Об’їзні дороги біля Берегова та Ракошина планують будувати у 2014 році

Закарпатською Службою автодоріг на 2014 рік підготовлено ряд пропозицій для здійснення ремонтів і обслуговування доріг області, загальною вартістю 410 млн.грн. Також передбачено 315 млн.грн. на продовження вкрай необхідних робіт зі спорудження об’їзду с.Ракошино на дорозі Київ-Чоп та будівництва об’їзної м.Берегово.

Об’їзні дороги біля Берегова та Ракошина планують будувати у 2014 році

За словами начальника Служби автодоріг у Закарпатській області Василя Марковича, це б розвантажило КПП «Чоп-Загонь», що на українсько-угорському кордоні, та дозволило б розпочати підготовку до спорудження на території України сучасної нової міжнародної транспортної автомагістралі, будівництво якої наразі наближається до кордону з Угорщиною, поблизу с.Дийда Берегівського району.

Пропозиції направлено до Укравтодору. Про затверджений ліміт асигнувань буде відомо після розробки фінансових планів на поточний рік та прийняття місцевих бюджетів.

На початку нового року, коли були досить теплі погодні умови та відсутність снігу, дорожні підприємства Закарпатської області виконували роботи з ямкового ремонту покриття доріг.

«Ямковий ремонт у січні виконано заздалегідь виготовленим холодним асфальтобетоном та гарячим асфальтобетоном на площі 7570 кв.метрів,  в т.ч. на дорогах державного значення 4390 кв.м. та місцевого значення 3180 кв.метрів, - розповів Василь Маркович. - Зокрема, Мукачівським, Ужгородським, Хустським, Берегівським та Виноградівським райавтодорами проведено аварійний ямковий ремонт доріг Мукачево-Берегово-КПП «Лужанка», Берегово-Кам’нське, КПП «Вилок-Неветленфолу», КПП «Дяково» (до 14-го кілометра), а також відремонтовано покриття окремих доріг в районі розташування сіл Запсонь та Косонь Берегівського району.  Після сходу снігового покрову дорожні роботи будуть продовжені», - зазначив головний дорожник області.

30 січня 2014р.

Теги: дороги, ремонт

Коментарі

йой 30.01.2014 / 21:54:25
та невже???!!!!!

НОВИНИ: Соціо

18:14
Громади Закарпаття отримають гранти на розвиток екотуризму Фото новина
17:09
На Закарпатті розпочинається сезон цвітіння унікальної Долини нарцисів
16:17
В Ужгороді попрощалися із полеглим військовим Артуром Каташинським Фото новина
13:19
В Ужгороді розшукали зниклу школярку Фото новина
12:50
/ 3
Службовий пес на КПП «Ужгород» викрив спробу вивезення $100 тисяч Фото новина
10:17
В Ужгороді можливі ускладнення руху на вулиці Карпатської України
09:09
На Ужгородщині затримали водія, який влаштував ДТП у стані сп'яніння Фото новина
07:06
/ 9
Екскерівник прокуратури Закарпаття Казак зі Швеції через суд вимагає майже 5 млн грн недоотриманої зарплати
17:33
У селі Невицьке на Ужгородщині попрощаються із Героєм Анатолієм Макаровичем Фото новина
10:22
В Ужгороді попрощаються із захисником Артуром Каташинським Фото новина
16:15
/ 8
На Закарпатті поліцію звинуватили у незаконному проникненні до будинку
09:29
У Долині нарцисів на Закарпатті розпочалося цвітіння Фото новина
18:27
/ 1
У Вонігові на Тячівщині підтвердили загибель захисника Михайла Росохи Фото новина
16:27
/ 12
Суд на Закарпатті покарав керівника ТЦК за перешкоджання роботі омбудсмана Фото новина
14:34
/ 1
На Берегівщині рятували травмовану туристку біля гірського озера
13:35
/ 2
Туристичний потік у нацпарки Закарпаття скоротився на 10% Фото новина
18:34
Поліція Берегова розшукала дівчину, яка зникла після прогулянки Фото новина
17:51
З російського полону повернулися четверо закарпатських військових Фото новина
13:40
/ 1
У Тересві на Тячівщині підтверджено загибель захисника Василя Рудака, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
12:23
У Хусті медики прийняли пологи в автомобілі швидкої допомоги Фото новина
08:58
/ 1
У Чопі попрощалися з військовим Сергієм Пиреу, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
18:50
Нетверезий мотоцикліст спричинив ДТП в Ужгороді Фото новина
17:25
/ 2
В Ужгороді вшанували ліквідаторів до 40-х роковин Чорнобильської катастрофи Фото новина
14:53
В Ужгороді посадовицю лікарні підозрюють у розтраті понад 468 тис. грн Фото новина
12:23
На кордоні з Угорщиною 50-річний киянин намагався виїхати за чужим паспортом Фото новина
» Всі новини