Воловецький чиновник, якого "25 років учили вбивати", не дав поставити лампадку на пам'ять вбитих на Грушевського (ВІДЕО)

"З дружиною вирішили поставити біля пам'ятника Шевченку лампадку та листочок з портретами мітингувальників Євромайдану, що трагічно загинули 22.01.2014. Тут з'явився якийсь незрозумілий тип і, не представившись, став нам вказувати, що ми не маємо права цього робити. Спочатку він перейшов на особистості, потім почав насильно рвати листок, потім штовхнув мою жінку, далі поліз з погрозами, образами і хотів розпочати бійку", - розповів під розміщеним в YouTube один з мешканців закарпатського райцентру Воловець.

Воловецький чиновник, якого "25 років учили вбивати", не дав поставити лампадку на пам

Утім, користувачів відеохостингу обурило не тільки хамство особи, в якій волівчани опізнали завідувача сектора з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату Воловецької  райдержадміністрації Ігора Столярчука, а й прямі погрози збоку людини, котру, за її словами, "25 років вчили вбивати".

26 січня 2014р.

Теги: Столярчук, Воловець

Коментарі

юра 2014-02-23 / 09:31:14
чмо

Петро 2014-01-28 / 09:44:17
Ти не полковник а дебіл!!!

Вільна людина 2014-01-27 / 21:10:55
Схаменіться! будьте люди,
Бо лихо вам буде.
Розкуються незабаром
Заковані люде,
Настане суд, заговорять
І Дніпро, і гори!
І потече сторіками
Кров у синє море
Дітей ваших… і не буде
Кому помагати.
Одцурається брат брата
І дитини мати.
І дим хмарою заступе
Сонце перед вами,
І навіки прокленетесь
Своїми синами!
Умийтеся! образ божій
Багном не скверніте.
Не дуріте дітей ваших,
Що вони на світі
На те тілько, щоб панувать…
Бо невчене око
Загляне їм в саму душу
Глибоко! глибоко!
Дознаються небожата,
Чия на вас шкура,
Та й засядуть, і премудрих
Немудрі одурять!

муза 2014-01-26 / 22:11:03
ПАСКУДА!! Як казала одна моя знайома в таких випадках: "А пес би ти нижню губу лизав!!!!" НАВОЛОЧ!!!Ой важкою смертю будеш помирати...

володя 2014-01-26 / 19:42:42
до речi папочка в руках в кольорах георгiiвскоi cтрiчки.(пробачаюсь , немаю украiнського шрифту)

володя 2014-01-26 / 19:39:15
ждем видео , где этого пи дора паркетного наказывают.

ааппр 2014-01-26 / 18:51:57
а де мешканци воловця чого ви цю скотину терпите викладьте це все в соцмережи

Кропива 2014-01-26 / 15:17:54
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=l3CFCbEjtKc

Я в шоці!!!

344 2014-01-26 / 15:15:57
"...Кругом паскуда!
Чому ж його так не зовуть?
Чому на ньтого не плюють?
Чому не топчуть!!Люде, люде!
За шмат гнилої ковбаси
У вас хоч матір попроси,
То оддасте."
(Тарас Шевченко, вірш "П.С.")

А той хлопчина, память якого хотіли вшанувати, добряче цитував Шевченка:

"І вам слава сині гори,
Кригою окуті.
І вам лицарі великі,
Богом не забуті.
Борітеся - поборите,
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава
І воля святая!"

Де Ви лицарі Верховини зі славних Карпатських гір!

123 2014-01-26 / 14:01:02
палити гада

Українцю 2014-01-26 / 13:11:03
Не говори дурниці, який лісокомбінат? Це бувший воєнком. Не знаю хто його вчив вбивати і коли, но останні 15 років він брав по 50-100 баксів у призовників за відсрочки, і перекладав папірці у Воловецькій РДА. До речі, депутат райради від ЄЦ.

Олександр 2014-01-26 / 11:37:54
"хм, какая отвратительная рожа..."

Українець 2014-01-26 / 10:45:10
Можете його потролити у робочий час
Сектор з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації
СТОЛЯРЧУК Ігор Антонович
Завідувач сектору
Телефон: 031-36-2 -27-61

Українець 2014-01-26 / 10:42:24
http://my.mail.ru/mail/iastoliarchyk/
А при відзначенні свята Українського Прапора у Воловці цей "вбивця" зі стажем отримав - "Право підняти прапор надано Ігорю Столярчуку"
Цинізм найвищої марки. Та Ти, дядьку, торкатись святині України не гідний!!!

В КЛІТКУ ВИРОДКА !!! 2014-01-26 / 10:28:37
Цього гітлерівця-окупанта негайно в клітку ! Бо кожна година на волі цієї мразі, що за все життя тільки навчилася вбивати- небепечна для життя всіх нас !!!

1234 2014-01-26 / 10:26:06
Мерзький дідок.І як таких земля носить?

мешканець 2014-01-26 / 09:59:57
це проста примітивна провокація.... фуууу

Українець 2014-01-26 / 09:25:57
Цей "герой" колись працював у Воловецькому лісокомбінати.
Його там вчили "вбивати" паркет.
За словами людей, котрі його добре знають- чмо ще те. Хоча на відео видно і так:-)

Українець 2014-01-26 / 09:10:22
У бидла немає нічого святого.

читач 2014-01-26 / 09:05:56
фу, який мерзкий тип.

НОВИНИ: Соціо

15:29
/ 2
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
Приватний поїзд "Прага — Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 1
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
18:40
/ 1
Загинув Герой з Вишківської громади Святослав Корнійчук
11:17
/ 1
У Берегові діти принесли додому з річки стару протитанкову міну
10:45
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Михайлом Козаком
» Всі новини