Реклама B3

Один з ужгородців оголосив голодування до відставки Ледиди, "губернатор" залишати посаду не збирається

Відповідне повідомлення розміщено у спільноті "ЄвоМайдан-Ужгород" у соціальній мережі Фейсбук, про це сьогодні також було повідомлено голову Закарпатської ОДА Олександра Ледиду під час сесії обласної ради.

Один з ужгородців оголосив голодування до відставки Ледиди, "губернатор" залишати посаду не збирається

Ужгородський активіст оголосив голодування до моменту написання головою Закарпатської ОДА Олександром Ледидю заяви про відставку. Ужгородець каже, що про таке своє рішення він повідомив "губернатора" рекомендованим листом.

У свою чергу, Олександр Ледида сьогодні під час спілкування з журналістами за підсумками сесії обласної ради повідомив, що відповідного листа він не отримував. Разом з тим, зазначив, що готовий зустрітись з голодуючим, як тільки надійде згаданий лист. На запитання, що станеться, якщо до цього часу активісту стане зле, "губернатор" висловив упевненість, "що все буде добре, людина не вмре".

Щодо відставки, Олександр Ледида повідомив журналістів, що намірів залишати посаду добровільно не має і жодних підстав для написання заяви про відставку не бачить.

28 січня 2014р.

Теги: голодування, посада, губернатор, відставка

Реклама B4

Коментарі

До голодуючого 28.01.2014 / 23:49:58
Треба їсти бо сил понадобиться багато.

Володя 28.01.2014 / 15:52:56
Дорогi украинцi-закарпатцi
Подивиться як ви живете, працюете на хабарі чиновникам та ликарям убивцям, Ви платете за все навiть за роботу пiсля навчання, якщо захворiете без грошей вас нелiкуватимуть.Самим немае на нормальне життя,a ви ще будете носити цим шакалам?? Так? Тодi будете вічними рабами.Підніміться з колін люди добрi,прямуйте за кращим майбутнiм для своiх дiтей скажить свое я.

Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

17:11
На війні загинув 33-річний захисник із села Осій на Хустщині Юрій Черничко Фото новина
11:17
На Ужгородщині 1-річна дитина отримала колото-різану рану
16:38
На війні з росією поліг захисник із Жнятина на Мукачівщині Микола Грицу Фото новина
15:46
/ 1
На Закарпатті 23-річна жінка народила п’яту дитину просто вдома Фото новина
12:52
У замку Паланок у Мукачеві зварили «Леквар Перемоги» Фото новина
12:16
В Ужгороді відбулося спецпогашення марок на підтримку військовополонених Фото новина
11:13
/ 1
23-річна жінка на Великоберезнянщині народила четверту дитину до приїзду медиків
10:12
На війні з рф загинув 33-річний захисник із Великих Лазів на Ужгородщині Іван Коваль Фото новина
15:07
/ 10
В Ужгороді висохло головне Чорне озеро Фото новина
09:20
/ 3
БЕБ на Закарпатті перевіряє 190 міжнародних перевізників
13:51
45 екзотичних дерев Ужгорода зібрали в одній книзі Фото новина
09:24
/ 2
У Неліпині на Мукачівщині попрощалися із полеглим на війні захисником Михайлом Бабієм Фото новина
20:17
Недоголосоване рішення про забудову Ботанічної набережної в Ужгороді перенесли на 25 серпня Відео новина
17:08
/ 1
На Закарпатті рятувальники евакуювали з гір 15-річну туристку зі Львова Фото новина
15:26
/ 1
В Ужгороді до Дня Незалежності презентували книжку про захисників та їхні родини "Герої Закарпаття" Фото новина
13:35
На Закарпатті мережа аптек відшкодувала державі понад 4,6 млн грн несплачених податків
11:53
/ 2
Керівник першого відділу Ужгородського РТЦК та СП у Перечині Плиска, що "засвітився" п'яним на службі, написав рапорт на звільнення
10:45
24-річна закарпатка на колісному кріслі піднялася на Говерлу Фото новина
10:16
В Ужгороді сьогодні можливе тимчасове зниження тиску води
14:28
Підтвердили загибель захисника із Богданської громади на Рахівщині Миколи Биндака Фото новина
11:52
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Вадимом Балогом Фото новина
11:30
Полеглого мукачівського прикордонника посмертно нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:08
/ 1
Під тиском громадськості депутати не підтримали забудову Ботанічної набережної в Ужгороді
10:04
Рівень води в Синевирі знизився на кілька метрів Фото новина
09:12
У Чопі попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Мар’яном Стричинцем Фото новина
» Всі новини