— ЖРЕР №3 був приречений уже при його формуванні. Адже квартирна плата 26 будинків, які обслуговувалися КП, не могла забезпечити навіть заробітну плату працівників підприємства (30 чоловік), не кажучи вже про фінансування проведення поточних ремонтів житлового фонду.
Під час і після ліквідації, що повинна завершитися 4 вересня, його функції виконуватиме КШЕП, тобто це комунальне підприємство буде його підрозділом. Його очолює Марина Бура, котра за узгодженням із начальником КШЕПу вирішує поточні питання.
Враховуючи неефективність діяльності згаданого комунального підприємства, низьку якість його послуг та нарікання мешканців мікрорайону, питання про його ліквідацію без правонаступництва винесли на сесію. Було створено ліквідаційну комісію, яка діє згідно з вимогами чинного заканодавства, тобто керується ст.ст. 59, 60 Господарського кодексу України, ст.ст. 104, 105, 111 Цивільного кодексу України, а також п.30 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”. Так, рішенням ІV сесії Ужгородської міської ради V скликання від 13.06.2007 року та наказом Управління майном міста від 13.7.2007 року за № 98 “Про ліквідацію КП ЖРЕР № 3” підприємство розформується, а будинки буде передано на баланс та обслуговування КП “КШЕП м. Ужгорода”.
Працівники ЖРЕРу з двомісячним попередженням будуть звільнені й перебуватимуть на обліку в міському центрі зайнятості. Залишаться лише ті спеціалісти, в яких є найбільша потреба: після співбесіди начальник КШЕПу пан Довбак працевлаштував кількох робочих.
"Ужгород"
13 серпня 2007р.
Теги: