22:06:59
З більшістю депутатів я знайомий і погоджуюся що більшість з них нормальні люди що дійсно не підтримують цю злочинну владу представлену в районі Щурями. Окремі з них (наприклад такі як Палапа, котрому навіть спалили дві копиці сіна., як отець Василь Мандзюк до котрого застосувують різні методи впливу як на церковнослужителя) - на протязі вже багатьох років доказали свою позицію до Щурів через суди, виступи на телеканалах та публікації в газетах, зборами громади селища та інше, як люди котрі мають свою тверду позицію. Але я як працівник РДА точно знаю що Кость іван та Черничка Василь це "щурівські" сраколизи та продажні нікчеми. Частину людей або точно не знаю або догадуюся хто це, тобто невідомі люди, але в цьому списку немає наприклад Василя Царя -екс головлікаря., Ярослав Манделя, Юрика Михайла, Федора Чупа чи Михайла Шурдука ? Не розумію чому ?? Я думаю що хоч частина з них повинна була бути присутня в цьому списку.

МІЖГІРЕЦЬ 2014-01-31 / 19:47:23
У СПИСКУСАМІ "ТАЛАНТИ" ВЕРХОВИНИ.

іван 2014-01-31 / 17:45:26


Народ пішов за Щурьом лиш раз у 2006 році коли він був з Ющом, після того народ деревляного рахує за конченоє продажноє чмо, котроє ***** таким педікам як ПРдурки вби не сидіти в тюрмі. Вже більше 3 років Міжгіря немає голови бо Щурі та ледиди бояться програти вибори, і тепер вже точно від Щуря вибори виграє будь тко. Щурь то вчорашній день, то є конченоє прокравшоєся боячоє чмо, котрому світить лиш туряга як його пахану Януковичу, і тому вни самі і пишут такі за себе коментарі.


Нік 2014-01-31 / 17:13:49
Поважаю!

виборець 2014-01-31 / 14:44:31

Ще одна приємна звістка після звернення Виноградівської районної ради до В.Януковича про добровільну відставку.

Логічно, що схожі новини мали б прийти і з Мукачева та району, Хуста, Іршави, Ужгородського району, як мінімум.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ